535 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TVC LED so Originalno Dalecinski: - - - - ...


5.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.700 МКД
Денес 11:53Промовирано

dvd

se prodava dvd max sacuvan sas tri zvucnika exstra sostojba moze da ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:30Tv televizor fuego

Se prodava tv fuego max sacuvan vo top sostojba kako nov cena fixsna ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:29Tom Tom navigacija odlicna sostojba Tom tom

Dve navigaciii Tom Tom celocno ispravnni so instalirani mapi ..dvete ...


30 €
или предлог цена
Куманово

GPS уреди

Денес 13:05TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TVC LED so Originalno Dalecinski: - - - - ...


5.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.700 МКД
Денес 11:53Nintendo Swich Kako Novo!!!!!

Se prodava Nintendo Swich V2 kako Novo so garancija !!!! Nintendo S...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Денес 10:01REGA Radio 3

Prodavam odlicen tuner Rega radio 3.


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:20Prodavam malce koristen Philips 32

Prodavam Philips 32 inci kako nov malce koristen FHD e staklo slika z...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.300 МКД
Денес 07:54SONY DSCH300 35x ОПТИЧКИ ЗУМ

Екран:3.0”(7.5cm)TFT LCD 20.1 мегапиксели Сензор: Super HAD CCD од ...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47Се продаваат оригинал филмови, film, filmovi

Less than Zero 350 den Hannibal, metalna reflektirack futrola, ogrsni...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:49Се продаваат PS5 и PS4 игри за PlayStation

demon's soul 2000 ratchet and clank 2000 the last of us remastered 70...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 13:49Dva zvuchnika so woofer, kako novi

kako novi bez niedna mana. Odlichen i chist zvuk za preku Bluetooth i...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Bluetooth уреди

Вчера 13:485.1 audio sistem so woofer i 5 zvuchnici

Se prodava kako nov i bez niedna mana audio sistem so woofer i pet zv...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Bluetooth уреди

Вчера 13:48GoPro Hero 9

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera. Kamerata ekupena vo Januari 2022...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:39Sony Cybershot DSC-H7 8,1 MP x 15

Sony Cybershot DSC-H7 8,1 MP x 15 uredjaj je u ispravnom stanju , uz ...


45 €
или предлог цена
Вчера 01:41Samyang 1.4/85mm

Objektivot e nov ne koristen za Nikon


1 €
или предлог цена
01 дек 19:53Tonsil Aktiven Subwoofer/Bass 200A - 120W

Prodavam Tonsil Aktiven Subwoofer 200A 120W MAX 80W RMS Povekje i...


По Договор
или предлог цена
01 дек 18:362 televozora se prodavaat

televizora ,eden golem i 1 mal portabal,Grunding i Filips


4.000 МКД
или предлог цена
01 дек 14:29Tablet.... Ekstra zamena Ili kes

Samsung galaxy tab 2 10.1 ispraven donesen od germanija zamena za dva...


4.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:18Xbox orginal igri games

Doneseni od germanija za kolekcioneri i ludje sto se razbirat od sobi...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:04Nikon D3200 Nov profesionalen Ekstra

Zdr..... Prodavam NIKON D3200 digitalen profesionalen aparat koristen...


300 €
или предлог цена
01 дек 12:55Android box Android tv

078238966 Se prodava android box koristen mn malku ispraven 2gb ram ...


1.000 МКД
или предлог цена
01 дек 12:02Nikon

Ispraven fotoapatat


2.500 МКД
или предлог цена
01 дек 07:58Prodavam Samaung TV do ramen ekran

Se prodava Tv Samsung so ramen ekran cena po dogovor kon na mob 07757...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
01 дек 06:11iPod Classic 30GB

Se prodava totalno ispraven iPod Classic od 30GB. Koristen vo domasni...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
01 дек 03:06Denon PMA-510AE pojacalo

Pojacaloto e proizvedeno 2012 godina, koristeno vo domasni uslovi, vo...


6.200 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 МКД
01 дек 03:06AVTO RADIO DIGITALEN NA TOUCH

Auti radio donesen od Germanija i e vo super sostojba MODEL : Panason...


150 €
или предлог цена
30 ное 18:14Се продава таблет за цртање Wacoom Intuos PRO M

НОВ!! Цена по договор. ИНФО НА ТЕЛ: 075539354 075539354 075539354...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

30 ное 18:03Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art Lens za Canon

kako nova


520 €
или предлог цена
30 ное 16:21Pioneer A-450R F-201

Ispravni i testirani input selektor treba ocistiti mada i ovako radi ...


100 €
или предлог цена
30 ное 13:39Technics SU-V2X

U ispravnom stanju volume potenciometar treba poprsati sprejom Sp...


70 €
или предлог цена
30 ное 11:22IPTV & CS PREMIUM TV

*** IPTV PRO & CS PREMIUM TV *** IPTV и 📡Сателитска Cs ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 09:19NIKON D40 komplet

Prodavam NIKON D40 so objektiv, remen, torbicka, polnac.... komplet. ...


300 €
или предлог цена
29 ное 15:46НОВ БЛУТУТ ЗВУЧНИК СО БЕЖИЧЕН МИКРОФОН

Висок 60 цм - широк 30 AUX влез Bluetooth поврзување со телефон Бежи...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
29 ное 13:28Chipuvan PS3 Super Slim 500gb kako nov

Se prodava chipuvan PS3 Super Slim model so 500gb HDD. Konzolata e vo...


6.000 МКД
или предлог цена
28 ное 20:34Basovi 12" (30cm) 8 oma 300W novi

Novogodisen popust.Basovi 12" (30cm) 8 oma realni po DIN standard 150...


2.800 МКД
или предлог цена
28 ное 19:03Sony STR-DB780 surround receiver 5x100w

Sony STR-DB780 saraund risiver 5x100w na 8oma donesen od Avstrija vo...


170 €
или предлог цена
28 ное 19:01Nov Bluetooth Zvucnik vgraden 25w pojak

Vo kineskata tehnologija vgraden 25w zvucnik od Yugo nov, Podobren k...


1.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Bluetooth уреди

28 ное 16:00Canon 5D mark 4

Koristen 5d mark 4 so 160k shutter. vo odlicna sostojba.


1.250 €
или предлог цена
28 ное 13:50maticni ploci

prodavam maticni ploci ispravni za lcd led televizori samsung grundig...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 10:58tv delovi

prodavam maticni ploci mrezi t con buferi plazma lcd i led televizo...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Електроника

28 ное 10:58Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам