Подкатегорија:
                   
614 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Процесор/Procesor/CPU i5 4690

Продавам десктоп процесор Intel Core i5 4690 (LGA1150). Kористен, 10...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 02:00Se prodava 500w napojuvanje

Napojuvanjeto e ispravno,se prodava poradi nadgradba na kompjuter. D...


1.100 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 МКД
Вчера 23:34Corsair ML140 Pro fans

Prodavam 2 Corsair ventilatori ML140 rgb pro premium, samo probani, n...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:17EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6

Се продава EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6, Dual-Fan, Meta...


20.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.000 МКД
Вчера 21:31Кулери сокет 478, АМ2 и LGA775

Голем избор кулери 478, АМ2 и LGA775 со алуминиумски и бакарни јадра,...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:11Пластични држачи за кулери сокет 478, 462, АМ2, 939, 754

Пластични држачи за кулери сокет 478, 462, АМ2, 939, 754 - 200 ден


200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:094g ruter

4g ruter zte malku koristen raboti so sim kartica.


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 18:58ASRock H510 PRO BTC+

Продавам нова неотпакувана матична ASRock H510 PRO BTC+ Писмена гара...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:35  НОВ ОГЛАС

Inter / AMD Stock cooler

Se prodava kuler INTEL : Cena --- 300 denari. Telefon za informa...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:58Monitor Samsung 55 incen

Prodavam odlicen monitor Samsung 22 incen,sliki vo prilig,Pepi 078277...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:17Продавам Sapphire R7 260X 2GB DDR5 OC

Продавам Sapphire R7 260X 2GB DDR5 оверклок верзија, графичката карта...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

Продавам процесор I5-4690K

Продавам процесор Intel Core i5-4690K - 3.5GHz Quad-Core Processor - ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:24  НОВ ОГЛАС

Keychron C2

Продавам 3x Keychron C2 тастатури. 2x Red 1x Brown Отпакувани ...


Вчера 14:21  НОВ ОГЛАС

maticna Asus prime z490-p , procesor Intel Celeron 3,5 ghz

maticna asus prime z490-p , procesor intel celeron 3,5 ghz dual core ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:42  НОВ ОГЛАС

maticna ploca i procesor so garancija

maticna asus prime z490-p , procesor intel celeron 3,5 ghz dual core ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12  НОВ ОГЛАС

Hard disk HDD 3.5" 500gb toshiba i seagate 3.5" 500gb

Prodavam dva hard disk kompletno ispravni 3.5inci 500gb, edniot e toa...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 08:31Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
07 фев 22:57RAM MEMORII

✅2x8GB RAM DDR4 ✅Мемориите се максимално зачувани ✅Работат беспрекорно


4.000 МКД
или предлог цена
07 фев 19:33Zvucnici Kenwood i kasetofon JVC

Cena povolna, moze komplet ili posebno Samo na ovoj broj 078 526 8...


1 МКД
или предлог цена
07 фев 18:18Western digital red 8tb со гаранција

3.5 inch hdd 8tb western digital red - 11000 parche - garancija do 05...


11.000 МКД
или предлог цена
07 фев 15:16Western digital red 3tb so garancija

4 x 3.5 inch hdd 3tb western digital red - 3000 parche - garancija do...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
07 фев 15:13Western digital red 6tb so garancija

3.5 inch hdd 6tb western digital red - garancija do 06.2023


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.999 МКД
07 фев 15:12Monitor Philips 19'' LED

Led kristal slika vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
07 фев 11:57GIGABYTE P750GM…..NOVO….NOVO

GIGABYTE P750GM…..NOVO….NOVO…kutija,celofan,neotvoreno


4.500 МКД
или предлог цена
07 фев 07:18Asus H81M-K, I5 4440, 2 x 4GB DDR3 combo

Се продава комплет Asus H81M-K I5 4440 2 x 4GB DDR3.


4.000 МКД
или предлог цена
06 фев 22:18Intel Core i7 3770

Продавам половни процесори Intel Core i7 3770


3.000 МКД
или предлог цена
06 фев 22:12Printer Stampac Scaner Xerox WorkCentre 6605

Продавм скоро нов Колор ласерски Принтер/Скенер/Копир/Факс Xerox Wor...


150 €
или предлог цена
06 фев 19:22EVGA 850 BQ BRONZE POWER 850W (KAKO NOV)

PRODAVAM ODLICNO SOCUVANO NAPOJUVANJE EVGA 850 BQ BRONZE POWER SUPPLY...


6.500 МКД
или предлог цена
06 фев 16:54XFX RX580 GTS 4GB

Се продава максимално сочувана XFX RX580 GTS 4GB. Картата не е копана...


6.000 МКД
или предлог цена
06 фев 13:45CANON PIXMA TS705a Wireless Printer - Novi Printeri

CANON PIXMA TS705a Wireless Printer all in one print copy scan black ...


5.590 МКД
или предлог цена
06 фев 12:03Nov Printer i skener vo boja Hp

Prodavam nov printer vo boja Hp 2320 printa skenira i kopira. Plug an...


1.800 МКД
или предлог цена
06 фев 06:59Univerzalni polnaci adapter za laptop

Description *Universal Laptop AC Adapter with 8 connectors for all...


05 фев 21:43Mini tastatura wireless

Poveke od tri za 500den I8 Wireless 2.4GHz Mini Keyboard Air Mou...


05 фев 19:39Case INPOWER Mid Tower куќиште

Одговара за ATX, Micro ATX и ATX плочи✔️ Стаклен панел✔️ Отвор горе...


1.500 МКД
или предлог цена
05 фев 19:05Sapphire NITRO+ RX580 4GB RGB

✅Никогаш копана ✅100% исправна без тропање на вентилаторите ✅RGB св...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
05 фев 19:05graficki so garancija

prodavam 6 graficki koi se pod garancija.1*3090rtx rog strix 24gb Asu...


2.300 €
или предлог цена
05 фев 16:54Prodavam Kingston 4gb Ram Memorija

Prodavam Kingston Ram 4gb - 500den


500 МКД
или предлог цена
05 фев 14:071TB Toshiba HDD

1TB Toshiba Hard Disk DT01ACA100 2x na raspolaganje


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
05 фев 12:54500GB Toshiba HDD

Toshiba DT01ACA050 500gb hard disk


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
05 фев 12:54Gejmerski maus i mauspad

Novi nekoristeni komplet maus i mauspad WhiteShark


05 фев 12:35Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам