6553 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 фев 13:53Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

155/65/14.DVE GUMI.............. 0000

Prodavam gumi SAVA M+S 155/65/14.komplet so banadsi opelski Cena 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:10Polo.1.4tdi1000evra.

Motor zakocen.078345602


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:08Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


5.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:02Mini Cooper 1.6 - kupen od CH so servisna kniska

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:01Celicni bandasi 5x112

Bandasite se kako novi nemat korozija mozi i so se gumi dve letni ima...


5 МКД
или предлог цена
Денес 14:37ELEKTRICNI SKUTERI CITY COCO

✅CITY COCO ✅63 000 DENARI ✅20AH ✅60V ✅1500W ✅Опсег со едно полнење о...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:31NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN

NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN 4 NOVI GUMI M S


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:31VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:18MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:18JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


35.990 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
39.990 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:18Ford Puma 1.7Benzin/Plin 1999g

⛔️Se prodava Ford Puma 1.7TNG 1999! ⛔️ Benzin/Plin Atestiran ⛔️ Re...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:15  НОВ ОГЛАС

LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:08Jeep Wrangler

Se prodava Jeep Wrangler Sahara unlimited , 3,6 liter / V6 / 305 hp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:08Victory kingpin cruiser

Se prodava victory kingpin motor 2007 godina proizveden , donesen od...


1 €
или предлог цена
Денес 14:08Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:07Mercedes E220 BlueEfficiency 170hp - f1 shifteri

Kolata e vo odlicna sostojba, so site navremeni servisi vneseni vo se...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:43MINI COOPER CLUBMAN 1.6 HDI 2009

ABS AIRBAG X8 PANORAMA KROV ELEKTRICEN ABIENTALNO SVETLO TEMPOMAT...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:20VW GOLF 5 1.9 TDI perfekten

Voziloto e kako novo, kako vnatre taka i nadvor. Ima FULL oprema i to...


4.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:20W210 enterier, krila, vrati, haubi, motor i dodatoci

Ekstra ceni za se sto vi treba od e200 1996


10 €
или предлог цена
Денес 13:19Letva kardan diferencijal trap za w210 летва трап кардан

Одлична состојба и евтина цена


10 €
или предлог цена
Денес 13:19IVECO PATNICKO 30 SEDISTA

Ful oprema


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Денес 13:19  НОВ ОГЛАС

Se prodava elektricen skuter Hamachi e-power 3000w kako nov

Se prodava odlicno zacuvan elektricen skuter Hamachi e-power 3000w od...


850 €
или предлог цена
Денес 13:13Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00DELOVI ZA ALFA 147 156 159 166 EKSTRA CENI

Se za alfa 147 156 159 i 166 top ceni


1 €
или предлог цена
Денес 13:00DELOVI MERCEDES CLS 320 ML 270 C230 A170 A160

Se za mercededes CLS 320 CDI ML 270 CDI C230 KOMPRESOR A170 CDI ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina 📞077800282 ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 85kw 2003GOD

POLOVNI DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 85KW 2003GOD. PRAKJAME PO K...


5 €
или предлог цена
Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava kamion Iveco

Se prodava kamion Iveco 450, 2006 god. Registriran do Septemvri 2023,...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00URSUS 902 I FERGUSON 558

1.Ursus 902 ispraven 90 ks registriran bez predna Cena 4500evra 2. ...


4.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Nissan X Trail

Se prodava Nissan X Trail 2004 g 2.2 136 ks 4x4 Registriran do 07 m...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Reno Laguna

Se prodava Reno Laguna 1.9 2000ta godina Automatik 250.000km Cena ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Toyota urban cruiser 1.4 d4d

Kupeno vo Toyota MK 4×4 celo vreme -blokator na diferencijal -avto...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audi A3 2.0 i 1.9 Tdi 2.0 140 ks BKD motor i 1.9 105 ks Prachame i p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:50Golf 5 2.0 TDI 140 ks

Golf 5 - Delovi Golem izbor na rezervni delovi Prachame po kargo


11 €
или предлог цена
Денес 12:50SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa do mart 202...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:36Mazda 6 2.0 TDI 2005g DELOVI ДЕЛОВИ

Se sto vi treba za mazda 6


900 €
или предлог цена
Денес 12:30Страна 1 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам