Подкатегорија:
                   
177 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Toshiba 2.5" 500GB 5400RPM

Се продава Toshiba 2.5" 500GB 5400RPM, без bad sectors


599 МКД
или предлог цена
06 фев 19:10Ram memorija 8GB/4GB ddr3, 2GB ddr2

KLLISRE 8GB PC3L 12800 (1600MHz) - 2000den 8GB PC3 12800 (1600MHz)...


800 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
2.000 МКД
04 фев 19:204GB PC2 Sodimm ddr2 memorija za laptop

Prodavam novi 4GB ddr2 800MHZ ram plocki za laptop. Novi, neupotrebe...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 МКД
04 фев 19:20TASTATURI ZA SITE MODELI POLOVNI i NOVI

kontakt 076 777 797


По Договор
или предлог цена
03 фев 08:10LENOVO polnjac (punjac-adapter) za laptoo

Se prodava polnjac za laptop Lenovo 20v_4.5a Polnjacot e Ispraven Moz...


1.000 МКД
или предлог цена
02 фев 20:09Nov SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1100den 180...


1 МКД
или предлог цена
01 фев 17:01MATICNA ZA DELL LATITUDE 7480 i5 7300

Uste e na laptop moze dase proba


4.990 МКД
или предлог цена
31 јан 18:53adapter Dell 19.5v..6.7amp. original

adapter Dell 19.5v..6.7amp. original


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
31 јан 16:34HDD Hard disk za laptop лаптоп хдд хард диск

Останат е еден SATA за лаптоп - 500GB - 800 den


800 МКД
или предлог цена
28 јан 16:06lenovo ideapad tastatura za poveke modeli

Lenovo Ideapad 100s Series Lenovo Ideapad 100-15 Series Lenovo Ide...


800 МКД
или предлог цена
27 јан 13:31HP Adapter _polnjac_punjac

Se prodava polnjac HP 32v __2500mA Dva polnjaci ,jacinata e ista ...


800 МКД
или предлог цена
26 јан 22:15RAM SODIMM ZA NOTEBOOK DDR4

Kingston Fury Impact 8GB DDR4 2666Mhz


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 17:16Adapter ASUS, 19V, 3.42A, 65w

Adapter ASUS, 19V, 3.42A, 65w


700 МКД
или предлог цена
24 јан 23:18hdd 1 tera samsung 100%ispravnost

hdd 1 tera samsung 100%ispravnost


1.000 МКД
или предлог цена
23 јан 19:15HP ProBook 450 G5 delovi делови

Делови за HP ProBook 450 G5 Останато: Fingerprint сензор LCD кабел...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 14:08Orginal Hp 19v 4.74A 90W AC Adapter

Hp 19v 4.74A 90W AC Adapter


700 МКД
или предлог цена
15 јан 19:37RAM меморија — 2x8 GB (3200 MHz)

Продавам RAM меморија (2x8 GB) — 16 GB. Неколку дена користена, на н...


2.500 МКД
или предлог цена
13 јан 00:03Tastatura Lenovo G50-30 G50-80 G50-90 B50-30 B50-70

Lenovo G50-30 G50-80 G50-90 B50-30 B50-70


1.000 МКД
или предлог цена
12 јан 15:23Hdd wd 500 gb ispravnost 100 procenti

Hdd ispraven 100 procenti nitu Eden bed sektor


600 МКД
или предлог цена
11 јан 15:53Ekrani za laptopi Acer lenovo Dell Asus ekran laptop displej

Ekrani za site vidovi na laptopi. Asus, Acer, Dell, Lenovo HP, To...


2.000 МКД
или предлог цена
11 јан 14:01Ekrani za site vidovi na laptopi displei. Ekran za Acer Dell

Prodazba na Ekrani za laptopi. novi i koristeni ekrani original z...


1.500 МКД
или предлог цена
11 јан 14:01tri hdd 500 gb za laptop za 1800 denari

tri hdd 500 gb za laptop za 1800 denari


1.800 МКД
или предлог цена
09 јан 13:22Lcd paneli 15,6" polovni

Prodavam, Lcd paneli 15,6" polovni kompet so fletovi.


1.000 МКД
или предлог цена
08 јан 22:42M.2 SATA SSD to 2.5in SATA Adapter

M.2 SATA SSD to 2.5in SATA Adapter


1.000 МКД
или предлог цена
08 јан 15:22tastaturaE5-411 E5-421 E5-471 ES1-421 ES1-431 ES1-511 V3-471

Acer E5-411 E5-421 E5-471 ES1-421 ES1-431 ES1-511 V3-431 V3-471


1.000 МКД
или предлог цена
07 јан 20:13tastatura za lenovo g50-80 B50-30 G50-30 G50-45 G50-70Z50-70

tastatura za lenovo g50-80 B50-30 G50-30 G50-45 G50-70 Z 50-70


1.000 МКД
или предлог цена
06 јан 18:23ekran 15.6 slim 30 pin

ekran 15.6 slim 30 pin odlicen


2.500 МКД
или предлог цена
06 јан 15:59Adapteri za Laptop - Adapter polnac - za razni laptopi

Prodavam novi adapteri za laptop. Ne se univerzalni.. Spakuvani v...


600 МКД
или предлог цена
06 јан 00:30Prodavam Asus Sonicmaster woofer

Prodavam Asus Sonicmaster woofer so 2.5mm dzek


500 МКД
или предлог цена
04 јан 11:12Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli

Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli So ap...


3.500 МКД
или предлог цена
03 јан 09:26Nov neotpakuvan SSD disk 256Gb za laptop i desktop kompjuter

Prodavam novi SSD 256Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 350-570Mb...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
31 дек 12:21Adapteri za ACER i ASUS laptop

Prodavam 2 adapteri za Acer i asus laptop Karakteristiki na slikite ...


1.200 €
или предлог цена
31 дек 12:12HP 18.5V 3.5A. POLNAC/ADAPTER. ORIGINAL.

ADAPTER HP. SKORO NOV.


900 МКД
или предлог цена
27 дек 11:52LENOVO THINKPAD ADAPTER 20V 65W. SKORO NOV.

LENOVO. SKORO NOV.0


900 МКД
или предлог цена
27 дек 11:52Super socuvana maticna ploca

Prodavam super socuvana kako nova AMD maticna ploca ASUS M5A97 R2.0 2...


99 МКД
или предлог цена
17 дек 00:02Asus X53B,X53BR,X53BY,X53E X53S,X53Sc,X53SD,X53SJ,X53SK,X53

Asus tastatura X53B,X53BR,X53BY,X53E,X53S,X53Sc,X53SD,X53SJ,X53SK,X5...


700 МКД
или предлог цена
13 дек 09:1912V 3A AC Adapter Charger For ASUS Eee PC

Eee PC Series 900, 900A, 900HA, 900HD, 900SD, 901, 904HA, 1000, 1000H...


500 МКД
или предлог цена
13 дек 09:16Intel Core 2 Duo T5250 2 x 1.5 GHz i kuler

Prodavam procesor Intel Core 2 Duo T5250 + kuler. Kontaktirajte me...


900 МКД
или предлог цена
12 дек 13:24SSD 1TB 500GB 120GB

2.5inch Solid State Drive SATA III 6Gb/s Novi SSD diskovi (Netac, To...


1 МКД
или предлог цена
09 дек 11:09Ekrani

15.6' 40 pinski slim! Odlicni ekrani!!!


1 МКД
или предлог цена
09 дек 08:44Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам