6995 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 сеп 11:22Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Bandasi za audi a4 2008 rastojanie 5*112/17

Prodavam bandasi so rastojanie na strafovi 5*112/17 izvadeni od audi ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:43BANDASI

CELICNI BANDASI ZA FORD 13 BEZ GUMI SO TUBELES VENTIL 1000D EDEN, Z...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:04Se prodava Yugo

Vo odlicna sostojba, pali vozi, ne e registrirano.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:55Se prodava Automatik

Godina na proizvodstvo: 1982.


1 €
или предлог цена
Денес 06:55SEAT LEON 1,9 TDI

kolata e vo odlicna sostojba. bez zabeleski registrirana e do 08-01...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:48Mazda b2500

Odlicna Registrirana do 12.05.2023 br 078443980 oliver


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:11Mercedes B200 CDi 2007 Na delovi

Panorama krov Racen menuvac 6 brzini Se prodava samo na delovi !


1 €
или предлог цена
Денес 01:53SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT 2005 godina 1.3 diesel 69 k.s Racen men...


3.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:29Kardan za LandRover Freelander

Kardan za LandRover Freelander kardanot e servisiran i ispraven


250 €
или предлог цена
Вчера 23:56Keeway Flash 50cc 2009

Keeway flash 50cc 2taktna registrirana Ne e udirana Nema lepeni pl...


450 €
или предлог цена
Вчера 23:56Citroen C4 - 1.4 benzin - NEUVEZUVAN

Se prodava: Citroen C4 Godina - 2006 1.4 benzin. 66 kW - 90 kS K...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:41Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 22:36Ford Fiesta

Kolata e donesena od slovenija so vozenje,napreven servis: maslo,svek...


2.949 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:24Se prodava pasat 2007

Se prodava pasat 2007/ 07 1.9 77kw 105ks registriran cela godina do...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:45Skoda Octavia 2007

Se prodava Skoda Octavia 2007god Info na tel 078221557 078221557 07...


4.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:30Se prodava unikaten FIAT 500L kako novo vozilo

Se prodava FIAT 500L, bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, registrira...


7.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:14Se prodava Mini Countryman

Se prodava Mini Countryman 2.0 dizel 4x4 avtomatski menuvac, navigaci...


13.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:14BAGER VOLVO EC240

Se prodava bager Volvo EC240, 2006 godina vo perfektna sostojba bez n...


Вчера 20:33Motor od Golf 3 1.9tdi vo delovi

motor 1.9 tdi na delovi menjac ispraven dekla turbina bos pumpa alnas...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:27Audi A3

Se prodava audi a3 1.9 110ks Registriran do juni 2023 Servisiran ,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:02GALANTERIJA PEUGEOT 206

НОВИ НЕКОРИСТЕНИ Топче за мењач - 500 ден Привезок за клуч - 200 де...


200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:02Opel Astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna registrirana euro kuka soncev krov...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:55Tajniraca

Se prodava tajniraca nova malku koristena


1 €
или предлог цена
Вчера 19:50BMW BANDASI SO MISGELIN GUMI

16KI ALUMINIUMSKI BANDASI ZA BMW SO DOBRI MISHELIN GUMI


Вчера 19:48BANDASI SO GUMI 16KI 5*112 CELICNI

Moze i posebno bandasi gumi radkapni... Gumi 225/55/16 Zimski soli...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:192 celicni bandasi 5*112 vw audi seat

Tell: 075500355 ilco


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:19Bmw e60 16ki so novi gumi

Bandazi 16ki od BMW e60 kako novi letni. gumite se novi samo 2000 km ...


Вчера 19:11Разни делови за земјоделски машини

Се продаваат разни делови за земјоделски машини (комбајни, трактори, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:11Citroen C4 1.4 benz/plin 2006 - Ne e od Uvoz

Citroen C4 1.4 benz/plin 2006 - Ne e od Uvoz * Cena >>> 3099 € ne...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:06Suzuki Splash 1.0 benz. 2009 god / Uvoz CH

Suzuki Splash 1.0 benz. 2009 god * Cena >>> 2999 € ne fixna * G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:06SUZUKI VITARA 1.6benz

suzuki vitara 1.6benzin 1995god mk dokumenti registrina


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:00  НОВ ОГЛАС

BMW 318 D 2009god.

Kolata e proizvedena vo 2009 godina, a kupena vo 2012 od Germanija od...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:47Audi S4

Full OPREMA : -S LINE volan -S LINE sedista -S LINE branici i lajs...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:44Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 18:30SE PRODAVA FORD ESKORD 1.8 TURBO DIZEL

Se Prodava Ford Eskord 1.8 TD Registriran Do 26.09.2023 So Klima ...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:50Torpedo Deutz 4006

Traktor Torpedo Deutz 4006 So soobrakjajna. Traktorot e bez nitu edn...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 17:41KOGEL 2010

Se prodava poluprikolka Kogel Foxx 2010 god reg 03/23g 4 novi gumi ...


9.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.400 €
Прилеп

Камиони

Вчера 17:35Tam 130 T11

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/23 nosivost 6t, sandak 6.2m ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 17:35Kawasaki Z800 !

Kawasaki Z800 2013godina Kupen vo Makedonija(ne uvezuvan) Registrira...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.250 €
Вчера 17:31Механизам за бришачи - Valeo

Фиат Пунто 2-ка. Се продава половен механизам за бришачи Valeo


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:28Страна 1 од 175

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам