Петровец
                   
436 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CF Moto V3

Cf Moto V3 -Вградено радио со звучници -Автоматски пренос -М...


900 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:30Промовирано

PRODAVAM MERCEDES C220 2005 AVANGARD REDIZAJN

СЕ продава Mercedes-Benz C220 2005 година во сообраќајна, увезен од Ш...


3.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.300 €
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 14:31CF Moto V3

Cf Moto V3 -Вградено радио со звучници -Автоматски пренос -М...


900 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:30Bandasi 16

Bandasi 16 7j odgovarat za audi i mercedes


170 €
или предлог цена
Денес 11:42BMW F30 316D

BMW F30 316D 2.0 MOTOR 2012 GOD. REGISTRIRANO DO 06.2023 GOD. NAPRAVE...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 09:58Aktuator (zasun) za leva vrata

Se prodava nov aktuator za zabravuvanje za leva vozacka vrata za Pez...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:22Vrtki za klima

Se prodava vrtki za klima, se montiraat na mestoto na starite


600 МКД
или предлог цена
Денес 09:22Volan so airbag za peugeot 407

Ispraven volan so airbag za peugeot 407


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:22Citroen xsara 1.9d

Se prodava Xsara 1.9 dizel 2000 godina vo solidna sostojba mnogu zdra...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 09:22Patosnici original za FABIA..

--Patosnici original za FABIA..


1 €
или предлог цена
Денес 08:21Touran

--Touran


1 €
или предлог цена
Денес 08:21OPEL CORSA 13.CDTI ..2006

Corsata e vo odlicna sostojba. So mnogu oprema. Redovno servisirana, ...


2.790 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 07:46Prodavam mercedes c 220

Prodavam mercedes c 220 sega carinet registriran vo dobra sostojba


8.700 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 10:03Mercedes CLK 200 Cabrio - Uvoz od CH

Mercedes Clk 200 Kompressor Cabrio Uvezeno od Svajcarija Registr...


7.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 01:33SKODA FABIA 1.2 TDI Greenline

Kupena od prv gazda •marka - Skoda •model - Fabia •motor - 1.2TDi...


5.400 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

01 дек 18:41PRIKOLICA ZA GJUBRE (gubre rasturacka)

Se prodava prikolica za rasturanje na gjubre, vo ispravna perfektna s...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Приколки

01 дек 18:32MAN KAMIONI

Se prodavaat poveke MAN kamioni, vo odlična sostojba , skoro uvezeni....


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

01 дек 18:32SCANIA 420.47 2001 GOD

Se prodava Scania 420.47, 2001 godina, registrirana cela godina, redo...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

01 дек 16:45MERCEDES ATEGO 970.26 1323

Se prodava Mercedes Atego 970.26 1323, 2002 godina, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

01 дек 16:44Trobrazdni plugovi Turski 14 inci

Se prodavaat trobrazdni plugovi turski. 14 inchi Za podetalni info...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
950 €
01 дек 16:44Se prodava hundai coupe

Se prodava hundai coupe 2008g Registrirano Realni kilometri Moze z...


5.300 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

01 дек 15:58Se prodava ford tranzit

Vo odlicna sostojba Tel 075333034


3.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

01 дек 15:58Se prodava audi a6

Se prodava audi a6 karavan 075333034


5.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

01 дек 15:58Se prodava kombe mazda

Se prodava kombe mazda 2002 130000km realni Registrirano do 5 mesec...


2.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Комбиња

01 дек 15:58Ford Mondeo 2.0 TDCi FACELIFT

Ford Mondeo 2.0 TDCi 2006 FACELIFT Servisirano vo odlicna sostojba s...


2.800 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

01 дек 14:17Audi A6 2.7 TDI V6

Audi A6 2.7 TDI 2005 GODINA NA PROIZVODSTVO REGISTRIRANO CELA GODINA ...


6.200 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

01 дек 14:17Ford Focus 1.8 TDDi

Ford Focus 1.8 TDDi 2000god , kolata e vo dobra sostojba , motor menj...


1.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

01 дек 14:17Mercedes A170 CDI FACELIFT

Se prodava Mercedes A170 CDI FACELIFT 2001 godina Registrirana skoro ...


2.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

01 дек 14:17Prodavam letni gumi 225 55 16

Prodavam letni gumi 225 55 16 kako novi se 2018 god


7.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:35Mercedes Aktros Mp3 32/41 Euro5 8x4 18m3

Se prodava Mercedes Aktros Mp3 32/41 Euro5 18m3 Meiller kiper vo mnog...


1 €
или предлог цена
01 дек 10:10Man tga euro 5 so ladilnik 2004 godina

Man tga 440 euro 5 Vo exstra sostojba moze vednas na pad da zamine ...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

01 дек 08:52Patosnici original za GOLF 5,6

Patosnici original za GOLF 5,6


2 МКД
или предлог цена
01 дек 07:29Rezervna guma 16ka 17ka 18ka 19ka 20ka

--Rezervna guma 16ka 17ka 18ka 19ka 20ka


1 €
или предлог цена
01 дек 07:29Kompresori za kola 12v

--Kompresori za kola 12v


1 €
или предлог цена
01 дек 07:29BMW 118D

BMW 118D 144 KS 2011 GOD. REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON SERVISIRANA SO...


7.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

30 ное 19:36Seat altea 1.9 tdi 2009 god.

Alteata e extra socuvana se gleda po slikite funkcionlna do posledno ...


5.400 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

30 ное 17:44OTKUPUVAM POLOVNI AVTOMOBILI

Ако го продавате вашето возило, повелете понудете јавете се на бројот...


1 €
или предлог цена
30 ное 15:14Kleber 13 ki za pezo citroen

Komplet 4 zimski gumi so bandazi 4x108 Gumite se odlicni mn dobra sar...


7.000 МКД
или предлог цена
30 ное 13:28Barum 145 70 13 zimski so bandazi od fiat

4 gumi so bandazi 075 651 668


100 €
или предлог цена
30 ное 13:28Zastitna plastika za pokraj motor za vektra benzin

075 651 668


800 МКД
или предлог цена
30 ное 13:28Potopna pumpa za fiat

Pumpa za gorivo komplet so plovak 075 651 668


50 €
или предлог цена
30 ное 13:27Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам