847 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 plus

Golf 5 plus 1.9 105 ks Reg nema Delcevo Zamena ne Kilometr...


3.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:26VOLVO C30 1.6D 2007god Fabrika

prodavam volvo c30 1.6D vo fenomenalna sostojba kolata e so full opr...


4.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:08Sevrolet kruz it 2.0 120 kw 163 lance

Kolata e vo odlicna sostojba.Ne e uvezena kupena e vo salon vo Mk. Im...


5.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

Rezervno trkalo 5 x 112 / 16.

Guma so bandas 1 broj. Bandas 5 x 112 / 16. Guma 205.55 / 16 Konple...


Вчера 17:26Fiat Punto 1.7TD Delovi

Fiat Punto 1.7TD na delovi za se so ve interesira pisete na viber 078...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:35Audi a3 1.9tdi delovi

Audi a3 1,9tdi 105ks na delovi motor dobar.Za poveke info pisete na v...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:34Delovi za bmw e46

Delovi za bmw e46 320d 136ks.Za se so ve interesira pisete na viber:0...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:34Polo 1.9tdi delovi

Polo 1.9tdi 110ks na delovi se sto vi treba.Poveke info na viber:0788...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:34Audi a6 2.0tdi 140ks s-line 078451879

Bez zamena


7.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:22BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D

✈️🛩✈️ BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D ✈️🛩 2011 godina,registriran,servisi...


10.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:58VW GOLF VI 2.0 TDI. FULL OPREMA

VW GOLF 6 2.0 TDI. 81 kw. 110 ks. 2010/9 god. REG. DO 17.10 2023 god...


7.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:48bandaz so guma 215/55/17

Peugeot-Citroen-Volvo


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38VOLVO V60 2.0 D3

DOBRODOJDOVTE VO BROKER AUTO BROKER AUTO e lider na Avtomobilskiot...


100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:28ELEKTRICNI MOPEDI SEAT EXS 700W

ELEKTRICNI MOPEDI SEAT EXS 700W Denari....46.000,00 ELEKTRICNI...


46.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:28FIAT 500 ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €....26.500 Cena do registracija FIAT 500 ...


26.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:28NISSAN LEAF ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €...27.500 Cena do registracija NISSAN LEAF...


27.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:27SEAT LEON 1.9 TDI

SEAT LEON 1.9 TDI 🇪🇺 €uro...4.950 🇲🇰 MKD...306.000,00 📚 T...


4.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.950 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:27FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM REGISTRIRANO DO 03.2024 🇪🇺 €uro...4...


3.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.150 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:27FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN 🇪🇺 €uro...4.950 🇲🇰 MKD...306.0...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:27CITROËN C3 1.4 HDi D&G

CITROËN C3 1.4 HDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:27VW POLO 1.6 TDI

VW POLO 1.6 TDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA KIL...


6.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:27VW GOLF 2.0 TDI

VW GOLF VI 2.0 TDI 🇪🇺 €uro...7.750 🇲🇰 MKD...478.490,00 �...


7.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:27VW GOLF VI 1.6 TDI

VW GOLF VI 1.6 TDI 🇪🇺 €uro...7.950 🇲🇰 MKD...490.840,00 📚...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:27VW GOLF VI 1.6 TDI

VW GOLF VI 1.6 TDI 🇪🇺 €uro...7.950 🇲🇰 MKD...490.840,00 📚 ...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:26PEUGEOT 5008 1.6 HDI

PEUGEOT 3008 1.6 HDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA ...


7.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.450 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:26BMW 320 SW 2.0 D

TEHNICKI PODATOCI ▶️ BMW 320 SW ▶️ 2.0 D ▶️ KM 230000 ▶️ GOD - ...


5.050 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.350 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:26APRILIA 125 cc

Motorot e vo odlicna sostojba Fabricka boja Ima pominato samo 3600 ...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 10:21FORD FOKUS 90 KS

Kolata e vo dobra sostojba registrirana do 02 2024god


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:20SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks.

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 - 105 ks. Proizvedena 2008/7 god. VO PERFEKTNA...


5.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:22MERCEDES C220 2008

Регистриран цела година со зелен картон Плус 4 бандажи АМГ СЕРВИСИР...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:01Rotor Bandazi 19ki so Gumi

Bez grebnatini, gumite se na 90%


Вчера 09:01AUDI A4 1.9 TDI 115 ks.2006 god

AUDI A4 1.9 TDI 115 ks.2006 god. So mnogu oprema I mnogu socuvana. ...


5.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 07:02  НОВ ОГЛАС

Се продава ZMAJ 135 вреќар

Се продава комбајн Zmaj 135 произведено 1995 во екстра состојба спрем...


1 €
или предлог цена
28 мар 21:22Golf6

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 2009 110 konjski sili. Napraveno golem ser...


8.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мар 16:22Audi A6 3.0 tdi quattro

Kolata e vo odlicna sostojba. Uvezena od germanija pred 3 god, moze d...


111 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мар 15:06Ventil parno bmw

Se prodava elektricen ventil za parno za bmw e46 320d zemen po gresk...


800 МКД
или предлог цена
28 мар 14:48MERCEDES-BENZ S320 4 MATIC

Mercedes s320 4 matic Registriran,servisiran,top sostojba... Moze z...


10.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мар 13:46Plug 4 brazden

Plugo e italianski za traktor od 120 konja pa nagore dobar cvret plug...


1 €
или предлог цена
28 мар 13:41Vw polo 1.6 2010

Vw polo 1.6 2010 moze zamena


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мар 11:31Touran 1.9 tdi 74 kw 6 brzini

Dobro socuvan Touran 1.9 tdi 74 kw 6 brzini 5 mesta registrirano ...


3.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мар 09:08Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам