2365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
20 мар 13:00Промовирано

Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

OGLASNI PLUTENI TABLI

OGLASNI PLUTENI TABLI


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 22:38кутија за чување клучеви.

кутија за чување клучеви.


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 22:38Се продава кујна + фрижидер + шпоред

Се продава кујна, како нова, многу малце користена за ширина 2.80 м, ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 20:32Se prodava masa

De prodava trpezariska masa od polno drvo so dimenzii 140(220)x100x80...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:07Se prodava masa za 1500den

Se prodava ukrasna pomoshna masa od polno drvo so fioka. Dimenzii 38...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Денес 19:07Se prodava poloven parket 18m2

Se prodava 18m2 poloven parket so dimenzii 35x250x20. Cena 4500 den. ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 19:07Se prodava poloven parket 4.2m2

Se prodava poloven parket - 2.4m2 so dimenzii 33x250x18 cena 1000de...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 19:06Se prodava poloven parket 4.5m2

Se prodava poloven parket - 2.5m2 so dimenzii 35x350x20 cena 1000de...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 19:06Se prodavaat dve nokni shkafchinja-natkasni

Se prodavaat dve nokni shkafchinja- natkasni od polno drvo so dimenzi...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 19:06Se prodava trosed, dvosed i fotelja 4000den

Se prodava trosed, dvosed i fotelja. Trosedot i dvosedot imaat mehani...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 19:06Prodavam mnogu malku koristena mashina za peglanje

Prodavam mnogu malku koristena mashina za peglanje .Kako nova.Cena 35...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 19:00Frizider Obodin 60 x 90

Prodavam mal frizider Obodin so dimenzii 60 x 90, so mala vnatresna k...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:07Sokovnik Power Juicer

Mnogu malce koristen sokovnik (power juicer)


3.000 €
или предлог цена
Денес 17:27Сет садови за готвење

Се продаваат 2 нови сета садови за готвење ( 1 сет содржи 16 парчиња ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:18NEOTPAKOVANI DVA NOVI DUSECI 160x80x7cm

SE PRODAVAAT 2 SKROZ NOVI DUSECI NEOPTAKOVANI SO DIMENZIJA 160x80x7cm...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

Денес 16:11  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVAAT 2 NOVI DUSECI (NEOTPAKOVANI) 160x80x7cm

SE PRODAVAAT 2 SKROZ NOVI DUSECI NEOPTAKOVANI SO DIMENZIJA 160x80x7cm...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

Денес 16:09Гарнитура за седење

Се продава тросед двосед и фотелја не многу користени троседот се пуш...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Денес 13:38Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI, Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD!!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 13:24Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

Се продава користен кревет со душек 180x200. Дополнителни спецификаци...


33.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
36.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00Prodavam Sirio inverter za voda

Prodavam Sirio inverter za voda koristen 3 godini bez


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 13:00Кревет лежај дупли (брачен) 180*200

Кревет лежај дупли (брачен) 180*200, користен, но во солидна состојба...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 12:39  НОВ ОГЛАС

Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.7

Od 800 den 1000 den i 1700 den


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:03Pumpi za parno pumpa

.


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:03Kirby Sentria (Socuvano)(Kirbi)

Koristeno vo domasni uslovi mnogu malce, ekstra e socuvano od dodatoc...


499 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Денес 10:47PRODAVAM DVA VIETNAMSKI TEPISI 2.35x1.55

Prodavam dva vietnamski tepisi cena povolna


1 €
или предлог цена
Денес 10:46Se prodava ubav TEPIH 2.30x 1.60m

Se prodava ubav TEPIH 2.30x 1.60m marka Havana tepihot e skoro nov ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:45Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
250 €
Денес 10:01APARAT ZA VARENJE ZAVARUVANJE KUPUVAM

Baram kupuvam aparat za varenje Inf 077-560-008


По Договор
или предлог цена
Денес 09:54Електричен кабел 4 х 6 мм2

Електричен кабел, должина 13,4 м, пресекот е 4х6 мм2, кабелот е непов...


2.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 09:52Printovi so afrikanski motivi-vrameni/Принтови-врамени

Димензии 75 x 55 см Во беспрекорна состојба, врамени со стакло, врам...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:38Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:34Prodavam Srpski peleti

prodavam Srpski peleti A1 klasa 250den/vreka/15kg letna ponuda do 05....


250 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
280 МКД
Денес 09:07Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Денес 08:09Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam vinarija so fabricna cena 25.000 istive vo saloni se 40000/5...


400 €
или предлог цена
Денес 08:08ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:38ROLETNI ZEBRA ROLO KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 07:38Se prodava termo pechka 6ka

Se prodava termo pechka 6ka 50€


20 €
или предлог цена
Денес 07:11NOVI CESMI ZA KUJNA ILI KUPATILO

Prodavam NOVA ednoracna cesma za kujna ili kupatilo so dve creva komp...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 21:59Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам