Охрид
Подкатегорија:
                   
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat!

se prodavaat,dobro socuvani Kontakt tel 070 352 058


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:36  НОВ ОГЛАС

KOMPLET OPREMA ZA SENDVICARA

RABOTNA MASA ROSVAJTNA SO FIOKI PLINSKA SKARA NA 2DELA ELEKTRICNA...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:21Cesma za kunja

Nova cesma za kunja


100 €
или предлог цена
22 мар 17:15Kujna medijapan

Se prodava mozi cela dolzina 340sm ili na 2 dela po 170 sm komplet s...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 12:43Мини кујна

Се продава мини кујна, комплет како на сликата, без чешмата. Вратници...


7.000 МКД
или предлог цена
12 мар 18:32МАШИНА ЗА СОК

Машина за сок


12 €
или предлог цена
10 мар 19:52MIJALNIK

Димезии 80х60×15 см Отвори 36х33х15 см Vo odlicna sostojba.Lesen za m...


1.500 МКД
или предлог цена
01 мар 11:04Prodavam sporet i frizider vo Ohrid

Prodavam frizider i šporet vo odlicna sostojba.Koristeni 1 godina. S...


По Договор
или предлог цена
27 фев 12:00Digitalna kujnska vaga

🆕 Ново Дигитална вага за кујна со висока прецизност. Додадете еле...


799 МКД
или предлог цена
18 фев 11:21IZRABOTUVANE KUJNI SO VRVEN KVALITET

ЗА ЛУЃЕ СО СТИЛ ЗА ЛУЃЕ КОИ ЗНАТ КАКО ДА ПРИВЛЕЧАТ ВНИМАНИЕ ИЗРАБОТКА...


По Договор
или предлог цена
13 фев 10:15Digitalna lazica - vaga

Дигитална лажица за мерење со голема прецизност. Ви овозможува брзо и...


799 МКД
или предлог цена
12 фев 13:38МЕДИАПАН МАСА

ММАСАТА СО ДИМЕНЗИ 100/200 Е ИЗРАБОТЕНА ОД МЕДИАПАН Е КУПЕНA 250€ 071...


75 €
или предлог цена
12 фев 07:45Masina za sadovi, vodena pumpa, машина за садови

Se prodava polovni delovi od Kandi Masina za sadovi. Termostati, vod...


1 €
или предлог цена
15 дек 08:36Kompletna Kujna so aparati, 340sm dolzina

Kujnata e koristena 4 godini.. Kombinacija e od bela iverica (osnova...


750 €
или предлог цена
21 ное 19:25Cetka i Sad za mienje sadovi

Четка за миење садови со сад за течен сапун и подлога за поддршка. Ун...


350 МКД
или предлог цена
20 ное 13:38Kjumbinja na drva/Ќумбиња на дрва

🌶 СЕЗОНАТА НА ЗИМНИЦИ МОЖЕ ДА ЗАПОЧНЕ! Во La Casa пристигнаа ќумби...


1 МКД
или предлог цена
29 окт 12:14VRZIME DEMONTAZA NA MEBEL

ВРШИМЕ СЕКАКВА ДЕМОНТАЖА НА МЕБЕЛ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ИСТИОТ:КУЈНИ,ПЛАК...


По Договор
или предлог цена
04 окт 22:51Se prodava bela tehnika i pecka

- MASINA ZA PERENJE ALISTA GORENJE KORISTENA 3 MESECI 100 EVRA -FRI...


1 €
или предлог цена
22 сеп 20:34Aparat za vakumiranje sveza hrana

🥩🌽🧀 Апарат за вакумирање свежа храна - Зачувајте го квалитетот и ж...


850 МКД
или предлог цена
28 јун 13:21Продавам нови MIELE кујнски елементи

Продавам нови - неотпакувани MIELE кујнски елементи. Рерна, Микровал...


15.000 €
или предлог цена
08 апр 18:02Izrabotka na popularnite retro kujni.

Izrabotka na najnovite retro kujni so unikatni vratnicki, nasite mode...


2.000 МКД
или предлог цена
18 јан 12:55Умивалник за кујна

Се продава ростфрај умивалник за кујна, одржан и во добра состојба. ...


1.500 МКД
или предлог цена
11 ное 16:10prodazba na kujna

se prodava kujnski mebel skoro i da ne e koristen se prodava komplet...


7.900 МКД
или предлог цена
21 окт 13:01Delimano, protocna cesma

Se prodava Delimano protocna cesma. Validna garancija do dekemvri 202...


2.000 МКД
или предлог цена
21 окт 00:03Polovni vrati i prozori !

Po dogovor !!! Prodavam i komoda , umivalnici , visaci i dr.


1 МКД
или предлог цена
08 окт 18:15KUJNA, SPORET, FRIZIDER, MASINA ZA PERENJE

Umivalnukot so kujnskite elementi se prodadeni samo električnite apar...


7.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:30Батерија

Се продава половна батерија. Тел: 071/751-980 Се продава и: * ...


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 15:16Кујна - висчки елементи

Во добра состојба - словенечки со две и три вратнички


По Договор
или предлог цена
01 јул 07:10Clever Cuter - Multifunkcionalen Noz i daska za seckanje

⭐️ НОВО - Clever Cuter Нож и даска за сецкање 🔪 Сечкањето е единс...


550 МКД
или предлог цена
23 апр 13:48prodavam aspirator za kujna

prodavam aspirator za kujna moze i zamena za tus kabina, t...


1 €
или предлог цена
20 ное 23:29НАЈ ЕВТИНО комплетни кујни

Продаваме комплетни кујни. + гардеробер + постолје за телевизор


6.500 €
или предлог цена
30 мај 10:47Delimano Cesma za vo Kujna

Cesma Delimano , protocna topla voda za Kujna


2.000 МКД
или предлог цена
12 фев 09:04Procistuvac na voda so filter

💧 Филтрирајте и прочистете ја водата, дајте му на вашето семејство с...


750 МКД
или предлог цена
04 ное 10:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам