Кисела Вода
                           
4654 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava garsonjera

Се продава комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода на одлична лок...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:48НОВ ОГЛАС
Промовирано

Станови по најдобра цена

Во услови кога сите цени растат ние се грижиме за нашите идни клиенти...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

28 сеп 10:12Промовирано

KISELA VODA SPROTI OPSTINATA 65M2 RENOVIRAN

Se prodava prekrasen stan vo Kisela Voda karsi opstinata. Stanot ima ...


77.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:12SE PRODAVA STAN 52M2 SO 1 SPALNA - K.VODA - OSA OSIGURUVANJE

Se prodava stan 52m2 vo Kisela Voda kaj Osa oiguruvanje na Dimo Hadzi...


62.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:06PRODAVAME STAN 60M2 - 1 SPALNA + PARKING I PODRUM - PRIPOR

Prodavame stan 60m2 vo Pripor kaj Hotel Nice so podrum i parking na -...


72.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:05K.VODA NA OGNJAN PRICA KAJ ZUR STAN 3 SPALNI 104M2

Se prodava dupleks vo Kisela Voda na Ognjan Prica kaj ZUR market. Sta...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:05PRODAVAME NOV NEVSELEN STAN - 75M2 - 2 SPALNI - DOM NA SLEPI

Се продава нов, невселен трособен стан (75 м2). Кисела Вода, позади д...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:04Се издава стан во населба Црниче

Се издава нов стан (нова изградба), во населба Црниче, со поглед кон ...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:04Се издава стан во населба Црниче

Се издава нов стан (нова изградба), во населба Црниче, со поглед кон ...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:04K.VODA KAJ TEHNICKI PREGLED 51M2 1 SPALNA SE PRODAVA

Se prodava stan vo Kisela Voda kaj Tehnicki pregled. Stanot ima 51m2,...


57.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:03НОВ СТАН 2 СПАЛНИ+ПАРКИНГ МЕСТО КИСЕЛА ВОДА НАД ТОМИ 53м2

Се продава нов трособен стан 53м2 (дневна, спална, детска, кујна, куп...


77.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:03Izdavam 3 Soben Stan Crnice

Izdavam trosoben stan, renoviran, na 10 minuti peski od klinicki cent...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:39Prodavam stan

Dobro socuvan stan gradba 2009god. na Dabar cenata e 1500evra m2 p...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:33Izdavam kuka

IZDAVAM KUKA na pocetokot na Kisela voda kaj Stara rampa so dve poseb...


260 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:27Izdavam stanben prostor

Izdavam sprat od kuka vo Kisela voda na pocetokot kaj Adora zgradata ...


260 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:27Prodavam stan vo Kisela Voda, 64 kvadrati

Se prodava trosoben stan od 64 m2 vo Kisela Voda vo blizina na dom za...


64.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
70.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:07APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:03IZNAJMUVAME PRAZEN STAN VO BLIZINA NA EKONOMSKOTO K.VODA

Iznajmuvame prazen stan vo Kisela Voda vo blizina na Ekonomskoto ucil...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:24PRODAVAME TROSOBNI STANOVI VO GRADBA OD 55M2 KISELA VODA

Prodavame trosobni stanovi vo gradba vo Kisela Voda na preubava tivka...


1.420 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:23Sa prodava garsonjera 40 m2 vo Kisela Voda- Rasadnik

s 664 Se prodava garsonjera 40m2 vo Kisela Voda - Rasadnik.Na 1 ka...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:23PRODAVAME STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA NA CHESMA

Prodavame stanovi vo gradba vo Kisela Voda na odlicna lokacija,5 minu...


1.420 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:23Se prodavaat stanovi 63 i 73m2 vo K.Voda sproti Meckarov

s 706 Se prodavaat stanovi vo gradba vo Kisela Voda.Ostanati se sl...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:22PRODAVAME GARSONJERI VO GRADBA NA CESMA OD 34M2

Prodavame garsonjeri vo Kisela Voda na Cesma od 34m2 so posebna spal...


1.420 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:22Нива до Качанички пат

Се продава нива до Качанички пат викано место Штитине КП. 1730 КО. Г...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА СТАН НА РУЗВЕЛТОВА

Се издава стан на Рузвелтова од 88м2 на 3кат со лифт и парно. Станот...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

Продавам стан во новоградба во Кисела Вода 54 м2

Продавам стан во новоградба во Кисела Вода, на втори кат со преубав п...


1.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:18  НОВ ОГЛАС

Prodavame stan nas. Dracevo

Stanot e so povrsina od 58m2 so dve spalni sobi na 2 kat od 4kata bez...


50.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:10  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Се продава стан во Кисела Вода на ул.Димо Хаџи Димов со поглед на Вод...


63.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:09  НОВ ОГЛАС

Dvosoben namesten kaj Sampionce

Stanot e kompletno namesten.


11.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:07СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 СО МОЖНОСТ И ЗА ЗАМЕНА НА СТАН О...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:05Kupuvam stan

Kupuvam stan so dve spalni sobi od 60.000 do 75.000 evra Telefon: 076...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:05SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

Se prodava nova namestena vseliva garsonjera vo Kisela Voda.Poveke ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава стан во Кисела Вода до општината

Се издава стан во Кисела Вода до општината, наместен, во белата зград...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Станови по најдобра цена

Во услови кога сите цени растат ние се грижиме за нашите идни клиенти...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам стан во Кисела Вода од 60м2

Продавам стан во Кисела Вода на прекрасна локација во близина на учил...


80.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
85.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava plac so deloven prostor

Placot se naoga na bul.Boris Trajkovski, moze da se koristi za sekakv...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Crnice prodavam kat od kuka 65 m2 so 100 m2 dvor

Crnice prodavam kat od kuka so 100 m2 dvor cena 95000 evra.Katot e ko...


95.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Izdavam sprat od kuka

Izdavam sprat od kuka vo naseba Kisela voda.


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Kukja vo N.Dracevo

Se prodava kukja vo N.Dracevo od 150 m2 so sopstveno parno i termoizo...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Prodazba na KUKJA za ekstra cena

Куќата се наоѓа на одлично место под падините на Водно во Кисела Вода...


190.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00SE PRODAVA STAN 61+9 TERASA, VO KISELA VODA KAJ OPSTINATA!

Se prodava namesten stan,so kujna,trpezarija,dnevna i golema spalna o...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:58Продавам стан во новоградба во Кисела Вода

Продавам стан во новоградба во Кисела Вода, на први кат со преубав п...


1.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:52  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 117

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам