Кисела Вода
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

garaza 22m2 st. banka k. voda

se prodava garaza 22m2 pod stopanska banka karsi opstina kisela voda,...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

02 дек 08:04Подземна гаража

Продавам подземна гаража со лифт на далечинско и локација 2 мин. возе...


9.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 дек 00:56Се издава подземна гаража во Кисела Вода

Се издава подземна гаража со лимена врата во затворен подземен паркин...


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 ное 18:01Izdavam garaza kaj Simpo Crniche/ Гаража кај Симпо Црниче

Издавам надземна гаража на 100 метри од Симпо Црниче, на истата улица...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 ное 10:39IZDAVAM PARKING MESTO POD ZRADA

Se[znnjmuva parkin pod zgrada vo blizina na STARA RAMPA potocn0 na ul...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

20 ное 18:51Se izdava garaza

Se izdava podzemna garaza vo nova zgrada ul.Kiro Krsteski 30 kisela v...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

17 ное 14:47Се продаваат гаражни места во Кисела Вода

Фирмата Кеша Инженеринг продава гаражни места на улица: Иван Козаров ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

07 ное 14:01Se prodava garaza / magacin

Se prodava ili izdava garazen prostor ili magacinski zavisno od potre...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

04 ное 11:31se prodava garaza vo kisela voda karsii krume kepski

se prodava podrumska garaza vo zgradata karsii krume kepeski skoloto,...


3.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

14 окт 14:37УРБАН ЛИВИНГ продава гаражен простор 20м2 во Кисела Вода

Се продава гаражен простор 20м2 во зграда спроти сервисот Мечкаров и ...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

13 окт 00:23Prodavam garaza Rasadnik Kisela Voda

Prodavam podzemna garaza vo sklop na zgrada vo naselba Rasadnik, Kis...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

03 окт 18:13Се продава деловен простор во Драчево

Се продава деловен простор на главната улица во с. Драчево. Телефон...


28.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

19 сеп 17:57Podzemen parking prostor

Izdadeno Se izdava podzemen parking prostor vo Kisela Voda, Nivo -2...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

18 сеп 05:27Izdavam garaža vo k.voda

Izdavam garaža podzemna vo kisela voda.plakanje odnapred za 6 meseci ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

17 сеп 22:24Се продава гаража 20м2 кај Мечкаров

Се продава полу-сутеренска гаража во склоп на зграда 20м2 кај Мечкаро...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

24 јул 15:07Iznajmuvam Parking mesto vo Kisela Voda

Iznajmuvam podzemno parking mesto vo Kisela Voda, na ul.Marko Cepenko...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 јун 14:49Iznajmuvam garazi

Iznajmuvam dve spoeni garazi. Moze da se koristat i kakvo magacin. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

29 мај 09:15IZDAVAM GARAZA VO K.VODA SKPPJE

SE IZDAVA GARAZA VO K.VODA PODRUMSKA .CENA 2500 ZA 6 MESECI ODNAPRED...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

28 мар 23:07Се изнајмува гаражен простор

Се изнајмува гаражен простор во населба Пржино. Може да се користи к...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

19 мар 21:15izdavam podzemna garaza

izdavam podzemna garaza,garažata e costa može da se koristi i za stva...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

11 мар 14:36УРБАН ЛИВИНГ продава гаража 20м2 во Кисела Вода

Се продава гаража од 20м2 во зграда. На убава локација- спроти сервис...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

04 мар 20:39Iznajmuvam garaza vo Kisela Voda

Se iznajmuva garaza na ulica Sava Kovacevik br.47-k na vtoro nivo vo...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

21 фев 19:22Podzemna garaza vo Kisela Voda

Prodavam podzemna zagradena garaza od 19m2 vo Rasadnik, Kisela Voda.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

16 фев 17:00Menuvam ili prodavam polupodzemna garaza vo K.Voda

PRODAVAM ILI MENUVAM ( za stara kuka ili plac vo Pobozje ili Ljubanci...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

07 фев 21:56Iznajmuvam garaza vo Kisela Voda

Se iznajmuva garaza na ulica Sava Kovacevik br.47-k na prvo nivo vo ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 фев 17:38Издавам Гаража

Се издава поздемна гаража на прво ниво.Зградата е во близина на Веро ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 јан 17:49Се продава подземна гаража во Кисела Вода

Се продава подземна затворена гаража со вкупна квадратура од 15 м2 на...


360.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

24 дек 09:37IZDAVAM GARAZI FLATIRON-RAMPA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda Informacii na ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

16 дек 15:21IZDAVAM GARAZA FLATIRON K,VODA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda Informacii na 0...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 дек 15:57IZDAVAM GARAZA VO FLATIRON-RAMPA

Izdavam garaza vo Zgradata na Adora-FLATIRON na Rampa-Kisela Voda......


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 дек 15:24Се продава подземна гаража Кисела Вода

Се продава подземна гаража 13м2 во нова зграда. Чешма - Кисела Вода. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

18 ное 00:08Izdavam garaža vo k.voda

Izdavam garaža vo k.voda na ul.puskinova.cena 2500 den .mesečno.plaka...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

31 окт 09:27ИЗНАЈМУВАМ ГАРАЖА - КИСЕЛА ВОДА

Изнајмувам гаража од 16 м2. Се наоѓа на улица Сава Ковачевиќ во згра...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

13 јул 02:33Се продава гаража

Се продава гаражно место од 16м2. Највисоки стандарди со пумпи за вод...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

29 јун 13:00PARKING VO PODRUM

Se prodavaat 2 parking mesta vo podrumot od zgradata na ul Hristo Ta...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 јун 23:27Baram Nadzemna Garaza za Izdavanje

Baram nadzemna garaza za iznajmuvanje vo SKOPJE. Bilo Koja Naselba...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 мар 14:46Prodavam podrum

Prodavam podrum vo zgrada na ul. Vera Jocik. br9 Kisela Voda


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

12 мар 18:45Се продава или издава гаражи или магацин

Магацинот е блиску до центар, позади Веро кисела вода околу 100м2 со...


34.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 фев 12:20Prodavam 2 garazi

Prodavam 2 garazi vo K.voda, ul.Todor Panica br.7 nasproti opstinata ...


14.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

08 апр 14:47Se Izdavaat Garazi vo Kisela Voda

Se izdava podrumski prostor od 216m2 vo Kisela Voda. Prostorot moze...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

26 окт 16:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам