Крива Паланка
                           
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

___DUKjAN VO CENTAR - MOZNA ZAMENA___

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

Денес 13:49Ливада

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско лив...


1.000.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 05:39Се продава плац

Ул. Кочо Рацин


30 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 01:54Prodavam plac

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica , restoran , ...


2.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 00:30Plac vo Kriva Palanka

Се продават повеќе плацови за градба на куќи површина за купување од ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 17:17Prodavam plac vo Dobrovnica

Se prodava plac vednas do asfalt , ima struja voda pogodno za sekoja ...


2.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 13:001/1 DUKjAN VO CENTAR MOZNA ZA KOLA ZAMENA SO VASA DOPLATA

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT NA K...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

Вчера 12:31GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 11:01BARAM DA KUPAM STAN VO KRIVA PALANKA

BARAM DA KUPAM STAN VO KRIVA PALANKA 50-60 METRI KVADRATNI NEBITNO...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

02 дек 22:35Placevi KRIVA PALANKA

Placevi KRIVA. PALANKA POGODNI ZA KUKI VIKENDICI PLACOT E POGODEN ZA ...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 дек 21:02Пордавам стан 54m2

Продавам стан 54m2 Во населба Бавчалк Станот е комплет реновиран с...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

02 дек 19:52Parcela vo Mizovski livadi / Парцела во Мизовски ливади

Се продава бавча во Мизовски ливади. Бавчата одговара за куќа, викенд...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 дек 13:00ИЗДАВАМ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ

КАЈ АВТОБУСКАТА СТАНИЦА ДО ПАКЕТ МАРКЕТ ИДЕАЛЕН ЗА СЕКАКВА НАМЕНА


8.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

02 дек 03:08Imot

Prodavam stara kukja na dva sprata pristapen pat struja 1/1 cista dok...


1.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

01 дек 21:241/1 PLAC SO OBJEKT VO CENTAR MOZE ZAMENA ZA VOZILO

☎️ 078 204 684 ☎️ PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT N...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 дек 08:09KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 дек 08:04Plac Centar

Vo krugot na fabrika Treska se prodava plac od 155 m2. Za poveke info...


10.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.000 €
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 ное 17:08KUKA-STROG CENATAR

Se prodava luksuzno opremena kuka vo strog cenatar so povrsina od 250...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

30 ное 11:45КУЌА/KUKA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje, pozadi policiska stani...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

30 ное 11:45DUKjAN 1/1 - MOZNA ZAMENA ~~~ ДУЌАН 1/1 - МОЖНА ЗАМЕНА

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT NA K...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

30 ное 11:43DUKjAN VO CENTAROT NA GRADOT

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

30 ное 11:42Se izdava povekjenamenski deloven prostor od 350m2

Se izdava povekjenamenski deloven prostor od 350m2 na dva sprata so m...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

29 ное 22:18Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 ное 14:10DUKjAN - ZAMENA ZA SKIP JCB 3CX

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
28 ное 23:32Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima struja,voda,i pat do placot s...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 ное 20:33SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


20 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

28 ное 18:59Plac za gradba na kuka

Se prodava nov i ureden plac vo centar na gradot do gradinka Detelink...


20.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 ное 21:14Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 ное 20:59Plac vo nas.Srljava

Se prodava pac vo naselba srjava so 28 bora Placot e 1/1 so ulica do...


4.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 ное 11:16Kupuvam stan ili kukja. * 078 393 545 *

078 393 545


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

25 ное 15:51Se prodava plac

Placot se naogja na 10minuti od centarot na gradot. Za povekje inf. k...


45.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
49.000 €
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 ное 14:30DUKAN MOZNA ZAMENA ZA KOLA - POVEKE KOLI ILI KAMION

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

25 ное 11:15Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

24 ное 16:45RABOTILNICA NA SUPER LOKACIJA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

24 ное 16:28DELOVEN OBJEKT - DUKjAN NA PERFEKTNA LOKACIJA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

21 ное 21:12IDEALEN PROSTOR ZA SEKAKVA RABOTILNICA

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR IDEALEN ZA SEKAKVA RABOTILNICA VO C...


По Договор
или предлог цена
19 ное 15:06Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


5.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

18 ное 21:42ДУЌАН ВО ЦЕНТАР - ЗАМЕНА ЗА АВТОМОБИЛ

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
18 ное 20:57Iznajmuvam vila na kalin kamen na 1500 m-palanka

Vilata e na 1500 m nadm visina pod ezeroto vo borova suma, ubava pri...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

18 ное 07:09PLACEVI VO KR.PALANKA

Се продават повеќе плацови за градба на куќи површина за купување од ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 ное 12:14Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам