Крива Паланка
                   
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ливада

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско лив...


1.000.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 05:39Се продава плац

Ул. Кочо Рацин


30 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 01:54Prodavam plac

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica , restoran , ...


2.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 00:30Plac vo Kriva Palanka

Се продават повеќе плацови за градба на куќи површина за купување од ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 17:17Prodavam plac vo Dobrovnica

Se prodava plac vednas do asfalt , ima struja voda pogodno za sekoja ...


2.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 11:01Placevi KRIVA PALANKA

Placevi KRIVA. PALANKA POGODNI ZA KUKI VIKENDICI PLACOT E POGODEN ZA ...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 дек 21:02Parcela vo Mizovski livadi / Парцела во Мизовски ливади

Се продава бавча во Мизовски ливади. Бавчата одговара за куќа, викенд...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 дек 13:001/1 PLAC SO OBJEKT VO CENTAR MOZE ZAMENA ZA VOZILO

☎️ 078 204 684 ☎️ PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT N...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 дек 08:09KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 дек 08:04Plac Centar

Vo krugot na fabrika Treska se prodava plac od 155 m2. Za poveke info...


10.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.000 €
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 ное 17:08Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 ное 14:10Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima struja,voda,i pat do placot s...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 ное 20:33Plac za gradba na kuka

Se prodava nov i ureden plac vo centar na gradot do gradinka Detelink...


20.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 ное 21:14Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 ное 20:59Plac vo nas.Srljava

Se prodava pac vo naselba srjava so 28 bora Placot e 1/1 so ulica do...


4.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 ное 11:16Se prodava plac

Placot se naogja na 10minuti od centarot na gradot. Za povekje inf. k...


45.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
49.000 €
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 ное 14:30PLACEVI VO KR.PALANKA

Се продават повеќе плацови за градба на куќи површина за купување од ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 ное 12:14SE PRODAVA KOPLET ZEMJISTE I SUMA

Se prodava POVOLNO kompletan imot vo s. NERAV so zemja i so jaka b...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

08 ное 07:42Plac Kalin Kamen / Плац Калин Камен

Се продава плац на локалитет Калин Камен Крива Паланка од 974 м2 Кат...


4 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

07 ное 20:45GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 ное 08:03Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


8 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 окт 10:29PLAC SELO TLMINCI KRIVA PALANKA

Plac selo Tlminci KRIVA PAlANKA POGODEN ZA VIKENDICA OVOSTARNIK VODA ...


7 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 окт 21:22ПЛАЦ СО СИТЕ УСЛОВИ ЗА ГРАДБА НА ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА

ПАРЦЕЛА СО СИТЕ УСЛОВИ ЗА ГРАДБА НА ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА НА САМО 3К...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 окт 21:22Итно се продава плац поволно

Се продава плац во Крива Паланка од 2600 м2 Плацот е во градежен рео...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 окт 10:16Продавам плац во Калин Камен

Продавам плац во Калин Камен од 900 м2 на екстра локација на 1 киломе...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 окт 11:27Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka

Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka, so golemina od 10800 m2. ...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

12 окт 15:50PRODAVAM ZEMJISTE

Vo s.Luke Kriva Palanka.SE prodava ritsko-planinsko zemjiste od povek...


30 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

12 окт 12:24Се продава: ПАРЦЕЛА

Се продава ПАРЦЕЛА Локација: 📍 Подиште, Конопница во околината на К...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 окт 16:04Се продава нива и овоштарник

Се продава нива и овоштарник во КО Конопница, Крива Паланка. На КП бр...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 авг 10:10NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA V...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 авг 19:50ZEMJODELSKO NIVA SO GRADEZNA MARKICA

ZEMJODELSKO NIVA 2137 m2 SO GRADEZNA MARKICA " G " KATEGIRIJA - G...


2 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 јул 18:12Placevi vo Kriva Palanka nad zitni sklad

Се продаваат плацеви со дозвола за градба со површина 579m2 и 440m2 в...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 јул 19:28Купувам плац од 700 до 1000 м2

Купувам плац со чист имотен лист од околу 700 до 1000 м2, за изградба...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јул 10:15PLAC NA SUPER LOKACIJA - NASELBA BELEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO. CENA PO DOGOVOR !!!


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

04 јун 13:23Baram plac ili pomala kukja

Baram plac ili pomala kukja vo okolinata na Kriva Palanka ako nekoj p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 јун 01:54Kupuvam Se bara plac ili kukja

Se bara plac ili kukja za kupuvanje vo okolinata na Kriva Palanka. A...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 јун 01:44Urbanizirano gradezno zemjiste

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka. Ce...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 мај 15:51Prodavam niva 3500 so stara kukja

Prodavam niva so stara kukja vo Kriva palanka - mozovski livadi , ima...


20.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 мај 12:40Плац во Крива Паланка - мизолска ливада

Се продава плац / нива во Крива Паланка поточно во населба мизолска л...


7.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 апр 21:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам