Подкатегорија:
                   
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava viluskar vo odlicna sostojba

se prodava viluskar vo odlicna sostojba so 4 komandi , vredi da se vi...


4.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.299 €
04 сеп 21:57Viljuskar 3.5 t

Виљушкарот е во одлична состојба. Тежина на кревање товар до 3.5 то...


1 €
или предлог цена
12 апр 18:59GRADEZEN LIFT

prodavam gradezen lift so visina do 22 metri


9.000 €
или предлог цена
19 дек 15:23BAGERCE PEL JOB

bagerceto e proizvedeno 1998 god 10.000eur i imat edna korpa stoe na ...


7.300 €
или предлог цена
19 фев 08:00UTOVARAC ROSSI

vo ekstra sostojba pali vozi PRODADEN


6.300 €
или предлог цена
20 фев 20:57DIGALKA BOBCAT 2566

prodavam digalka marka bobcat model 2566 digat do 7 metri vo top sost...


21.000 €
или предлог цена
16 јун 15:33damper mustang

se prodavat damper mustang ponoviot model


3.800 €
или предлог цена
28 дек 10:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам