Чучер Сандево
                   
201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM PLAC 5000m2 TAMPONIRAN VO VIZBEGOVO

Izdavam plac 5000m2 tamponiran ograden voda struja se naoga vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:06PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:52prodavam niva vo selo Radisani

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete pa...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:28PLAC SE PRODAVA VO S.BRAZDA ,SKOPSKA CRNA GORA

PLAC k.p.1146 Guvo Brazda : 313 m2 : SE PRODAVA VO s.BRAZDA , A1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:34Prodavam plac vo Kuceviska bara 1100m2

Prodavam plac vo Kucevska Bara 1100m2 blizu obikolnicata i rekata Ser...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00PRODAVAM PLACEVI 520 m2 I 1520m2 VO RADISANI-BEL KAMEN

PRODAVAM PLACEVI 520 M2 I 1520M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZI...


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:45PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 21:50Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandev...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 14:15PLAC/NIVA IZM. KAČ.PAT i OBIKOLNICATA ,IND.ZONA VIZBEGOVO

PLAC /NIVA : 2679 m2 i 452 m2 EDNA DO DRUGA : 34/80/90/40 :SE PRODAV...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
40 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 13:34Se prodava plac na sama obikolnica stenkovec

Plac od 1740 m2 so izlez na pat imoten list kp2475/1 ko gluvo brazda ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 09:56PLAC SO GREDEZNA DOKUMENTACIJA KAJ STENKOVEC

Se prodava plac vo gradezen reon so cista i uredna gradezna dokumenta...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 07:31Plac pogoden za se

Placot se naoga na 400 m od raskrsnicata kaj restoran Cardak i vila V...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 18:41Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 13:33Prodavam NIVA vo Skopska Crna Gora, BLATINA

Се продава НИВА во Скопска Црна Гора, 2434 m2 место викано Блатина. Н...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 09:38Se prodava plac vo Butel 1

Se prodava plac na ubava lokacija vo Butel 1 sproti rasadnikot. Alek...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 19:21Kupuvam plac vo s. Brodec -SCG

Kupuvam plac vo s. Brodec Skopska crna gora, so povrsina od 300 do 20...


123 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:44PLAC NIVA OBIKOLNICA VIZBEGOVO

Три парцели со обезбеден Пат Локација Крамењача Тел за инфо 070 25...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 17:49NIVA 453 m2 SE PRODAVA VO S.BRAZDA (S.C.G.) SKOPJE

NIVA reon REKA i e NAD REKATA 40m : : 453 m2 : 9m / 50 m : SE PODAVA...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 22:24Se prodava plac vo nas radisani

Placot se naoga vo naselba radisani do gorniot rezervar za voda na gl...


555 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 21:22Se prodava plac naselba radisane Bel Kamen

Prodavam plac naselba radisane Bel Kamen placov e vo Gradezen reon be...


14.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 22:38Prodavam ovostarnik vo selo Pobozje

Prodavam mlad ovostarnik vo selo Pobozje, na polovina pat od naselba...


16.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 13:00Парцела во с.Бањане

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане...


10.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 13:00Prodavam plac vo Brazda

Prodavam plac vo Brazda pod crkvata na samiot pat. celiot plac e 1595...


2 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
35 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 08:43Plac vo Orizari

Se prodava parcela od 8935 metri kvadratni vo selo Orizari, pozadi sp...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 18:54Se prodava plac vo Cucer Чучер so markica za gradba

Se prodava plac vo Cucer kaj crkvata sv. Trojca so pat do nego, struj...


16 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 авг 10:53Prodavam plac vo bardovci po 500m2 moze i cel

Plac vo bardovci moze na pomali parceli


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 авг 23:31NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.

SE PRODAVAAT NIVI OD 1000 m2 - 22 evra m2 tuka ima - moznosti za L.U....


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 авг 18:40Продажба на нива

Нивата се наоѓа во Глуво Бразда, поточно во местото Штитение, култура...


10 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 авг 12:42Gradezno zemjiste vo Radisani !!!

Se prodavaat dve parceli na gradezno zemjiste vo Radisani - Skopje ,...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 авг 10:08Niva do Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 авг 22:34Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 авг 22:34Niva Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste.Cena...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:58Niva vo Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:25Kupuvam plac, niva do 3evra m2.

Ponudete plac do 3 evra za 1m2.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јул 11:23СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО МИРКОВЦИ

Се продава плац во Мирковци од 1750м2 во близина на школо, градинки и...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 12:20Понудете нива, плац до 3 евра м2.

Купувам нива, плац до 2000евра.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јул 13:54GOLIEVO VIKEND NASELBA

Tel.078 411200 PRODAVAM ZEJIŠTE GRADEŽNO VO GOLIOVO -- OGRADENO SO CO...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 20:51Плац во Чардак

Плац во Чардак 864м2.Има струја,вода.Плацот се наоѓа после ресторанот...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 12:51Plac vo Cardak

Prodavam plac vo Cardak 864 m2. Placot se naoga posle restoranot Card...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 12:51Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам