Кривогаштани
                   
356 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 1.6tdi nov uvoz svajcarija

VW GOLF 1.6tdi 77kw PROIZVODSTVO 2010godina , VOZILOTO E UVEZENO OD S...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:17Промовирано

VW CADDY 1.9tdi nov uvoz svajcarija

VW Caddy 1.9tdi PROIZVODSTVO 2006 , VOZILOTO E UVEZENO OD SVAJCARIJA ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:17Промовирано

Skoda Octavia 1.9tdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭SKODA OCTAVIA 1.9TDI 77kw 🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:17Промовирано

Landini 8550

Тракторот е во одлична состојба се продава сосе корпа и не се дели по...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 16:08Mercedes Benz ML 280

Во одлична состојба прва регистрација 2010 година направен е мал и го...


9.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 16:08Se prodava toyota corolla verso

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godini napraven e se...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Fiat Punto 1.1 vo Top Sostojba , Mnogu Zacuvano (polo,corsa)

🔵Fiat Punto 1.1 Benzin 1998 Godina ➖️Kolata e Kako od Fabrika ➖️Os...


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.599 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 12:09Opel Corsa 1.0 12v , Klima Ured , Top Sostojba (polo,punto)

■Opel Corsa 1.0 12v Benzin 2000 Godina ◇Mnogu Zacuvana so Mala Potro...


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.599 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 12:09Audi A4 1.9 TDI 81kw 110ks ,KLIMATRONIK ,(passat,polo,punto)

🔵Audi A4 1.9 TDI 81kw 110ks 1998 Godina ➖️Kolata e vo Perfektna Sos...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.599 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:40Opel Corsa C 1.0 12v , Klima Ured , Top Sostojba(polo,punto)

🔵Opel Corsa C 1.0 12v Benzin 2001 Godina ➖️Kolata e od Prv Sopstven...


1.950 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.100 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:40VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 105 KS 2011 GODINA

Prodavam vw golf 6 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizvedena 2011 godina. Kola...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 08:10MERCEDES C 220 CDI 125 KW 170 KS 2007 GODINA

Prodavam mercedes c 220 cdi 125 kw 170 ks proizvedena 2007 godina. Ko...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 08:10MERCEDES C 220 CDI 110 KW 150 KS 2004 GODINA

Prodavam mercedes c 220 cdi 110 kw 150 ks proizvedena 2004 godina. Ko...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 08:10SEAT LEON 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 GODINA

Prodavam seat leon 1.9 tdi 77 kw 105 ks proizvedena 2006 godina. Kola...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 08:10RENO RENAULT FLUENCE 1.5DCI 2013 1.5 DCI 63KW

RENAULT FLUENCE 2013 1.5DCI MOZNA ZAMENA 📲076337899📱


5.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 04:22MITSUBISHI GRANDIS 2.0TDI 2007 7 SEDISTA 140KS 2.0 TDI

REGISTRIRANO CELA GODINA BEZ MANA CENATA E ZA KESS ZA ZAMENA 450...


3.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 04:21VW CADDY 1.9tdi nov uvoz svajcarija

VW Caddy 1.9tdi PROIZVODSTVO 2006 , VOZILOTO E UVEZENO OD SVAJCARIJA ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:17VW GOLF 1.6tdi nov uvoz svajcarija

VW GOLF 1.6tdi 77kw PROIZVODSTVO 2010godina , VOZILOTO E UVEZENO OD S...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:17Skoda Octavia 1.9tdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭SKODA OCTAVIA 1.9TDI 77kw 🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:17Honda Nsc50 Nov uvoz svajcarija

Honda nsc50 uvezena od svajcarija 2014 godina carinare komplet plate...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:16Audi A7 3.0TDI Quattro nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭AUDI A7 3.0 TDI 245HP QUATTRO S-TRONIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2011g...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:16Seat alhambra 2.0tdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭SEAT Alhambra 2.0tdi 100kw eur5🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Oprema --KLI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:16Golf 5 1.9 tdi

Se prodava golf 5 1.9 tdi 105ks 2005god Smenato.. -amortizeri zadni...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 08:37AUDI A4 1998 1.9TDI REGISTRIRANO 1.9 TDI

AUDI A4 1.9TDI 110KS 1998 CENA 1900€ MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 REG...


1.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 02:09PEUGEOT PEZO 207 1.6 BENZIN 2008 207cc

PEUGEOT 207 1.6 BENZIN 2008 CENA 4500€ MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 RE...


4.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 02:09MERCEDES S320 BENZN/PLIN S320

MERCEDES S320 BENZIN/PLIN 2000 CENA 3500€ MOZNA ZAMENA 📲07633789...


3.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 02:08Se prodava imt 539

Se prodava imt 539 vo odlicna sostojba so 5 gumi 14 2 gumi za prek...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

05 фев 23:30delovi za pezo 206 1.9 obicen dizel 99g klima

pezo 206 delovi 1.9 obicen dizel 99g klima Motorot i trapot gi nemam


1 €
или предлог цена
05 фев 23:30ploca za IVECO samar sedlo

se prodava odlicen samar za vlekac so garancia visina na samarot e 14...


123 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

05 фев 16:05gumi 315 70 dobri 8 parcina

se prodavaat gumi vo solidna dobra sostojba cena mnogu povolna skor...


123 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

05 фев 16:05KRONE SDP27 poluprikolka

Se prodava poluprikolica KRONE 1998god vo odlicna sostojba dobri gumi...


123 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Приколки

05 фев 16:05bandasi felni BMW 5x120 so letni gumi

se prodavaat 4 isti bandasi so se gumi, moze i odelno bandasite se vo...


199 €
или предлог цена
05 фев 16:05Cerada Stubovi i roletna od KOGEL poluprikolica

Se prodava zdrava cerada so nov krov od poluprikolka kogel 13.60 ...


123 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Приколки

05 фев 16:05Slovenska masina za kompiri

Masinata sadi, kopa i grli


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

05 фев 15:08Zadna korpa RIKO Slovenska

Korpata ima dve kopanki za torajne gnoj i pesok. Malku rabotena, pasu...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

05 фев 15:08Beogradski drljaci so fabricki klinci

Kvalitet nezamenliv, spreni direkno za na niva


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

05 фев 15:07Slovenski krimler so 20 guski

Sirina 2.20. Kvalitet nezamenliv, proizveden 1980gosina. Debelina na ...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

05 фев 15:07Sealka za zito OLT so 14 reda

Na sealkata e se fabrickoto. Mnogu malce koristena


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

05 фев 15:07Kia Sorento 2.5 crdi 4x4

Prodavam kia sorento 2.5 crdi 4x4, so kozen enterier, skoro novi zims...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 фев 11:43BMW 530i 2006 258KS BENZIN PLIN UVOZ CH 530 BENZIN/PLIN

UVEZENO OD CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 BMW 530i 258KS 2006 BENZIN SO PLIN RE...


7.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.700 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 фев 04:22CHRYSLER NEON 2.0 BENZIN/PLIN

CHRYSLER NEON 2.0 BENZIN/PLIN SO ATEST CENATA E ZA KESS MOZNA ZAMEN...


950 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 фев 04:22EURO KUKA HYUNDAI GALLOPER TUCSON SANTA FE

076337899


100 €
или предлог цена
05 фев 04:22KOMPLETNA EURO KUKA RENO LAGUNA RENAULT MEGANE

KOMPLETNA


100 €
или предлог цена
05 фев 04:19Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам