Кисела Вода
                           
3522 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Саник – Нови станови во Кисела Вода

Саник🏗️ https://sanik.com.mk/ Продажба на нови станови во почетн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

11 апр 09:19Промовирано

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADVBA KAJ CESMA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:43Промовирано

Гарсоњера се изнајмува

Гарсоњера,некористена,наместена,во нова зграда во подножје на Водно в...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

PRODAVAME STAN 55M2 -1 SPALNA K.VODA KAJ EKONOMSKOTO

Prodavame stan vo Kisela Voda na cesma pred ekonomskoto. Stanot ima ...


76.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:15Stanovi vo gradba od 52m2 i 46m2 vo Skopje Kisela Voda

Se prodavaat stanovi vo gradba od 52m2 i 53m2 Skopje-Kisela Voda. ...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:39Stan 60m2 + garaza 22m2(pripor)

Se iznajmuva i prodava stan 60m2 so garaza 22m2 moze polunamesten (20...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:08OPREMEN 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA RASADNIK

Сити Партнер Агенција издава опремен стан од 48м2 во Кисела Вода Рас...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:47Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 68м2

Станот се наоѓа спроти општината во Кисела Вода. Целосно е опремен. ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава нов 2-собен стан во Кисела Вода 45м2

Се издава нов 2-собен стан во Кисела Вода 45м2 Станот е лоциран кај ...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 75м2

Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 75м2 Станот се наоѓа ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава спрат од куќа во Кисела Вода 69м2

Се издава спрат од куќа во Кисела Вода, на приземје со сопствен влез ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ - SHORTTERM RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 08:39Crnice ubav stan-kat od kuka 135m2

Agencijata prodava stan vo nas. Crnice. Odlicna lokacija. Syanot e ka...


125.009 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:44  НОВ ОГЛАС

Издавам стан во зградата на Adora Flatiron во Кисела Вода

Издавам супер луксузен стан од 50м2 со гаражен простор од 20м2 и оста...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:09Izdavam stan Karsi Opstina vo Kisela Voda

Izdavam kompletno namesten stan so klima na 5min do centar. Za poveke...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:04PRODAZBA NA STANOVI VO GRADVBA KAJ CESMA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:43PRODAZBA NOV STAN 50m2 VO PRZINO NA PRIZEMJE SO DVOR

Se prodava nov stan od 50m2 na prizemje so dvorna povrsina. Stanot se...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

se prodava stan

se prodava namesten stan stud.dom pelagonija


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:42TROSOBEN KISELA VODA

SIFRA 18711 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAM VO KISELA VODA SO ...


270 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:27Se prodava stan na odlicna lokacija

Se prodava stan na prv kat so odlicen raspored 2 golemi spalni (mozno...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Iznajmuvam stan, Kisela Voda150 €

Iznajmuvam stan vo Kisela Voda kaj Opshtinata. Cetvrti sprat so lift....


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Издавам нов Стан на 1,5км од градски плоштад

Издавам наместен нов стан на 1,5 км од градски плоштад во населба К...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Гарсоњера се изнајмува

Гарсоњера,некористена,наместена,во нова зграда во подножје на Водно в...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава наместен стан РЕНОВИРАН

Се издава наместен стан погоден за СТУДЕНТИ / СТУДЕНТКИ, ВРАБОТЕНИ,.....


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Издавам комплетно опремен стан во Кисела Вода кон Припор

Издавам комплетно наместен трособен стан кои се наога во сиво- црвени...


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva namesten stan vo K. Voda

Izdavam vo Skopje, Kisela Voda, posle Sampionce, dvosoben namesten st...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Nov stan na prizemje vo Przino 50m2

Prodavam nov dvosoben stan luksuzno namesten so nov mebel i bela tehn...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Nov Stan 39mkv, 3 kat Kisela Voda

Продажба на стано во Скопје-Кисела Вода ✔Централно Греење ✅Таркет п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00IZDAVAM STAN 57kv. VO K.VODA KAJ KIT-GO/DM

Stanot e namesten na prizemje renoviran vo odlicna sredina ...KARSI K...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:45Cetvorosoben stan vo Kisela Voda

Agencija Casa prodava stan vo Kisela Voda 86m2 + balkon i podrum (spr...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:45Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 51m2 so 1 spalna

Се издава НАМЕСТЕН стан во Кисела Вода спроти општината 51м2 со терас...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:39IZDAVAM STAN, DEL OD KUKA ZASEBEN VLEZ CRNICE

Se izdava stan vo kuka so zaseben vlez vo Crnice kompletno renoviran ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:34СЕ ПРОДАВА НОВ ПРЕКРАСЕН СТАН 32m2 ВО КИСЕЛА ВОДА, КАЈ РАМПА

Се продава нов стан во нова зграда, година на градба 2022, зградата ќ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:28СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Се изнајмува стан во К.Вода од 65mk, со две спални, дневна, кујна, тр...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:58Se izdava stan za preku leto(juni,juli)

Stan za Juni,Juli povolno za lugje sto se vrakjaat vo letniot period....


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:40Izdavam namesten stan za studenti ili familija

Izdavam namesten stan za studenti ili familija. Vo Kisela Voda kaj op...


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:29СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 67м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Се издава 4- собен потполно наместен стан (67м2) во населба Кисела Во...


12.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:27PRODAVAM NAMESTEN STAN 41M2 VO KISELA VODA KAJ DOM ZA SLEPI

Prodavame namesten stan vo Kisela Voda kaj dom za slepi, 41m2. Stano...


48.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:16Prodazba na novi stanovi vo gradba

Se prodava nov luksuzen stan vo gradba vo Kisela Voda kaj Sampionce s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:08PentLux - најлуксузните апартмани во градот

Се изнајмуваат луксузни апартмани, на краток и долг рок. За повеќе ин...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:08PRODAVAME KOMPLETNO NAMESTEN STAN KAJ RAMPA 59M2

Prodavame kompletno namesten stan kaj rampa Kisela Voda od 59m2. Sta...


85.550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:01СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН 50М2 СТАН СО ДВОР И ПАРКИНГ

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 50М2 НА ПРИЗЕМЈЕ ВО ПРЖИНО ВО...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:55Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 50м2

Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 50м2 Станот се наоѓа ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:44Страна 1 од 89

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам