Прилеп
                   
2138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:09Промовирано

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO S-Line

📲077791753📱


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:57BMW F20 116i TURBO

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


12.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:57FORD MUSTANG Cabrio

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


24 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:57MINI COOPER S

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:57OPEL OMEGA 2.0 benz/plin

MOZNA E ZAMENA 📲077701753📱


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:57AUDI A5 3.0 TDI quattro 3x S-line

Audi A5 Coupe 3.0 TDI Quattro, so 200.000km,Donesena od Svajcarija 🇨...


14.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:57Renault MEGANE 1.5dci 2005

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


2.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:56AUDI A6 3.0TDI Quattro

MOZNA ZAMENA 📲077791753📱


8 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:56MINI CLUBMAN D 1.6HDI 2010

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:56opel corsa 12i 33kv vo odlicna sostojba

kolata e odlicno socuvana se naneze si raboti mnogu ekonomicna .regis...


750 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 19:48Polo gti 1.6

Wolkswagen polo gti 1.6 so dizna plin vnesen vo soobrakajna, reg.do 1...


111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:41opel corsa

opel corsa 2017godina . so dva kluca 161.000km tovarno .. bezs mana...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:11golf 6

golf 6 1.6 tdi 105 ks odlicna za pocetnici bezs nikakva mana . bezs...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:11CITROEN PICASSO 1.6 HDI F.LIFT - P E R F E K T N O !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO PICASSO 1.6 HDI ! - VOZILOTO E KOMPLENO...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:05VW GOLF 5 1.9 TDI -FULL - P E R F E K T E N !!!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - VOZILOTO E OD UVO...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:04Seat leon

Se peodava seat leon 1.9tdi 105ks, servisirana i registeirana, senzor...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 18:57PEUGEOT 508 2.0HDI PEZO

Peugeot 508 2.0 HDI 140ks 2012god Super sostojba FULL OPREMA REGI...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:54OPEL CORSA C 1.0 - PLIN ATEST

OPEL CORSA C 1.0 2002god Plin so atest so dizni Servo volan Abs ...


1.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:53Opel Astra 1.7 CDTI

Opel Astra 2004 god 1.7 CDTI Cosmo paket 74kw Registrirana do 02...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:42  НОВ ОГЛАС

FORD KUGA

Se prodava dobro odrzan FORD KUGA POVEKE INFO 076 408 056 BASE


1.234 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:23  НОВ ОГЛАС

peugeot 205 1.9D

pozoto e vo ispravna sostojba 97god. 1.9dizel el.predni stakla,servo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Автомобили

Денес 17:27BMW 318i

Vredi da se vidi


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:06Prodavam Golf 3 Na Delovi

Prodavam delovi za golf 2 i 3 Motor 1.6d/td i 1.9d/td Glavi dekli z...


69 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:53Vw Polo 1.4 na delovi

Prodavam polo 1.4 na delovi Motor menjac odlicni Imam sekakvi drugi...


44 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:53Fiat Stilo 1.9jtd - Defekt motor

Se prodava stilo jtd Defekt motor, najverojatno preripnat rebrast. ...


550 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:52Golf 6 2012

Vo ispravna sostojba registriran april


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:37* ZAMENA 2 ZA 1 * * HONDA CIVIC 1.4is i FIAT Stilo 1.9jtd

* ZAMENA 2 ZA 1 * * HONDA CIVIC 1.4is 66kw POGODNA ZA POCETNIK SOFER...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:35* Honda CIVIC 1997 1.4is 66KW 90hp A-test plin *

* Honda CIVIC 1997 1.4is 66KW 90hp A-test plin * *** Pogodna za poc...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:34PASSAT B5 PLIN A-TEST / ПАСАТ Б5 ПЛИН А-ТЕСТ

Колата е во одлична состојба. Моторот е стакло со нов каиш. Сервиси...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:19Vw Golf 6 1.6TDI 2009g

✅Se prodava Vw Golf 6 1.6TDI 2009god ✅Registriran cela godina 03/2024...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:15Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g

✅Se prodava Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g ✅Registrirana do 01/2024! ✅Na...


2.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:15Skoda Fabia 2018

✅Skoda fabia ✅Prv gazda ✅Fabricki Benzin/plin ✅2018 god ✅1.0mpi/...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:57GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


6.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:46Se prodava Opel Antara 2007

Se prodava Opel Antara 2007 god, prva registracija 2008 god. Redovno ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:42DELOVI ZA CITROEN C4 1.6 HDI 66KW

DELOVI ZA C4 1.6 DIZEL 66 KW 2007 GOD


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:39POLOVNI DELOVI PASAT. FORD FOKUS. SKODA. POLO. VENTO

DELOVI ZA. PASAT 1.9. 131. 116. I 1.8 BENZIN VEN...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:39OPEL INSIGNIA 2.0 CDTi 131 KS COSMO FULL OPREMA - 2010 GOD

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 181000 KM NAVI - 2 KLUCA !!!!!!!! - ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:39FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET DYNAMIC EURO 5

FIAT PUNTO EVO 1.3D M-JET 2010 GOD DYNAMIC EURO 5 UVOZ HOLANDI...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:39Peugeot 308 1.6 hdi 66kw 2008

Vo odlicna sostojba greaci na sedista senzor za dozd.senzor za svetl...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:29Lada niva 1.7i 2004g

Registrirana cela god.60000km.vo fabricka sostojba bez korozija


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:29Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам