Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Тросед / Троседи

Продавам два одличнои сочувани и малку користени троседи на извлекува...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:27SE PRODAVAAT DVA DVOSEDA PREMNOGU MALKU KORISTENI

se prodavaat dva isti dvoseda na soustanje dimenzii 190sm dolzina ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 11:04Продавам троседи на спуштање

Продавам 3 троседи на пуштање со перници, одлично сочувани. Два се кр...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 09:31Анатомска лежалка

Се продава анатомска лежалка иста како на сликата. Ивиците се малку ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 09:19  НОВ ОГЛАС

Se prodava garnitura za dnevna soba

Se prodava


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 02:32Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 20:04Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati racki(73cmx68cmx16cm) 2500 den. Tri...


4.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 20:03STAKLENA KOMODA ZA LCD

Prodavam staklena komoda za LCD Kaleno nakrslivo staklo so LED diod...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 16:16FOTELJA ZA UZIVANJE

foteljata e vo extra sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 јан 15:00SE PRODAVA komodai klub masicka od drvo

se prodava komodai klub masicka od drvo nova peralna za sadovi ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 јан 12:12Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober

Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober Kako I trpezari...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

30 јан 11:37Se prodava trosed

Se prodava TROSED, DVOSED I FOTELJA. Trosed, klik klak na spust...


5.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
6.999 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 јан 11:22Се продава фотеља на спуштање

Се продава фотеља на спуштање во солидна состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 јан 09:27PRODAVAM MASA ZA TV

Продавам маса за ТВ


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 09:01Гарнитура-Петосет

Се продава гарнитура петосет (не се пушта) до димензии Голем дел-295...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 јан 21:09РЕЛАКС тросед и двосед.. Ефтино

Продавам скоро нова Релакс гарнитура тросед и двосед. На троседот се...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 јан 09:32Petosed

Prodavam petosed so mehanizam za pustanje, Cena 5.000 den.


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 јан 22:19Dvosed/ Krevet

Se prodava dvosed / krevet na pustanje., kupen nov pred 1 god. Koga ...


3.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

26 јан 21:28Komodicka za televizot

Dimenzii 60x42,visina 60. Gornata povrsina rotira.


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
26 јан 10:34Masa za vo dnevna

Dimenzii 60 na 93,visina 45. Samo stakloto zatemneto e cenata


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

26 јан 10:34Se prodava trosed so kaseta

Se prodava trosed na rasklopuvanje so kaseta kako na slikata. Cena 50...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

25 јан 17:51Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 17:50Седмосед

Се продава седмосед димензии 205х260


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 15:31Se ptodava trpezariska okrugla masa

Se ptodava trpezariska okrugla masa na izvlekuvanje i sest stolici i ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

25 јан 10:13Klub masa

Italijanska staklena klub masa Dimenzii: 120x64x38cm


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

22 јан 18:23Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.100 МКД
или предлог цена
- 28 % Попуст
4.300 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 јан 15:53Prodavam trosed i dvosed

Prodavam malku koristeni i ubovo socuvani trosed i dvosed. Nemaat mo...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 јан 23:38Trosed dvosed i fotelja

Trosed dvosed i fotelja polovni. Trosedot i dvosedot se spustaat za s...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

15 јан 17:22PRODAVAM STARINSKI RETRO REGAL VITRINA

Продавам ретро старински регал, витрина со шифоњер. Во одлична состој...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 јан 11:18Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

07 јан 15:26Masa - staklo metal

masata e bez ni edna traga od koristenje se prodava poradi selidba ce...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

02 јан 17:31кожен кревет двосед

кожен кревет двосед


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 јан 22:03Garnitura

Se prodava garniturata dimenzi 220x310


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

29 дек 20:03ТВ -Комода

Се продава тв комода сочувана вреди да се види


4.500 МКД
или предлог цена
27 дек 22:42Se prodava klub masa

Masata e malku koristena,ima golema fioka na izlekuvanje. Boja: bela/...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

18 дек 13:44Се продава плакар

Се продава плакар со лизгачки врати со димензии 204x40x100


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 дек 18:20Се продава фиокар и мала комода

Се продава мала комода со стаклени врати со димензии 80x35x70 3000...


3.000 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
6.000 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 дек 18:09Се продава гарнитура седење

Се продава тросед, фотеља и клуб фотеља во одлична состојба.


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

15 дек 17:53Се продава кујнска вага

Se prodava kujnska vaga za na zid GRENJE- cena 500 den.


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

14 дек 20:29Поволна цена за гарнитура

Продавам комплет гарнитура тросет, двосет и фотеља. Сите делови се сп...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 дек 16:23Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам