Подкатегорија:
                   
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Izrabotena e od čisto drvo.Dimenzija 70 × 70 sm.Tel.078 224 053


3.000 €
или предлог цена
Денес 10:2830 stolici

30 stolici, 400den stolce.


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Денес 10:25MASI I STOLICI

20 stola i 4 masi za so 6 stola za povejke info na 078 426 733


300 €
или предлог цена
Вчера 12:17Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


1.000 €
или предлог цена
24 сеп 14:36Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:56Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
21 сеп 15:22Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
19 сеп 09:08Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
19 сеп 09:08PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
15 сеп 17:10MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA OD ČISTO DRVO

Dimenzija na masata 70x70sm cena 2300 i taburetka cena 700 den.predme...


1 €
или предлог цена
12 сеп 20:04Изработка на ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО

Рачна изработка на уникатни ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО во комби...


1 €
или предлог цена
11 сеп 23:15EFTINO STOLICI,NOVI

Stolicite se novi I NIKOGASH NE SE KORISTENI 2 komada Eftino ,hit...


1 €
или предлог цена
09 сеп 10:05SE PRODAVA MASA SO 6 STOLA

Se prodava masa so 6 stola Poveke informacii na: 070 368 507


4.500 МКД
или предлог цена
04 сеп 10:37DRVENI MASI I KLUPI OD MASIVNO DRVO

SEKAKVI DIMENZI IZRABOTKA PO PORACKA MASI,KLUPI,STOLCINA,ZARDINJERI,D...


5 €
или предлог цена
28 авг 20:51Drveni masi i klupi.

izrabotaka po poracka sekkavi dimenzi na masi klupi stolcina zardinje...


2 €
или предлог цена
28 авг 20:50DRVENI MASI OD OREV

Izrabotka na drveni masi..


1 €
или предлог цена
28 авг 20:50DRVENI MASI OD OREV

Izrabotka po naracka sekakvi dimenzi,modeli i matrijal...


2 €
или предлог цена
28 авг 20:50масичка од ковано железо

Продавам масичка од ковано железо и стакло


100 €
или предлог цена
24 авг 17:48Trpezariska Masa so Stolici

Trpezariska Masa so Stolici


250 €
или предлог цена
19 авг 08:04MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA OD ČISTO DRVO

Dimenzija na masata 70x70sm cena 2300 i taburetka cena 700 den.predme...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:46СЕ ПРОДАВА МАСА НА РАСКЛОПУВАЊЕ

МАСАТА Е ВО ДОБРА СОСТОЈБА. МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ.


3.500 МКД
или предлог цена
20 јул 15:11prodavam Piknik masicka sklopliva

Prodavam piknik masicka so cetiri stolcinja donesena od stran...


1 €
или предлог цена
04 јул 12:11Se prodava 072 313 356

072 313 356


1 МКД
или предлог цена
23 јун 09:54Se prodavaat novi sankerski stolcina

-Novi sankerski stolcina -12 na zaliha


3.900 МКД
или предлог цена
18 јун 21:29Stolici so mase

Dekorativni stolici vo vid na stikla so mase komplett za prodavanje. ...


70 €
или предлог цена
15 јун 10:09Staklena trpezariska plotna od masa - bez konstrukcija

Se prodava nova nekoristena staklena plotna za trpezariska masa Dimen...


5.500 МКД
или предлог цена
20 мај 15:03Nogalki nivelatori za masa i stolici stol

Nogalki podmetaci nivelatori za masi i stolovi


7 МКД
или предлог цена
01 мај 17:10Столици

Се продаваат столици за во трпезарија. Имам на располагање 6 столови ...


3.000 МКД
или предлог цена
15 апр 00:41Изработка на мебел од метал и Дрво

Трпезариски маси Клуб маси Сталажи метални кревети украси


111 €
или предлог цена
12 мар 11:33Prodavam retro masa

Prodavam retro masicka napravena od postolje na masina Singer ...


1 €
или предлог цена
29 дек 07:00Izrabotka na Drveni Masi-Stolici 070799660

Info na: 071750516


1 €
или предлог цена
13 дек 11:30Se Prodava 071623742

Info- 071 623 742


1 €
или предлог цена
13 дек 11:30Tepezariska staklena masa so 4 stolici

Se prodava trpezariska staklena masa so 4 stolici . Masata e dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
30 ное 23:29МАЛА ДРВЕНА МАСИЧКА

Продавам стилска масичка кафеава боја. Изработка чисто дрво. Димензии...


2.500 МКД
или предлог цена
10 ное 08:02Трпезариска маса од масивно дрво

Се продава одлично сочувана трпезариска маса од масивно дрво. - Мас...


По Договор
или предлог цена
02 ное 13:39Продавам нови шанкерски столици со одличен квалитет

Столиците се потполно нови со одличен квалитет, со словенско производ...


3.200 МКД
или предлог цена
21 окт 21:04Masa so 4 stolici

Se prodava staklena masa 90x90 so 4 stolici


9.000 €
или предлог цена
14 сеп 23:27Trpezariska masa so 6 stola

Trpezariska masa so 6 stola staklo/drvo kombinacija 140*85 (Shipad).S...


1 €
или предлог цена
26 авг 21:00Trpezariski stolici i masa

Se prodavaat 8 trpezariski stolici eko koza i okrugla drvena masa so ...


350 €
или предлог цена
23 јул 10:50TRPEZARISKI MASI

masite se novi , nekoristeni pogolemata ima del za pustanje i e od ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јул 11:33Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам