2370 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:55Промовирано

Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Денес 07:55Промовирано

VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по намалена цена од 22....


22.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:12Промовирано

Iznajmuvam barski masi (konjopoi)

Iznajmuvam barski masi (konjopoi) so beli carsafi (ili bez niv). So p...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:22WIFI KAMERI ROTIRACKI NAJPOVOLNA CENA I MONTAZA

Wifi 2MP камери ротирачки со звучник и микрофон Едноставна инсталаци...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:09ALATI KUPUVAM

Kupuvam alat slicen kako na slikite Inf 077 560 008


По Договор
или предлог цена
Денес 10:46SE PRODAVAAT 2 NOVI DUSECI (NEOTPAKOVANI) 160x80x7cm

SE PRODAVAAT 2 SKROZ NOVI DUSECI NEOPTAKOVANI SO DIMENZIJA 160x80x7cm...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

Денес 10:32Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam vinarija so fabricna cena 25.000 istive vo saloni se 40000/5...


400 €
или предлог цена
Денес 10:14Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:11Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:11Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Денес 07:55Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:55ROLETNI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 07:39Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 23:07ZEBRA ZAVESI PO MERKA ___ ЗЕБРА ЗАВЕСИ ПО МЕРКА

Дело Декор изработува зебра завеси и мини-зебра, голем избор на модел...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 23:07Термо печка 3,5 KW

Продавам термо печка 3,5 kW во одлична сосројба


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37Trpezariska masa

Trpezariska masa kupena od Jysk so 4 stolici komplet 5mm staklo deb...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 18:18Baterii baterija PANASONIC

Provadam ispravni baterii za razlicni nameni. Dimenzija 15x9.5x6.5...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 16:19Masina za susenje beko 7kg skoro nova

Se prodava mnogu malku koristina masina za susenje alista marka Beko....


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 16:04Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:17  НОВ ОГЛАС

Kirby Sentria 1

Kirby Sentria 2 Malku koristena vo domasni uslovi ,so cetki perac nov...


420 €
или предлог цена
Вчера 15:07Продавам аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура.Секое парче се спојува оделно значи може да...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:29Електричен котел на струја VIESSMANN Vitotron 100

Електричен котел на струја 8 kw најновиот модел на VIESSMANN.Котелот ...


500 €
или предлог цена
Вчера 14:29PRODAVAM FOTELJA SUPER SOCUVANA

Prodavam super socuvana fotelja.Cena 2500 mkd.Tel: 070-522-232.


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 14:25  НОВ ОГЛАС

Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 13:24MEBEL ZA DVOR / TERASA

Se prodavaat stolici/ fotelji za vo dvor, terasa i sekakva nadvoresna...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 13:04  НОВ ОГЛАС

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

Се продава користен кревет со душек 180x200. Дополнителни спецификаци...


33.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
36.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00Prodavam Sirio inverter za voda

Prodavam Sirio inverter za voda koristen 3 godini bez


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00Raft - raftovi - stalaza - stalazi metalni - novi.

Proizvodstvo vo EU. Najevtini novi stalazi vo Mk !!! Stalazite se...


37 €
или предлог цена
Вчера 12:46Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI, Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD!!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 12:46LED REFLEKTORI NA SINA TRACK

REFLEKTORI NA SINA 30W SUPER MOKNI SO ODLICNA GARANCIJA SAMO VO LEDMA...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46SAMSUNG LED ART DECO 2.6W

DEKORATIVNA SAMSUNG SVETILKA


299 МКД
или предлог цена
Вчера 12:42Се продава кујна + фрижидер + шпоред

Се продава кујна, како нова, многу малце користена за ширина 2.80 м, ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 11:51Se prodava francuki lezaj

Dimenzii 160x200 Vo dobra sostojba Malku koristen So mehanizam za ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 11:34Se prodava agolna garnitura za vo dnevna soba

Dimenzii 180x260 Vo super sostojba Malku koristeno Ima prostor za...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 11:34RING STOLNA LAMBA PROMO OGLAS

RING LED STOLNA LAMBA


1.299 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26Solarni Reflektori SUPER PROMO 100w

Promocija na Solaren LED Reflektor so set za instalacija na sid i s...


2.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 11:23Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(masi) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 10:51ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

Се продава Аир фраер или ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ за готвење. Купен пр...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 09:55Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
250 €
Вчера 09:13Plinski boci

Se prodavaat 2 plinski boci I regulator od Makpetrol


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:10лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 09:06Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам