Прилеп
                   
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:31MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:31MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:31MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:07Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault Premium 320 ✅- Uvoz Francija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:07MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:07Aluminiumski bandazi so gumi 315-80-22.5

Dva aluminiumski bandazi so gumi 315-80-22.5 predna sara


200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 08:21Iveco CH

Se prodava kamion Iveco 2012 god Uvezen od SVAJCARIJA 280.000 km ORI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 19:08VOLVO 440 EURO 5

Se prodava volvo 2007 godina Klima ,vebasto+ nojcna klima Smeneto...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 15:44PUMPA MIKSER MERCEDES

Se prodava Mercedes pumpa za beton i mikser 8m3, 2006 godina, Vo top ...


75.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
76.000 €
Прилеп

Камиони

Вчера 12:07MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 12:07Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:12MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:11Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.bez potreba ne ...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 09:45Iveco EuroCargo 160E25

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 мар 17:23MERCEDES 12/13 ZA BUSENJE BUNARI

Odlicna sostojba 075235644 078400054


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 мар 09:43Се продава TAM 75 T5

Се продава ТАМ 75 Т5 со дупла кабина и долг сандак, произведено 1980....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 мар 08:18Volvo fh 380

Se prodava Volvo 380 registrirano do 11 mesec ses novi gumi novi novi...


6.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Прилеп

Камиони

19 мар 07:14SE PRODAVA VOLVO FH 420

Se Prodava Volvo FH 420 Tandem So Prateca Godina 2004 Racen Me...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мар 20:07MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мар 11:20Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мар 11:20Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мар 11:20Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мар 11:20PRIKOLKA WECON 2009

Se prodava Prikolka Wecon 218 2009g So kontejner sistem Dolzina 7...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 мар 11:43Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 мар 11:25VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 мар 11:25PRODAVA IVEKO

se prodava iveko 96 godina duplak 2 8 motorregsrjno sela godina 390 d...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 мар 10:07Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 16:25Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 16:25Delovi za Volvo

Nov kapak za akomulatori,katalizator,branik nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 16:24Nov Nox Senzor za Volvo

Nov Nox senzor orginal od volvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 16:24Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 16:24MAN 232 kiper kran

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skor...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 13:30Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


23.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 09:29Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мар 21:09Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мар 21:08Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мар 21:08Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мар 21:07Renault

Renault so Volvo motor 2007 god. Euro 5 800.000 km 6 novi gumi Automa...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мар 15:18VolvoFH12 420

Prodavam vlekac volvo fh 12 420 hp. Vo solidna sostojba neregistriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мар 09:05Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам