Охрид
Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

40 Lezalki

Lezalki za naplaza 15 novi i 25 polovni, komplet 60,000denari fixno. ...


1.000 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11.000 €
Денес 10:25Masi i stolici za nadvor

Inventar za kafic 17 masi 60x60 78 stolici Se prodavaat samo kom...


1.000 €
или предлог цена
Денес 10:23Germanska kosacka

Kosackata e vo ekstra sostojba donesena od germanija mnogu malku kori...


155 €
или предлог цена
Денес 07:20Сушалка за алишта

Се продава сушалка за алишта


100 €
или предлог цена
26 сеп 08:23Dekorativni sadnici

Prodavam dekorativna treva pampas Prakam i po kargo za podetalni...


400 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:30DEKORATİVNİ SADNİCİ (İNDİSKİ JORGOVAN)

Prodavam ukrasni drvca lagestroemia indica .izdrzlivi na niski tempe...


400 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:30dekorativni sadnici indiski jorgovan

Prodavam dekorativni sadnici indiski jorgovan latinsko ime lagestroe...


400 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:46Cevki za navodnuvanje

C Cevkite se ispravni Tel:075-555-965


1 €
или предлог цена
23 сеп 18:52Pampas

Prodavam sadnici pampas za dekoracija na dvorovi gradini . Period na ...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 12:11ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
18 сеп 10:36Gradinarsko Crevo - 15 m, 30 m

🆕 Ново 💦 Поедноставете го вашето градинарство со висококвалитетн...


999 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:01Se prodavaat dekorativni golemi Kaktusi

Prodavam dekorativni golemi kaktusi edniot e so visina od preku 2,5me...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:54Prodavam kaktus za dvor otporen na mraz

Se prodava kaktus za vo dvor od sortata Cylindropuntia echinocarpa ot...


500 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:54Prodavam Dekorativni Agavi(Americana)

Prodavam dekorativni Agavi Americana so zeleno zolta boja i samo zele...


500 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:54indiski jorgovan

prodavam dekorativni sadnici lagerstroemia indica indiski jorgovan...


400 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:12Kesa za rasad, кеса за расад

Kesinja za rasad, кеса за расад димензии: 9.5*26 цм, затворено ...


2 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:21Tester za pocva 3 vo 1

🏡 Тестер на почва 3 во 1. Мерење на влажност, светлина и pH вредност...


550 МКД
или предлог цена
12 сеп 13:09Палми (palmi)

Се продаваат палми, цена по договор.


По Договор
или предлог цена
10 сеп 17:17Kosenje treva/косење трева

Косење и одржување


3 МКД
или предлог цена
02 сеп 00:51Pumpa za tecnost za na burmasina strafilica shtrafilica

Univerzalana pumpa za tecnost koja koristi pogon od strafilica burmas...


10 €
или предлог цена
31 авг 10:13Kosenje,cistenje,odrzuvanje/Косење,чистење,одржување

-Косиме трева и грмушки -Косење со тример и уредување запуштени трев...


По Договор
или предлог цена
29 авг 13:40ZARDINJERI OD DRVO

IZRABOTKA PO PORACKA SEKAVI DIMENZI ZARDINJERI,MASI,KLUPI..


1 €
или предлог цена
28 авг 20:50KUKER OD PRVITE MODELI USTE 3 PARCINA

SE PRODAVAAT KUKER OD PRVITE MODELI USTE 3 PARCINA


25 €
или предлог цена
26 авг 17:45Мотор за врата лизгачка до 500 кг.

Продавам нов мотор со два далечински управувачи ,сензори на движење,...


300 €
или предлог цена
24 авг 21:00Zimootporna Agava neomexicana

Se prodava Agava (neo mexicana)za dvor mnogu dekorativna otporna na m...


500 МКД
или предлог цена
19 авг 11:36Skimer za bazeni

Se prodava nov skimer za bazen


900 МКД
или предлог цена
18 авг 18:02Nerium oleander

Prodavan cvekinja neriom oleander leandri ima razni boi edinacen i ...


По Договор
или предлог цена
13 авг 13:15БАЗЕН

BESTWAY - 56714


38.990 МКД
или предлог цена
09 авг 13:23Садници од лешник

Продавам садници од лешник сорта Ночионе. инфо 078412132


1 МКД
или предлог цена
29 јул 18:34Kosilka (kosilki) kosacka (kosacki) za treva na benzin

Se prodavaat dve kosacki za treva na benzin cetvorotaktni(cist benzi...


150 €
или предлог цена
16 јул 12:00kosenje so trimer

odrzuvanje na vasite dvorovi kosenje so Trimer , sobiranje ...


1 €
или предлог цена
30 јун 01:23Дрво на животот

Се продава дрво на животот со две и со три разгранувања на едно дебел...


1.500 МКД
или предлог цена
22 јун 16:50sadnici bambus bambusi

prodavam sadnici bambusi dekorativni sadnici otporni na niski tempe...


По Договор
или предлог цена
12 јун 15:20Se prodavaat palmi

Prodazba na palmi so razna golemina prizvedeni od nase ohridsko sem...


700 МКД
или предлог цена
13 мај 11:12Продавам обработен природен камен

Продавам 120м3 обработен природен камен од Белица.


По Договор
или предлог цена
08 апр 18:07Продавам мебел за во двор

Продавам сепаре за во двор. Сепарето се состои од два двоседи, четири...


200 €
или предлог цена
08 апр 17:11Продавам чадор за тераса

Продавам чадор за тераса со димензии 8м х 8м со покривна површина од ...


500 €
или предлог цена
08 апр 17:08Rezenje rezene kroenje kroene ovostarnici ovoski

Rezenje na ovostarnici. Sekakov vid na ovoski kivi i dr. Profesionaln...


25 МКД
или предлог цена
12 мар 16:10Sadnici smokvi

Prodavam sadnici smokvi Mnogu krupna sorta PRAKAM İ PO KARGO . sa...


300 МКД
или предлог цена
08 мар 13:53Indiski jorgovan sadnici

Prodavam dekorativni sadnici lagestroemia indica indiski jorgovan ...


600 МКД
или предлог цена
08 мар 13:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам