Кисела Вода
                           
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA DUKJAN NA GLAVNA ULICA VO KISELA VODA

Сити Партнер Агенција продава дуќан на одлична локација на ул. Ѓорѓи ...


47.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 09:47Se izdava

Se izdava bravarska rabotilnica od 300m2 So masini za pravenje eleme...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 05:19Dukan vo dracevo posledna 41 kompletno renoviran

Dukan vo dracevo posledna 41 kompletno recovering voda struja info na...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

18 мај 07:17Се отстапува разработена пицерија

Се отстапува разработена пицерија во Кисела вода на многу добра локац...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 мај 23:18SE PRODAVA/IZDAVA DUKAN VO KISELA VODA

Se prodava ili izdava dukan vo Kisela voda na ulica Dimo Hadji Dimov ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 мај 22:05Издавам простор

Издавам деловен простор на стара рампа погоден и за дуќан од 21м2, со...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 мај 17:55SE IZDAVA DUKAN VO KISELA VODA

Se izdava dukan vo k.voda so 40m2, gleda na bul boris trajkovski vo p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 мај 08:43DUKAN VO KISELA VODA

Se izdava dukan vo Kisela Voda od 40m2,dukanot se naoga na ubava loka...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 мај 08:43Se izdava dukjan deloven prostor za sekakva namena

Se izdava dukjan deloven prostor na bul. Boris Trajkovski vednas spro...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

16 мај 00:17Dućan bo Avtobuska stanica Skopje

Deloven prostor vo Avtobuska stanica Skopje na 1kat, 070726966 Vier...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

13 мај 13:00DELOVEN PROSTOR

Se prodava nov deloven prostor vo neposredna blizina na Montenegro od...


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

12 мај 09:50Izdavam dukan 32m2

Se izdava dukan so povrsina od 32m2 so gradsko parno,toalet na odlicn...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

09 мај 11:15izdavam dukan vo kisela voda

dukan vo k.voda


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

08 мај 12:53OPREMEN DUKJAN ZA PEKARA ILI SENDVICHARA VO KISELA VODA

Сити Партнер Агенција издава комплетно опремен дуќан во Кисела Вода н...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

08 мај 10:20Prodavam dukan POVOLNO

Se prodava dukan od 17 m2 so sanitaren cvor vo TC 11Oktomvri.karsi ra...


12.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

02 мај 10:02Se prodava dukјan/дуќан vo Kisela voda

Се продава дуќан/деловен простор во Кисела вода на улица Димо Хаџи Ди...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

01 мај 20:13Kisela Voda 15m2 dukjan-se izdava 130 eu

Se izdava dukjan vo Kisela Voda 15m2, na glavna ulica vo Rasadnik. Du...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

30 апр 22:06Dukan Aerodrom pozadi Tri biseri

Dukan 18m2 so terasa i malo dvorce. Pozadi Tri biseri vo pesacka zon...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

29 апр 11:28Дуќан во К.Вода / Dukan vo K.Voda

Dukan / Ducan / Deloven prostor / Kisela voda / Кисела Вода на Чешма ...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

28 апр 09:28Atraktiven prostoe vo ADORA FLATIRON-Skopje

Понуда за изнајмување на Деловен Простор во срцето на Скопје во центр...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

23 апр 01:46Дуќан во Кисела Вода

Се изнајмува дуќан во Кисела Вода на ул.Христо Татарчев бр.47-Г делов...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

19 апр 18:46Dukan 30m2 vo Kisela Voda

Se izdava dukan 30m2 na ulica Hristo Tatarchev vo Kisela Voda


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

16 апр 10:40Атрактивен дуќан со галерија

Локацијата на идната зграда е доста атрактивна, на агол, на две споре...


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

14 апр 01:08Izdavam dukan od 30m2 vo nas Kisela Voda

Se izdava dukan od 30m2 vo nas Kisela Voda karsi kulite rasadnik.. Mo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

09 апр 14:40Se izdava / se prodava LOKAL vo Kisela Voda

Lokalot se naoga vo Kisela Voda Rasadnik. Lokalot e 63 m2. Lokalot se...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

07 апр 12:04SE IZDAVA DUKJAN VO TRGOVSKIOT KAJ EKONOMSKOTO KISELA VODA

SIFRA 3900 POVRSINA 25 KAT 1 dve prostorii dupleks Poseben sanitar...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

04 апр 13:24Се издава дуќан 50м во Расадник,Кисела Вода

Се издава дуќан 50 квадрати на приземје со 2 влеза, wc на ул.Сава Ко...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

02 апр 19:25Se izdava dukan

Se izdava xukan16m2 vo trgovski centar Beverly Hills na prv kat vo r...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

24 мар 08:40СЕ ИЗДАВА ДУЌАН/ SE IZDAVA DUKJAN

Се издава дуќан во Кисела Вода на улица Иван Козаров.Цената не е фикс...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

23 мар 17:51Se izdava dukan deloven prostor vo kisela voda

Se izdava dukan deloven prostor vo kisela voda Na ulica dimo hadzi ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

12 мар 16:59Prodavam dukan 23m2 vo Kisela voda

Prodavam dukan vo Trgovski.Centar Stara rampa na prizemje 23m2 tvrd...


27.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

06 мар 20:14PINTIJA - ПИНТИЈА - АТРАКТИВЕН ДУЌАН 289М2 НА ГЛАВНИОТ ПАТ

ПИНТИЈА - НА ГЛАВНИОТ ПАТ СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДУЌАН 289М2, ПО ...


7 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

28 фев 21:36СЕ ИЗДАВА ЛОКАЛ 23М2 ВО КИСЕЛА ВОДА, ШАМПИОНЧЕ

Се издава локал 23м2 во Кисела Вода кај Шампионче.


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

21 фев 19:38Izdavam deloven prostor - dukan

Izdavam deliven prostor od 25m2 vo T.c. Bela vednas do ekonomskoto vo...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

29 јан 10:48DUKAN 20 m2

Se prodava dukan crnice ulica bihacka br.10 lokal 9 pozadi mvr 20m2 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

06 јан 12:22ХИТ - ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-ДУЌАН ВО РАСАДНИК, КИСЕЛА ВОДА

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР- ДУЌАН ОД 23М2 ВО КИСЕЛА ВОДА - РАСАДНИК,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 дек 09:42Se izdava dukjan za sekakva namena

35+ m2 vo Opstina Kisela Voda ul. Hristo Tatarcev 47i. Dukjanot im...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

03 ное 22:28СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ПОЗАДИ РАСАДНИК

Се продава нов, никогаш невселен деловен простор позади Расадник - ду...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

14 окт 14:15IZDAVAM DVA DUKANI K.VODA

Dukjani za izdavanje do skolto boris kidric toa se 2 dukjan spoeni m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

12 окт 11:23Се изнајмува деловен простор

Деловен простор во нас. Драчево. Дуќанот е на втор спрат на површина ...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

30 сеп 19:37Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам