842 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw. 105 ks. 2008 g. FULL

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. Proizvedena kraj na 2008 god. VO ...


4.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 14:34VOLVO V60 2.0 D3

DOBRODOJDOVTE VO BROKER AUTO BROKER AUTO e lider na Avtomobilskiot...


100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:19NISSAN LEAF ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €...27.500 Cena do registracija NISSAN LEAF...


27.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:19FIAT 500 ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €....26.500 Cena do registracija FIAT 500 ...


26.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:19VW GOLF VI 1.6 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...7.950 🇲🇰 ▶️ VW GOLF VI ▶️ 1.6 TDI ...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:19OPEL CORSA 1.3 CDTI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.950 🇲🇰 ▶️ OPEL CORSA ▶️ 1.3 CDTI ...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:19FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:18FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.950 🇲🇰 ▶️ FIAT BRAVO ▶️ 1.4 BEN...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:18SEAT LEON 1.9 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.850 🇲🇰 ▶️ SEAT LEON ▶️ 1.9 TDI ...


4.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:18BMW 320 SW 2.0 D

TEHNICKI PODATOCI ▶️ BMW 320 SW ▶️ 2.0 D ▶️ KM 230000 ▶️ GOD - ...


5.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:18VOLVO XC70 2.4 D5 4X4 CROSS COUNTRY

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02.2023 ...


5.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:18PEUGEOT 5008 1.6 HDI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


7.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:17NISSAN QASHQAI 4X4 2.0 DCI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


8.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:17VW PASSAT B5 UNIKAT

VW PASSAT 1.9 tdi 110ks 81 kw KLIMATRONIK Specijal generalno servisi...


3.599 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 08:40STRAFOVI ZA KAMJON.

Strafovi za kamjon. Debelima na strafot 22mm. Dolzina 10 cm. Kompl...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Камиони

Денес 00:45Ured za Avtodijagnostika preku Mobilen

Profesionalen ured za Avtodijagnostika raboti na bluetooth so Mobilen...


999 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.199 МКД
Денес 00:44AUDI A3.1.9TDI.

Audi a3 1.9 tdi. 77 kw.105ks. Pogodno za pocetnici vozaci. Mob za ...


4.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:32  НОВ ОГЛАС

ZAMAEC VARIABILEN KOMPLET.

Set zamaec komplet 2.0 tdi. Za WV,AUDI,SKODA SEAT i dr.vozila. Mob ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:28LETVA ZA VW GOLF VI i AUDI.

Letva za vw. Golf 6 Audi a3. Turan Caddy Seat. I dr.vozila Mob...


Вчера 16:28Digalka za Mercedes.

Digalka za mercedes. Nova aluminiumska. Mob za kontakt. 070/450-69...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:28Iveco

Vozilo to e vo dobra sostojba. Cena po dogovoro.


1 €
или предлог цена
Делчево

Комбиња

Вчера 16:27BANDASI ZA BMW X5 18"

Bandasi za bmw x5 18" 4 broja bes gumi. Mob za kontakt. 078/806-30...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:27Android radio za pasat b8

Radioto e vo odlicna sostojba mnogu malku koristeno so navigacija blu...


149 €
или предлог цена
Делчево

Останато

Вчера 15:41SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks.

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 - 105 ks. Proizvedena 2008/7 god. VO PERFEKTNA...


5.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 15:27Seat cordoba 1.9 tdi 110 ks so klima

Dobro socuvana seat cordoba 1.9 tdi 81 kw 110 ks so klima Reg d...


1.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:01Ford fiesta 1.4 tdci so full oprema 2005

Maksimalno socuvana Ekonomicno


2.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:01Fiat grande punto 1.4 benzin 2006 god. Full oprema

Maksimalno socivana Klima..ispravna Srevisirano 4 skoro novi gum...


2.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:01Peugeot 407 1.6 hdi 2005 reg 08/2023

Dobro socuvano pejo 407 1.6 hdi 2005 god


2.750 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.999 €
Делчево

Автомобили

Вчера 14:01Delovi za Peugeot 206, 2.0HDI - 99god.

Kolata e razhodovana za delovi Tel za kontakt: 070756807!!!


1 €
или предлог цена
Вчера 07:30Set gumici za bosh pumpa za 1.9tdi 90-110hp

Set gumici za repariranje bosh pumpa 1.9 tdi 90-110hp vw-audi-seat-sk...


1.234 МКД
или предлог цена
05 фев 22:45MAZDA 2 1.4 HDI 51 kw.2007 god

MAZDA 2 1.4 HDI 51 kw.2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuvana. K...


2.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 фев 22:45AUDI A4 2.0 TDI 140 ks.2009 god.AVTOMATIK

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks.2009 g.AVTOMATIK So mnogu oprema I mnogu socu...


9.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 фев 22:31Se prodava Sead leon 2005

Sead leon 2005 ne red sve dobro solidni gumi moze da se proba vo sek...


5.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 фев 22:23BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D

✈️🛩✈️ BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D ✈️🛩 2011 godina,registriran,servisi...


11.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 фев 21:08KAWASAKI KXF 250

Kawasaki kxf 250 2016 god ☎️071828080☎️


3.300 €
или предлог цена
05 фев 21:08Vw polo 1.6 2010

Vw polo 1.6 2010 moze zamena


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 фев 19:34Brava za Svetla za Golf.

Brava za svetla za golf. Mob za kontakt. 070/450-690.


По Договор
или предлог цена
05 фев 17:46FIAT PUNTO 1.7TD DELOVI

Fiat Punto 1.7TD so klima,servo


1 €
или предлог цена
05 фев 15:18Audi a3 1.9tdi 105ks delovi

Audi a3 1.9tdi 105ks 2004god na delovi motor menjac perfektni.Za pove...


1 €
или предлог цена
05 фев 15:18Vw polo 1.9tdi na delovi

Prodavam delovi za vw polo 1.9tdi 110ks motor menjac perfektni.


1 €
или предлог цена
05 фев 15:18Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам