Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 08:28KUPUVAM TRAKTOR TRAKTORI IMT 533 539 OD CELA MK

VRSAM OTKUP NA TRAKTORI IMT 533 539 OD CELA MK TOP PROCENKA ☎️🤝 075 ...


9.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:43Imt 549 85 god kompletno ispraven

Imt 549 kuka ,kipanje ,registriean sobrakajna


2.700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 17:48KUPUVAM TRAKTOR TRAKTORI IMT 539 OD CELA MK

KUPUVAM XAVARISANI I ZDRAVI TRAKTORI IMT 539 ISLKLUCIVO SAMO IMT 539 ...


6.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 13:49Motokultivator IMT 506

Se prodava motokultivator IMT 506 So trkala, tegovi na trkala, plug, ...


490 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 13:05TRAKTOR IMT 539 vo odlicna sostojba

Traktor IMT 539 vo odlicna sostojba. Ne e vozen mnogu i e garaziran...


9.299 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

31 мај 15:52Zupcanici osovini obrabotka

obrabotuvam zupcanici osovini sekakov vid


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

31 мај 09:03ТРАКТОР-ФЕРГУСОН,TRAKTOR-FERGUSON

ПРОДАВАМ ДВА ТРАКТОРИ ФЕРГУСОН,ЕДЕН ПАЛИ ВОЗИ,ДРУГИОТ ИМА ДЕФЕКТ ВО М...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

22 мај 06:01se prodava Kombajna FaHar 1002

se prodava Kombajna FaHar 1002 so dupli lanec br 070628607 na ovoj br...


5.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

08 мај 20:57prodavam blok za zmaj142

prodavam blok za zmaj 142 so radilica na nego


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

04 мај 19:56prodavam heder za zmaj 133

prodavam heder poloven za zmaj


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

04 мај 19:56Prodavam traktor

Fijat 411 Traktorot e vo pehcevo Imfo na tel 075 235193


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

14 апр 13:10KOSILICA HAKO

КОСИЛИЦА ТРАКТОР ХАКО ГЕРМАНСКА КОСИЛИЦА ХАКО СО ДВА НОЖА СЕДНИ К...


24.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

06 апр 00:37Prodavam kabina imt 540 542 549

Kabinata e taa na traktorot


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

01 мар 09:34Imt 549 85 god kompletno ispraven

Imt 549 kuka ,kipanje ,registriean sobrakajna


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

22 фев 09:49Traktor plugovi korpa prikolka (spediter) moze zamena kola

СЕ ПРОДАВААТ moze zamena


2.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

05 јан 08:24Traktor IMT 533

Se prodava traktor IMT 533 1978 g.registriran plus plugovi,brana i p...


5.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

10 ное 21:39prodavam baliracka mf maser ferguson 124 vo odlicna sostojba

se prodava baliracka maser ferguson 124 vo odlicna sostojba


3.700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

06 ное 18:30Se prodava motokultivator

Se prodava moto kotivator vo odlicna sostojba imt-506 so orginal kosa...


800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

06 окт 17:53Tanjiracha 35 diska i plug dvobrazden

Se prodava Tanjiracha so 35 diska i plug lesen dvobrazden Cena za...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Приклучни машини

15 јул 10:20Trobrazdeb plug za tomavinkovic

Продавам тробразде плуг за трактор томавинкович.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

12 јун 08:57Kultivator Ferari motokultivator italianski 8.5 ks

Kultivatorot e maksimalno socuvan .Motorot nema kapka ule nigde kako ...


10 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

07 мај 18:32Masina za secejne drva 21

Masina za secejne drva 21


1.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Шумски машини

02 апр 17:05Traktor Ferguson 539

Prodavam Ferguson vo odlicna sostojba, kako nov.Komplet 10 000 evra. ...


10.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

21 јан 18:11Imt 506

Imt 506


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

24 окт 12:43Imt 533 prikolka plugovi

Dobra sostojba


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 окт 16:45Toma vinkovic 1985

Top sostojba


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 окт 16:44KLIPOVI KARIKI ZA SITE TRAKTORI

Klipovi KARIKO DIKTONI ZA SITE TRAKTORI 077583324


99 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

23 апр 08:14Filter za vozduh za Honda gx160

Filter za vozduh za Honda gx160 za kultivatori i gradezni masini, pum...


650 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

23 јун 20:04Imt 506

Se prodava, funkcionalen, bez trkala so freza


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

20 мај 08:10Motor IMT.539

Prodavam motor za traktor IMT 539 vo ispravna sostojba,moze da se zap...


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

16 јан 17:34Traktor

Se prodava traktor so trobrazden plug 100 ks. Tel.075 262 892


8.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

30 дек 22:29ITNO,HITNO,PRODAVAM ZAMENA,TRAKTOR MOTOKULTIVATOR

Traktorot e pali vozi ne e mnogu raboten cuvan e za svoja dusa mozi z...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

10 авг 12:44Mf 158 zamena

Ekstra zamena za djip ili kes 4000e


3.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

24 јун 20:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам