Кисела Вода
                           
4774 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор во Црниче

Се издава реновиран празен простор од 95м2, за деловни потреби, на Ул...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

29 ное 09:54Промовирано

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA ( PRZINO )

Се продава стан во населба КИСЕЛА ВОДА ( ПРЖИНО ) . Станот с...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

08 ное 13:00Промовирано

Ubava garsonjera

Izdavam kompletno namestena garsonjera


11.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:05Промовирано

Se izdava stan 50 m kv vo Kisela Voda kaj Meckarov

Se izdava stan 50 m kv vo Kisela Voda kaj Meckarov, namesten, komplet...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:37PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:14SE IZNAJMUVA

Изнајмувам комплетно наместен стан во К.Вода во зградата на Илинден. ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00===IZDAVAM DVOSOBEN NAMESTEN STAN - RASADNIK - KISELA VODA

=Izdavam dvosoben 70m2, namesten stan, - rasadnik - Kisela Voda, poza...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00SE IZDAVA NOV STAN.K VODA RASADNIK

Se izdava nov stan 45m2 vo Kisela Voda celosno namesten vo kompleksot...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00К.Вода издавам соба за 1 самец

К.Вода до општината издавам наместена соба за 1 самец Цена7000 денари...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Денес 12:55NAMESTEN STAN 61m2 VO CRNICHE

Se izdava namesten stan 45lm2 vo Crniche na prizemje Cena :230evra...


230 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:52Se prodava 3-soben stan 79m2 CRNICE 2-kat

Se prodava nov 2-soben stan 79m2 vo Crnice na 2-kat Severo/Istok Dv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:51Prodavam/menuvam Stan vo Centar

Prodavam ili menuvam 80 m 2 Stan kaj star podvoznjak so dvor garaza I...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:45Продавам или менувам стан

Продавам 79 метри квадратни стан со гаража во центар кај подвожњакот ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:44izdavanje soba

izdavam soba vo stan, poseben vlez, internet,parking.prednost student...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Денес 12:32STAN VO KISELA VODA NA ChEShMA, NA 4/4 SO POTKROVJE

Стан К. Вода 31м2+12м2=43м2 Локација - Стара Чешма Станот е на 4/4 ...


42.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:18Stan vo K. Voda na Cheshma 43m2 so Potkrovje

Стан К. Вода 31м2+12м2=43м2 Локација - Стара Чешма Станот е на 4/...


42.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:18Luksuzen Dublex vo KISELA VODA NAMESTEN

Se Prodava duplex stan vo kisela voda,blizina na ekonomskoto boris. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:09Издавам нова гарсоњера

Се издава гарсоњера за краток или подолг престој на Стара рампа во Ки...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:31se prodava plac vo Pintija

se prodava plac vo Pintija,na odlicna lokacija povolna za izgradba n...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:12Iznajmuvam stan kisela voda

Iznajmuvam odlicno socuvan i namesten dvosoben stan vo kisela voda ra...


210 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:59Deloven prostor vo gradba po EKSTRA cena

Se prodava deloven prostor na dve nivoa ( go ureduvame i sreduvame po...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:56Prodazba na novi stanovi vo gradba

Se prodavaat novi stanovi vo gradba vo Kisela Voda kaj Sampionce so k...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:55Izdavam stan vo Rasadnik nas. Kisela Voda.

Izdavam stan vo Rasadnik nas. Kisela Voda , vo novite zgradi ,40m2, s...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:45Izdavam stan vo K Voda setek zgrada

Stanot e komplet namesten eftini smetki


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:32Se prodava garsonjera 30m2 vo Novo Lisice

Se prodava garsonjera 30m2 vo Novo Lisice na vtor kat so podzemno par...


36.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:32  НОВ ОГЛАС

Zemja na prekrasno mesto

2.5 eur x 1 m2, TOP CENA **Kurija-Negotino** Se prodava zemja vo se...


16.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.999 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:15СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО нас.ПРЖИНО

Се продава куќа во Пржино приземје + спрат.Приземје (Голема дневна...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:44Stanovi vo gradba od 34m2 do 62m2 vo Skopje - Kisela Voda

Se prodavaat stanovi vo gradba od 34m2 do 62m2 vo Skopje-Kisela voda....


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:39IZDAVAM PROSTOR 110m2 ZA SEKAKVA NAMENA!!!!

Izdavam prostor so povrsina od 110m2 Visok suteren so gradsko parno, ...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:01Semejna kuka

Se prodava semejna kuka vo Przino do igralisteto.


680.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:25IZDAVAM NAMESTEN SPRAT ILI PRODAVAM[otvori]

Izdavam ili prodavam zaseben sprat od semejna kuka. Stanot ima ;poseb...


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:19PRODAVAM ILI ZAMENUVAM SPRAT OD 106m2

Prodavam ili zamenuvam za stan ,sprat od semejna kuka. Spratot ima ...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:17PRODAVAM SEMEJNA KUKA [ SUPER ]

SEMEJNA KUKA so tri posebni stana, so posebni vlezovi posebni stru...


5 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
55 €
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:16IZDAVAM NAMESTEN STAN [ 100 ;

IZDAVAM STAN SO DVE SPALNI DNEVNA SO KUJNA ,HODNIK I KUPATILO. STAN...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:15Se izdava plac nad posledna 24

Se izdava plac nad posledna 24-ka od 1269 m2 pogoden za parkiranje na...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 07:54Itno prodavam plac 1269 m2 po 72 evra kvadrat

Prodavam perfekten plac opstina Kisela Voda od 1269 m2 na ul Sava Ko...


72 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:54Sprat od kuka so poseben vlez na Kale!EXTRA LOKACIJA

Se prodava samo gorniot sprat od kukata a e na dva sprata so sosema p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:48STANOVI VO GRADBA K.VODA PRZINO

PRODAZBA na stanovi vo gradba vselivi 08/2021g Lokacijata se naoga v...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 07:21Placevi Dracevo

Se naogjaat na ul. Malesevska posle novoto osnovno uciliste „ Rajko Z...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 02:04Продавам куќа во центар на Нас. Драчево

Строг центар на Нас. Драчево близу амбуланта и полицијата. Градена...


56.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:31kuka vo kisela voda 250m2

kuata ima 4 posebni stambeni edinici...moze da se koristi i kako seme...


300.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:33  НОВ ОГЛАС

se izdava garsonjera vo kisela voda

namestena so site aparati kablovska internet vo cenata samo za vrabo...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 22:36Prodavam stan

Dobro socuvan stan gradba 2009god. na Dabar cenata e 1200evra m2 so...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 22:26Страна 1 од 120

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам