Кисела Вода
                           
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

16 мај 10:34Plac za vikendica

Plac vo gorno sonje pozadi crkvata Pogoden za vikendica i za z...


29 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

30 апр 13:30УРБАН ЛИВИНГ продава викендица во Китка

Се продава викенд куќа во Китка. Куќата е со квадратура 70м2 на плац...


37.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

14 апр 20:14Куќа во Усје

Куќата е изградена 2007 год.на периферен дел, со убав поглед кон крст...


119.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

09 апр 19:00baram vikendica- plac

baram plac ili vikend kuka soplac skpski reon 075 239 527


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

04 апр 14:52VIKEND KUKA

KONTAKT 070/392-519 OLIVER Vikendica vo Varvara na patot kon Markov ...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

05 мар 20:03Барам стара куќа

Барам стара куќа може и срушена со плац во с.Папрадиште -Велешко дај...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

04 мар 12:48Се продава викендица со плац

Се продава викендица со плац во село Усје, нас.Пинтија, легализирана,...


45.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

13 фев 11:53Plac 1700 m2 kuka 100 m2 Morani

Prodavam Vikend kuka , so aktivno lozje 10,11 reda i ovoštarnik - p...


50.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

13 фев 10:03Добри Дол - Продавам викенд куќа и земјиште

Продавам викенд куќа од 150 квадрати во Добри Дол - приземје, кат и ...


105.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

31 јан 00:17SE PRODAVA VIKENDICA VO MARKOVA SUSICA

Земјиште под зграда 170 m2 DVORNO MESTO 967 m2 Bazent 100 m2 Vik...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

16 ное 20:57Menuvam dukan 23m2 za vikendica vo Skopsko

Menuvam dukan 23 m2 vo Kisela voda za vikendicka vo okolina na Skopje...


27.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

09 сеп 10:29Vikendica vo Ljubanci

Se prodava vikendica vo vikend zona Ljubanci. 80 kvadrati kuka i 500 ...


35.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

24 мар 21:18VILA MASITA ZA VISTINSKI RELAKS

Vikendicata e vo blizina na Markov Manastir pokraj reka. NOVO : NA ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

20 мај 11:47VIKENDICKI MONTAZNI EKSTRA CENA.

Izrabotuvame montazni vikendicki,kompletno opremeni.kvadratura i vnat...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

06 мар 18:12VIKENDICKI

IZRABOTKA NA MONTAZNI VIKENDICKI SO NAJPOVOLNI CENI VO MK.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

30 окт 20:43VIKENDICKI - KUKICKI ZA ZIVEENJE SISTEM KLUC NA RAKA

NAJEVTINO VO MAKEDONIJA IZRABOTKA NA MONTAZNI KONTEJNERI,KUKICKI.ZA ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

19 јул 19:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам