Ѓорче Петров
                   
3353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi delovi za site gradezni masini

Kariki.klipovi.lageri.diktoni.vodni pumpi...


2 €
или предлог цена
Денес 13:04Промовирано

Prodavam BMW 320i

Kolata e vo odlicna sostojba samo za seriozni kupuvaci i meraklii. Za...


9.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Seat Ibiza 1.4 TDI 2008

Se prodava Seat Ibiza 1.4 TDI 2008 Napraven golem i mal servis pred ...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

30 мај 14:05Промовирано

Opel astra

Prodavam opel astra 1.3 dti vo mnogu dobra sostojba so ful oprema re...


3.700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 16:13Android auto Carlink

Carlinkit 4.0 за жичен до безжичен CarPlay адаптер Андроид автоматско...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Денес 16:10Delovi za ford focus 1.6 benzin i 1.6 tdci 2007

Delovi za ford focus 1998-2007 072/215-412


111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 16:00Нова Гума PIRELLI со нов Бандаж , ( 1 парче )

-Комплетот е нов, донесен од Германија ,заедно со возилото ,како рез...


60 €
или предлог цена
Денес 15:54Ретровизори за Vito 638

- Цена 1 парче 3300 денари . - Оригинални,германски, извадени од воз...


3.300 МКД
или предлог цена
Денес 15:50Жмигавци за Vito 638

- Цена 1200 за 1 парче - оригинални ,германски, извадени од возило...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:50Suzuki Swift 1.3 DDiS 2007 51kW/69PS

Се продава Suzuki Swift III, 1.3 DDiS, 2007 година, 51kW/69PS. Регист...


4.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 15:23AUDI A3 2.0 TDI

AUDI A3 2.0 TDI 140ks God.2011/12 Euro 5b Start&Stop, navigacija, ...


8.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.200 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 15:06Renault Clio 1.4 (95KS) Benzin/Plin Atest so Full Oprema

Prodavam Renault Clio 1.4 (95KS) Benzin/Plin Atest so Full Oprema 200...


2.150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:55Peugeot Biper 1.4 HDI FABTIKA

Pkkapot e mnogu socuvan ,sega e servisiran ulje i filtri,smeneto set ...


4.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.550 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:50Golf 5 /1.9/UNITED 2008

🏁Golf 5 /1.9/ 🏁UNITED 🏁God 2008 🏁77kw 105 Ps 🏁Greaci na sed...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:43WV GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS

🏁Golf 6 2.0 tdi 110 ks highline 🏁God 2009 🏁110 ks 📱Kontakt....


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:43WV GOLF 6 1.4 TSI. HIGHLINE

🏁WV GOLF 6 1.4 TSI. 🏁HIGHLINE 🏁GOD 2009 🏁REGISTIRAN SO ZK ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:42WV GOLF 6 1.6 77 KW 105 KS

🏁WV GOLF 6 🏁1.6 105 KS 🏁GOD 2011 🏁SO NAJ FULL OPREMA 📱Ko...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:42WV GOLF 2.0 TDI 81 KW 110 PS

WV GOLF 2.0 TDI 81 KW 110 PS 🏁GOLF 2.0 TDI GOD 2009 🏁81 KW 110 KS...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:42Prodavam aluminski bandazi ( felni ) Borbet 16

Prodavam aluminski bandasi Borbet 16-ki za Audi, VW i dr.


150 €
или предлог цена
Денес 14:06Audi A4 2.0 TDI 150ps S-tronic 2017ps

Audi a4 2.0 tdi 150ps dsg s tronic menuvac 2017godina poveke info 078...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:56VW Jetta 1.9 TDI 2007/6 godina

Vw jetta 1.9 tdi 105ps 2006 godina registriran do 3/2024 Zimski gumi ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:56Bmw e36 316i compact

Plin A-test na dizni A-test na folija Napraven servis ujle, filt...


3.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:54Opel Astra J 1.7CDTI Cosmo

Se prodava Opel Astra J Cosmo -1.7CDTI- 126ks / 92kW -2010 godina ...


6.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

Daewoo Espero 2.0 Registrirano cela godina

Se prodava Daewoo Espero 2.0 benzin so atest plin, registrirano do 01...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:51Branici za Toyota Corolla

Se prodavaat zaden branik za Toyota Corolla D4D. Vo dobra sostojba so...


50 €
или предлог цена
Денес 13:45Zvucna izolacija za koli

Prodavam zvucna izolacija Noico Black vo kutija 3.4m2 cenata e 150e...


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Денес 13:45MAN TGS

MAN TGS 35.440 2009 565.xxx km 076423334 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:41VOLVO FMX 500

VOLVO FMX 500 2013 480.xxx km 076423334 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:41MAN TGS 2012

MAN TGS 41.480 2012 460.xxx km 076423334 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:41LIEBHERR BULDUZER 724XL

LIEBHERR BULDUZER 724XL 2009 8.000SAATI


По Договор
или предлог цена
Денес 13:40LIEBHERR 934

LIEBHERR 934 13.000 SAATI 2007 BO TOP SOSTOJBA


11 МКД
или предлог цена
Денес 13:40MAN TGS

MAN TGS 41.480 2011 488.xxx Km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:40MAN TGS 41.400 MIKSER 9m3

MAN TGS 41.400 2008 324.000 MIKSER NOV 2021 9m3


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:40Mercedes actros 3258

Mercedes actros 3248 God.2009 Km.544.000 KIPER 8X4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:40VOVLO 180

VOLVO 180 2006 17.000 saati 🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Денес 13:40MAN TGS

MAN TGS 35.440 390.000KM 2009 🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:40KOMATSU PC240 BAGER

KOMATSU PC240 BAGER 25 TONA 15.000SAATI GOD.2008


По Договор
или предлог цена
Денес 13:40Delovi za ford focus 1.8 tddi-tdci 90 ks i 115 ks 98-2004

polovni delovi i limarija za ford focus 1.8 tddi-tdci 90 ks ,100 ks ...


100 €
или предлог цена
Денес 13:39Kufer za skuter/motor

Prodavam kufer za skuter/motor so dimenzii 40x40 i visina 25 cm, socu...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Денес 13:34Kaciga Hamachi

Prodavam socuvana Hamachi kaciga


950 МКД
или предлог цена
Денес 13:34Mazda 6 2.2D SkyActive

Se prodava Mazda 6 - 2.2 Dizel 150ks -Automatic 6 brzini -Keyless;...


15.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

Gumi za ford 13

Site cetiri se isti


80 €
или предлог цена
Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

Prodazba na novi delovi za site vidovi gradezni masini

Prodavam delovi za site tipovi na motori. Tel:070242788 Zarko


100.000 €
или предлог цена
Денес 13:04Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам