Кисела Вода
                           
507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нова куќа во н. Драчево

Се продава нова куќа во н.Драчево на ул.Малешевска до ОУ Рајко Жинзиф...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:09Super ponuda - Se prodava kukja vo Kisela Voda

Се продава стара куќа во Кисела Вода, на 2.5км од центарот на Скопје....


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:51Prodavam kuka so deloven prostor

Prodavam kuka na Bul.Boris Trajkovski od 320m2 stanben prostor i 130m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:58СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 СО МОЖНОСТ И ЗА ЗАМЕНА НА СТАН О...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:11Se prodava kat od kukja vo K.Voda - Cheshma

Шифра- 233 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава кат од куќа на...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:4411 oktomvri ili Vlae

Kupuvam kukja ili baraka vo 11 oktomvri ili vlae. Ponudi na mail ili...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 23:27Kuka vo Dracevo

Se prodava kuka vo selo dracevo cenata nee fiksna info na tel 078 394...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 18:39se prodava kuka vo usje na mirna lokacija so ubav pogled

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


140.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 18:27Куќа во населба Пинтија на првиот влез

Продавам куќа во населба Пинтија на првиот влез, на околу 400 метри п...


89.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 14:24PRODAVAM KUKA VO KISELA VODA

Se prodava kuka vo K.Voda na odlicna lokacija so dva stana ,stan 105 ...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 13:51Se prodava kuka vo Pintija vednas vseliva

Telefon : 071-77-939.......... CENATA NE E FIKSNA Se prodava kuka vo ...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 13:20Куќа во Сопиште со два посебни влеза на најубавата локација

Продавам куќа во сопиштена многу добра локација со поглед на Скопје.Д...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 12:40Nova kukja vo Dracevo opremena-se prodava

Se prodava nova kukja vo naselba Dracevo 157 m2 so dvorno mesto 260m2...


125.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мај 12:46Se izdava sprat od kuka vo blizina na stara rampa

Se izdava sprat od kuka vo blizina na stara rampa, 48 kvadrati, soba,...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мај 10:18Се продава куќа

Се продава куќа во Драчево од 90 квадрати со подрумски простории и дв...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мај 08:39Ekskluzivna vila-kukja vo Markov Manastir

Prekrasna kukja vo samiot atar na Markov manastir na samo 200 metri p...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мај 07:09Се издава 3 собен спрат од куќа со посебен влез

Се издава 3 собен спрат од куќа наместен на приземје со посебен влез ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 мај 21:43Се продава дво семејна куќа

Се продава дво семејна куќа со поглед на Скопје 140м2. Долен спрат 65...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 мај 21:43Prodavam kuka vo Pripor

Продавам куќа во Припор која се наоѓа после последна 24ка. Куќата е н...


68.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 мај 12:21НОВА КУЌА ВО ПРИПОР ЕКСТРА ЦЕНА!

Куќата се наоѓа во населба Припор на 3 км од центарот на Скопје , на ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 мај 11:59Продавам/менувам одлична карабина во Припор

Се продава или менува за стан со доплата карабина во Припор на мирно ...


120.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

16 мај 11:21Куќа во Пржино

Се продава куќа во Пржино на прекрасна и мирна локација со поглед пре...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

16 мај 09:10Se prodava kuka vo EXTRA SOSTOJBA

Dvospratna kuka vo n.pintija


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

16 мај 07:34Kuca vo Radisani nevselena

Prodavam Kuca vo Radisani vo Hothot naselbata ,nevselena podrum prize...


12.345.678 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

16 мај 07:15Се продава куќа во населба Пинтија

101квадратен метар Центар на населбата на главна улица 077-688-863...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 мај 22:10DVOSPRTNA KUCA VO N.PINTIJA

DVA SPRATA PO 120 kvadrata SO POSEBNI VLEZOVI VO n.PINTIJA.KOMPLET NA...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 мај 20:50Kukja Pintija 226m2- se prodava

Se prodava kukja vo naselba Pintija 226m2 so dvorno mesto 450m2 na mi...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 мај 12:50Nova kukja vo Dracevo opremena

Se prodava nova kukja vo naselba Dracevo 157 m2 so dvorno mesto 260m2...


125.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

15 мај 12:49Se prodava kukja vo Dracevo vo odlicna sostojba

Se prodava kukja vo odlicna sostojba. Kukjata se naogja vo Dracevo k...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

14 мај 17:58PRODAVAM SEMEJNA KUKA [ SUPER ]

SEMEJNA KUKA so tri posebni stana, so posebni vlezovi posebni stru...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

14 мај 16:56NOVA KUKA NA MIRNA LOKACIJA 7km od centar na Skopje

Novoizgradena i namestena kuka so nov luksuzen namestaj i site potreb...


450.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

14 мај 16:04ПРОДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА К.ВОДА

Prodavam sprat od kuka K.Voda ul.Mariovska br.54 Stambena povrsina 9...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

14 мај 15:08Kukja 120m2 nas.Dracevo

Prodavam kukja od 120m2 i garaza 19m2 so dvorno mesto 300m2 vo nas.Dr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

14 мај 10:25PRODAVAM KUKA VO PRZINO

Prodavam dve kuki lepenka spoeni edinecen plac 399m2 dvorna povrsina,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

12 мај 11:03Prodavam kukja pogodna i za firmi

Prodavam kukja na mnogu ubava lokacija na bivsa posledna 41 Dracevo. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

11 мај 17:07Куќа на 2 спрата во Црниче / kukja vo Crnice

Se prodava stara kukja vo Crnice. Kukjata e na dva sprata so posebn...


150.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

11 мај 16:37Se prodava kukja kaj Simpo vo Crnice

Se prodava kukja vo blizina na crkvata Sv.Petka, vo ulickata pred Sim...


300.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

11 мај 10:52Parcela 235m2 vo Przino so markica A1

Se prodava kuka vo naselba Przino, na posledna 16-ka posle ZUR market...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

11 мај 10:47Се продава куќа во Кисела Вода со отворен поглед кон Скопје

Се продава куќа во Кисела Вода, во близина на "Енерго Систем" кај "Ау...


120.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

10 мај 19:01Продавам плац во Припор

Продавам плац во нас.Припор со започнат објект од 100м2 со целосна до...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

09 мај 23:40Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам