7013 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 сеп 11:22Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Dekla za 1.9. tdi. golf 3.

1


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:02Cela prednica za Fiat brava

Tel 078-234-020


20 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:02Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:02Toyota RAV4 2.2D4D 4x4 2006g

✅ Se prodava Toyota Rav4 2.2D4D(136ks) 4x4 2006g ✅ Registriran ✅ Na...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:02Chevrolet Aveo 1.2i 2007g

✅ Se prodava Chevrolet Aveo 1.2i 2007god ✅ Registrirano do 02/2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:02polovna guma so se bandaz 315,70,22,5

Polovna solidna


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:02Prodavam plinovi kompletni

Prodavam mestam plinovi kompletni tel 078-234-020


Денес 15:02Radio za vo kola pioneer org tel 078-234-020

E


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:01Karburatori za 150 ,50 cc

Karburatori za 50 i 150 cc tel 078,234,020 novi i polovni


Денес 15:01Se prodava punto kec celo ili delovi

Delovi ili celo punto 1


11 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:01Delovi za fiat punto se stO vi treba tel 078-234-020

E


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:01Rezervna guva komplet a 16

Gumata e izvaena od seat leon 2009 so se dizalica i kluc


100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:01Vrsime prevoz so traktor nis prilep i okolina

Za sekoja vasa potreba zvonete na 078-234-020


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:01Radilica za aprilija RS 50 ispravna

1


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:00Пежо 308 SW

Панорамски покрив. Двозонски климатроник. Регистрирано за 7 патниц...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:58Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007, 120KS, STAKLO

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007 godina. Bravoto e STAKLO - mnogu socuv...


3.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:45Volan BMW

Se prodava volan za BMW so airbag, ne osteten, rabotat site komandi.


250 €
или предлог цена
Денес 14:42Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:35MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:35Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 14:35Se prodava Ford Fiesta 1.6TDCI FULL

Vo odlicna sostojba REDIZAJN


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:31Renault Scenic 1.9 DCI

Се продава Renault Scenic 1.9 DCI во екстра состојба Опрема: -Елект...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:24Teleskopski viluskar 40.18/ 360

Se prodava teleskopski viluskar Dieci Pegasus Roto 360/ 40.18 Godina...


Денес 13:48Audi Q5 2.0 TDI quattro 2009

Se prodava Audi Q5 quattro 2009 godina. 2.0 TDI 170ks Vtor gazda, kol...


13.699 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.999 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:48SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:25Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:17MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:03VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Imt 539

Traktorot e odrzuvan domakinski poveke info na tel


1 €
или предлог цена
Денес 12:54Letva Audi a4

Letvata e za model 2001 2004 b6 serija


1 €
или предлог цена
Денес 12:53Palazlar

Kosackata e malku koristena pogolem period e lezana super sostojba na...


1 €
или предлог цена
Денес 12:53Polovni guni

gumite ne se puknati 8.3 24 mu e dinenzijata samo 11kata treba da se ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:53Menjac BNM VW POLO

Menjacot e za onie tipovi koi imaat plocka izmegju javetese za detalno


По Договор
или предлог цена
Денес 12:53Se prodava Golf 7 1,4TSI 140ks R line

Se prodava Golf 7 1,4 TSI 140ks R line fabricka oprema Registrirana d...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:34Citroen c5 1.6 hdi 110 ks 2009

Registriran cela godina .servisiran .najvisoko nivo na oprema.vo odli...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25peugeot 2.2 hdi 2009

registriran .ne uvezuvan.kozen enterier.greaci vo sedista .xsenon.kom...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22Челични бандажи (celicni bandazi)

Celicni bandazi 15 5x110. Odgovaraat za vectra, astra h, zafira. I dr


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
Денес 12:05KOZEN VOLAN ZA OPEL ANTARA

SE PRODAVA SOCUVAN KOZEN VOLAN SO KOMANDI ZA OPEL ANTARA 2007/+.


80 €
или предлог цена
Денес 12:02Страна 1 од 176

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам