Кисела Вода
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗДАВАМ ХАЛИ/МАГАЦИНИ ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавам хали/магацини во Кисела Вода. Квадратури од 100 м2,140 m2,60...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 10:20IZDAVAM HALA/MAGACIN OD 200m2

Izdavam hala,magacin od 200m2 vo naselba Kisela Voda. Kontakt:070 27...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 10:20Izdavam hali

Izdavam hali za magacin-proizvodstvo vo Kisela Voda. Kvadraturi od 1...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 10:17ХАЛА кај Хемтекс

Се продава магацинска хала од 3500м2, на плац од 4500 м2 спроти влезо...


330 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 17:08  НОВ ОГЛАС

Magacin 90m2

Se izdava magacin 90m2 na prvomajska Poveke info na telefon


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

22 јан 14:03Magacini od 100m2 do 3000m2

1. Pintija, ponov objekt na glavna ulica so direkten pristap do maga...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

20 јан 11:12Se izdava magacinski prostor vo Cojlija

Vo sklop na Ekonomska zona Cojlija pokraj aerodrom Petrovec se izdava...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 јан 09:28Деловен простор (стовариште)

Се издава деловен простор на бул.„Борис Трајковски“ 40а, влез од глав...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

03 јан 18:59Se izdava plac nad posledna 24

Se izdava plac nad posledna 24-ka od 1269 m2 pogoden za parkiranje na...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

02 јан 15:28Магацин во кисела вода

Се изнајмува магацин во Кисела Вода карши цементарница Усје БРОЈ ЗА ...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

14 дек 15:23Магацин во кисела вода

Се изнајмува магацин во Кисела вода на ул. Борис трајковски карши цем...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

14 дек 15:21izdavam magacinski prostorii

izdavam magacinski prostorii vo naselba Crnice, do magacinite slobodn...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 дек 14:04Se izdava magacin / garaza

Se izdava podzemna garaza / magacin vo Kisela Voda vo blizina na stud...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

19 ное 11:17Magacin od 90m2 vo nas Kisela voda

Se prodava magacin od 90m2 vo Nas Kisela Voda na ulica Gjorgi Dimitr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

20 окт 13:04Magacinski prostor

Se iznajmuva magacinski prostor od 120m2 vo k voda naselba pripor. Ko...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 окт 20:31Magacin-hala 450m2 vo Pintija

1.vo ponov deloven objekt na glavna ulivca ,hala 270m2 + kancelarii n...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 окт 13:09Magacinski prostor od 90m2 vo Kisela Voda

Prodavam magacinski prostor od 90m2 vo naselba kisela voda.Mob za kon...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

03 сеп 10:19MAGACIN SO PRISTAP NA SLEPER-bul:srbija

SE IZDAVA OBJEKT ZA MAGACIN NA GLAVEN BULEVAR-PRVA LINIJA,SO PRISTAP ...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

22 авг 14:33Се издава магацин

Се издава дел од магацин 600Мкв со канцелариски простор. Магацинот е ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

21 авг 13:21Се изнајмува магацин од 260м2

Се изнајмува магацин од 260м2 од 770EUR, наменет за деловен, продажен...


770 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 апр 19:20Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин од 700 м2 на ул. Георги Димитров 1 во Т.Ц. Кисела В...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 18:31Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин од 700 м2 на ул. Георги Димитров 1 во Т.Ц. Кисела В...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 18:29Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин во Кисела Вода на 2 спрата по 500м2 вкупно 1000м2 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 17:28Izdavame magacin 1518m2 na prizemje

Izdavame Magacin 1518m2 vo Pintija .Magacinot e na prizemje, so ideal...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 15:09УРБАН ЛИВИНГ продава магацин во Кисела Вода

Се продава голем нов реновиран магацин од 260 м2. Се наоѓа на Мирка...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 мар 15:32Magacinski prostor 500m2, K.Voda

se izdava,magacinski prostor na prizemje vo kisela voda povrsina 260m...


1.290 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

10 фев 11:17Deloven objekt za izlozben - prodazen salon Pintija

nudime za iznajmuvanje nov deloven objekt na glavna ulica vo pintija...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

01 фев 12:03Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija. Ima viljuskar

Izdavam magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat. Magacinot e vo odl...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 дек 14:34Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

30 ное 11:52Se izdava/prodava deloven prostor vo krugot na Staklara

Se izdava/prodava deloven и magacinski prostor vo krugot na Staklara ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 ное 10:32Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija. Ima viljuskar

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 окт 10:40Se izdava Magacin vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 окт 10:40Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 окт 08:37Se izdava pogon, magacin i upravna zgrada

Fenix nedviznosti izdava vo krugot na poranesna staklara pogon pogode...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

15 окт 17:36Magacini vo Dracevo 700 m2 so dvor 8000m2

Magacin od 700m2 so 8000m2 pod asfalt vo Dracevo. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 окт 12:00Se izdava magacin vo kisela voda

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 окт 11:59Se izdava plac so objekti na ulica Boris Trajkovski

Se izdava plac so objekti na ulica Boris Trajkovski Sproti benziska...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

11 сеп 17:27Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

11 сеп 10:51Magacin 200m2

Se izdava objekt od 200m2.objektot ima struja i voda.momentalno se ko...


78.245.796 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

04 фев 17:04***** ИТНО ***** МАГАЦИН ВО ПИНТИЈА

***** ИТНО СЕ ПРОДАВА ******* МАГАЦИН СО СТАНБЕН ПРОСТОР ОД 276 М2 П...


250.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 ное 17:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам