6986 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stellar GMP Alu. Felni/General letni gumi

Prodavam 4 Aluminiumski bandazi Stellar GMP 17/7.5J 5x112 so General ...


17 јун 18:02Промовирано

Se prodavaat novi ausplusi

Se prodavaat novi ausplusi Kontakt na Viber ili 075 32 71 32


2.100 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.400 МКД
Вчера 12:30Промовирано

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI 55KW 2008 GODINA

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI SO 55KW 2008GOD SO PLATENI DAVACKI DO REG


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 јун 10:14Промовирано

OPEL TIGRA 1.4

Registrirana i servisirana


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:46Bandasi 18ki rotor 5x112 bandazi

18ki 5x112


Денес 14:46MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:37VW Bora 1.9 TDi

Prodavam vw bora 1.9 tdi so standardno nivo na oprema, reg do 04.2023...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:21polovni delovi za tiko

celo tiko vo delovi


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:16Peugeot 106 delovi

Kontakt broj 070526422


123 МКД
или предлог цена
Денес 14:15Mercedes c220 cdi

Се продава Mercedes c 220 во одлична состојба 105kw 143ks направен ко...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12Passat 1.9 tdi 131 ks

Passat 1.9tdi napraven kompleten servis bez vlog


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:06VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:05JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:05VW Transporter T6 2.0Tdi 2014God.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 14:05MAN TGL 8.180 2012god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:05MERCEDES VARIO 616 DOKA 2008GOD/PLATFORMA/RAMPA/ORG180KM/TOP

SE PRODAVA MERCEDES VARIO PLATFORMA 616 DOKA SO RAMPA/SO 7-MESTA ZA S...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 13:50AUDI A4 2.0TDI/2009-GOD/LED/XENON/EURO5/REGISTRIRAN

SE PRODAVA AUDI A4 2.0TDI 143-PS REGISTRIRAN...SO VISOKO NIVO NA OPR...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:50Rezevno kolce 5x112 16ka

Rezevrnata e nova nikogas ne upotrebena.


Денес 13:424 letni Gumi 205.55.16 BFGOODRICH

4 gumi 2018 godina imaat odlicna sara


2.700 МКД
или предлог цена
Денес 13:42Se prodava VW Polo

Se prodava polo vo solidna sostojba so klima pali vozi zvonete na ove...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:29MERCEDES DELOVI CLS ML C230 E320 E270 A170 A160

Se za mercedes Cls 320 cdi 224ks E320 cdi W211 E270 cdi w211 C23...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Suzuki K4 GSXR 1000

Se prodava Suzuki K4 vo odlicna sostojba, servisiran spremen za sezon...


4.100 €
или предлог цена
Денес 13:00RENAULT MEGANE 2007

Registriran do 15.01.2023 so zelen karton.napraven mal servis pred dv...


1.100 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodavaat Gumi BF Goodrich Urban 2019

Se prodavaat 4 skoro novi gumi BF Goodrich urban 4 season SUV 23...


250 €
или предлог цена
Денес 12:59Mercedes 2538 Kiper

Podetalni informacii na telefon 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:47Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:47Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:47TRO OSOVICE TAMCE KIPER

PALI VOZIIII SO VOZDUSNI KOCNICI 075.308.003


1.233.333 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:46Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:46VOSSEN

Vossen 18ki 5x112 So novi gumi Mazena za telefon


Денес 12:32Audi TT

Audi TT 1.8Turbo 180ks God.2000 Reg.28.07.2022


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31VW PASSAT

VW PASSAT 2.0TDI 8V God.2005 Reg.15.09.2022


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Audi TT

Audi tt 1.8 turbo 180ks God.1998 Reg.


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Audi A3

Audi A3 1.9 TDI 110ks


2.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31HITNO HITNO SE PRODAVA ILI MENUVA ZA POMALA SO VASA DOPLATA

Se prodava opel astra h 1.7 dizel karavan registrirana cela godina na...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

Delovi za Opel Astra G

Delovi za Opel Astra G 1.6 16V (X16XEL), 1998 godina. Javete se za p...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:22ALFA ROMEO 147 1.6 BENZIN (77KW) 2002GOD

Se prodava Alfa Romeo 147, 1.6 benzin, 2002god, pominata registracija...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22Delovi za audi a6 2.5

Se prodavaat delovi za audi a6 2.5 071940659


1 €
или предлог цена
Денес 12:19Se prodava korsa so klima

Opel korsa 1.0 2000 god so ispravna klima vo ekstra sostojba zvonete...


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:14  НОВ ОГЛАС

ALFA 147 1.6 NA DELOVI

ALFA 147 1.6 TWIN SPARK 88KW 2003.G NA DELOVI .. TEL : 077/737-207 DA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08PEUGEOT 307 HDI .2003G

PEUGEOT 307 HDI .2003G NA DELOVI TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G TEL.:077-737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08Страна 1 од 175

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам