Кисела Вода
                           
466 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ш.2673 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦРНИЧЕ

Се продава прекрасна новоизградена куќа во скопско Црниче. Куќата се...


405.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:36Ш.2783 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРЖИНО

ШИФРА - 2783 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРЖИНО ОД 341 М2 ПОД+ПР+1+ПОТ , ПЛ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:36СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2,ПОСТАВЕНА НА ПРИЗЕМЈЕ,СО ДВЕ СПА...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:19se prodava kuka vo usje na mirna lokacija so ubav pogled

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


110.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:49PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:50ПРОДАВАМЕ КУЌА ВО КИСЕЛА ВОДА СО 1 СПАЛНА 58м2 - 200м2 ДВОР

Шифра: 3647п Опис: Се продава куќа со површина од 58м2, 200м2 двор...


33.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:29Se prodava Kuka vo Kisela Voda kaj Sampionce

Се продава кат од куќа со посебен влез во Кисела Вода, веднаш до Шамп...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:59Продавам куќа со деловен простор во Кисела Вода

Prodavam kuka so deloven prostor 250m2. Prizemje za ziveenje ,deloven...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:31kuka so dukan +servis

Se prodava kuka na ekstra lokacija so plac 920kvadrati so dve markici...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:13Се продава луксузна куќа со панорамски поглед во нас. Пржино

Се продава луксузна куќа со панорамски поглед кон Скопје, во нас. Прж...


690.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:46Se prodava kukja vo nas. Podstanica (Dracevo)

Се продава семејна куќа на два ката (П+1) во н.Подстаница/Велешка (Др...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 20:36Se prodava kukja vo Dracevo vo odlicna sostojba

Se prodava kukja vo odlicna sostojba. Kukjata se naogja vo Dracevo k...


57.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 19:08Продавам стан во куќа

Продавам стан во куќа во кисела вода од 78 м2 кој се наоѓа на втор ка...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 17:43Куќа во населба Пинтија на првиот влез

Продавам куќа во населба Пинтија на првиот влез, на околу 400 метри п...


89.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 13:26УРБАН ЛИВИНГ продава куќа во Кисела Вода

-Се продава куќа во Кисела Вода(11 Октомври) -121м2 со двор 41м2 -м...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 11:46Продавам или издавам куќа

Куќата е засебен објект и е со површина од 360 м2, од кои 240 м2 се д...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 10:16Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2

Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2, од кои 240 м2 се дел...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 10:16Sprat od kuka so poseben vlez na Kale!EXTRA LOKACIJA

Se prodava samo gorniot sprat od kukata a e na dva sprata so sosema p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 09:37SE PRODAVA BARAKA 120M2 VO KISELA VODA ITNO!!

SE PRODAVA BARAKA VO KISELA VODA-NASELBA 11 OKTOMVRI ( posledna 4ka )...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 07:19Kuka vo Dracevo

Se prodava kuka vo s.Dracevo kompletno renoviran enterier. Pogodna za...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 јан 18:44Prekrasna kukja na padinite od Vodno

Se prodava semejna kukja vo naselba Przhino.Kukjata se naogja vo pod...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 јан 17:01Се продава камена куќа во село Долно Дупени - Ресен

За повеќе информации на тел. 078 234 353 viber.Чиста документација.


8.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 €
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 јан 14:0911 oktomvri ili Vlae

Kupuvam kukja ili baraka vo 11 oktomvri ili vlae. Ponudi na mail ili...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 јан 08:32Super ponuda - Se prodava kukja vo Kisela Voda

Се продава стара куќа во Кисела Вода, на 2.5км од центарот на Скопје....


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 јан 21:03Se prodava kukja kaj Simpo vo Crnice

Se prodava kukja vo blizina na crkvata Sv.Petka, vo ulickata pred Sim...


300.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 јан 11:45Kuka vo pintija

Prodavam kuka vo pintija od 75m.podrum 19m i pomosni prostorii 20m.te...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 јан 11:40Kuca vo Radisani nevselena

Prodavam Kuca vo Radisani vo Hothot naselbata ,nevselena podrum prize...


118.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 јан 09:27Се продава дво семејна куќа

Се продава дво семејна куќа со поглед на Скопје 140м2. Долен спрат 65...


130.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140.000 €
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 јан 23:46Se prosava kukja vo pripor

Se prodava kukja vo pripor nova gradba na 2 sprati i potkrovje povekj...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 јан 15:27Prodavam kuka vo Dracevo

Prodavam kuka vo Dracevo 120m2 so plac 500 m2 vo blizina na zur marke...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 јан 12:02Маркица за Градба Кисела Вода - Рампа

Се продава маркица за градење на зграда кај стара рампа со бруто изгр...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

16 јан 20:22Teferic, Теферич

Се продава мулти семејна не вселувана куќа,карабина во населба Тефери...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

16 јан 12:17Semejna kukja vo stopanski dvor EXTRA CENA

Kukjata se naoga vo stopanski dvor(gjorce petrov) vednash do pogonot ...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

16 јан 10:49Продавам плац во Припор

Продавам плац во нас.Припор со започнат објект од 100м2 со целосна до...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 јан 20:33IZDAVAM NAMESTEN SPRAT ILI PRODAVAM[otvori]

Izdavam ili prodavam zaseben sprat od semejna kuka. Stanot ima ;poseb...


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 јан 08:34PRODAVAM SEMEJNA KUKA [ SUPER ]

SEMEJNA KUKA so tri posebni stana, so posebni vlezovi posebni stru...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 јан 08:34IZDAVAM NAMESTEN STAN [ 100 ;

IZDAVAM STAN SO DVE SPALNI DNEVNA SO KUJNA ,HODNIK I KUPATILO. STAN...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 јан 08:34Prodavam kuka vo Pintija

Prodavam kuka vo Pintija, kompletno opremena, odlicna lokacija. Podn...


195.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 јан 06:44СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО нас.ПРЖИНО

Се продава куќа во Пржино приземје + спрат.Приземје (Голема дневна...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

14 јан 14:04Kukja vo centarot na Pintija

Се продава куќа во центарот на Пинтија, на улица Јабланица. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

13 јан 13:00Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам