541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TV LED so Originalni dalecinski - - - - - - - - ...


4.600 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.200 МКД
Вчера 16:15Промовирано

iPod Classic 30GB

Se prodava totalno ispraven iPod Classic od 30GB. Koristen vo domasni...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:28Fliper / Bar Top Arcade / site emulatori do PS2

Се продава custom по нарачка изработен бар флипер. Во него има инстал...


900 €
или предлог цена
Денес 10:00Led lenti za LG42 inch

Se prodavaat novi led lenti za pozadinsko osvetluvanje za LG model 42...


1 €
или предлог цена
Денес 08:52Pojacalo Philips i Technics

Se prodavaat pojacala >> 1: Technics SA-EX100 - 2x80w 8ohm Komple...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:46SONY HARMAN KARDON KENWOOD pojacalo risiver pojacala proveri

NE SE POPRAVANI NEMA MENUVANI DELOVI TOTALNO ISPRAVNI TEHNICKI I ZV...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:24  НОВ ОГЛАС

MB Quart drajveri

Basovi su po 30 evra par visokotonci MB quart su po 20 evra par S...


20 €
или предлог цена
Вчера 18:15  НОВ ОГЛАС

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TV LED so Originalni dalecinski - - - - - - - - ...


4.600 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.200 МКД
Вчера 16:15Novo NE otpakuvano

Se prodava ekstra cena


50 €
или предлог цена
Вчера 14:29Technics pojacalo i tjuner

Technics digitalen tjuner ST-X302L so dalecinsko,inzvoredna selektivn...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:49  НОВ ОГЛАС

Prodavam malce koristen Philips 32

Prodavam Philips 32 2019 god malce koristen 32 e kako nov malce ko...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22Nikon D3200 Nov profesionalen Ekstra

Zdr..... Prodavam NIKON D3200 digitalen profesionalen aparat koristen...


300 €
или предлог цена
Вчера 11:30Jabra Solemate

Se prodava Bluetooth zvucnik Jabra Solemate


2.800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
3.500 МКД
Куманово

Bluetooth уреди

Вчера 11:25Xbox Series S, како нов, гаранција уште 10 месеци

Без никакви оштетувања или проблеми, работи безпрекорно. Може да се и...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:43ST Televizor, kako nov

Kako nov, funkcionira bezprekorno i mozhe da se testira vo koe bilo v...


4.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 МКД
Вчера 09:43Tuner Grundig T 7200

Германски тјунер кој извонредно фаќа радио станици дигитален со мемор...


30 €
или предлог цена
Вчера 00:59Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


85 €
или предлог цена
Вчера 00:59Onkyo A 9211

Одлично појачало со далечинско .... Спецификации: Type Integrated Ste...


100 €
или предлог цена
Вчера 00:58FOTOKOPIR XEROX C 123

Se prodava fotokopir XEROX C 123. Informacii na 071 355 362


1 €
или предлог цена
Куманово

Фотокопири

04 фев 17:38Се продава телевизор Fuego

Се продава телевизор FUEGO во исправна состојба со оргинал даљинско.


1.500 МКД
или предлог цена
04 фев 16:04Blutut slusalki

Prodavam blutut slusalki od firmata SNOPY. Mnogu malku koristeni. O...


600 МКД
или предлог цена
Куманово

Bluetooth уреди

04 фев 10:37Amazon fire stick so instaliran kodi

Amazon firestick ili amzon cube so instalirani kodi Programi za bespl...


1.790 МКД
или предлог цена
- 28 % Попуст
2.490 МКД
03 фев 19:53Tablet , Samsung

Tablet Samsung donesen od Svajcarija Moze da raboti youtube da prei...


1.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 фев 16:59Nov Bluetooth Zvucnik vgraden 25w pojak

Vo kineskata tehnologija vgraden 25w zvucnik od Yugo nov, Podobren k...


1.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Bluetooth уреди

03 фев 15:03UBEDLIVO NAJDOBRA IPTV I SATELITSKA TELEVIZIJA NA BALKANOT

*** IPTV PRO & CS PREMIUM TV *** IPTV и 📡Сателитска Cs ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
03 фев 10:14ShockWave 5.1 Surround SW250

Se prodava poloven 5.1 Surround ShockWave model SW250 5 zvucnici i Wo...


2.500 МКД
или предлог цена
03 фев 01:46Tom tom gps navigacija

Prodavam dve navigacii ednata e so site mapi instalirani plativ 20€ s...


30 €
или предлог цена
Куманово

GPS уреди

02 фев 20:23Teufel IP 42 CR

Na uredjaju treba menjati cd room posto je neispravan ostalo je sve o...


40 €
или предлог цена
02 фев 18:07Zvucnici Fame Studio P-52

Prodavam zvucnici Fame Studio model P-53 vo super ispravna sistojba k...


3.300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:02Zvucnici JVC SP-X440

Prodavam zvucnici JVC model SP-X440 vo odlicna ispravna sostojba kako...


5.300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:02Pojacalo Luxman A-006

Prodavam pojacalo Luxman model A-006 vo odlicna ispravna sostojba poj...


4.300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:02Pojacalo Technics SA-101

Prodavam pojacalo Technics model SA-101 vo odlicna ispravna sostojba ...


3.300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:02Yamaha CRX-N560D mrezni risiver

Kada ga prikljucim u struju na displeju pise welcome i odmah se gasi ...


70 МКД
или предлог цена
02 фев 18:02Pojacalo Denon DRA-350

Prodavam pojacalo Denon model DRA-350 vo odlicna ispravna sostojba i ...


2.800 МКД
или предлог цена
02 фев 18:02Pojacalo Pioneer SX-202R

Prodavam pojacalo Pioneer model SX-202R vo odlicna ispravna sostojba ...


3.300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:02Pojacalo Centrum titan 500

Prodavam pojacalo Centrum Titan 500 bo odlicna ispravna sostojba e po...


5.300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:02Kenwood A-63

Prodavam pojacalo Kenwood model A-63 vo odlicna ispravna sostojba kak...


3.300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:01Pojacalo Onkyo A-8820

Prodavam pojacalo Onkyo A-8820 vo odlicna ispravna sostojba kako novo...


3.800 МКД
или предлог цена
02 фев 18:01Pojacalo Onkyo TX-SR576

Prodavam pojacalo Onkyo model TX-SR576 vo odlicna ispravna sostojba k...


4.800 МКД
или предлог цена
02 фев 18:01Pojacalo Philips FR994

Prodavam pojacalo Philips model FR994 vo odlicna ispravna sostojba e ...


3.300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:01Daewoo DRV-6702S

Daewoo DRV-6702S DVD Rekorder i Video Rekorder uredjaj je ispravan...


40 €
или предлог цена
02 фев 16:59Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам