2365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
20 мар 13:00Промовирано

Montaza i servis na klima uredi

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
05 мар 12:30Промовирано

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 21:23SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 21:23KLIMA FUEGO 5-KA

PRODAVAM TOP KLIMA FUEGO 5KA PET KILOWATI CETIRI SEZONI KORISTENA K...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 20:26Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:14PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena. Dimenzii ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 17:25Masina za perenje INDESIT WT62

Masina za perenje alista, stara 10god., kapakot ne stoi ispraven pora...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 16:17Prodavam cevki

Cevki f-4cm visina 105 kom 9 visina 150 kom 8


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:22  НОВ ОГЛАС

Prodavam cevki

Cevki f-4cm visina 105 kom 9 visina 150 kom 8 Cena po dogovor


11.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:15  НОВ ОГЛАС

Prodavam tepisi

Socuvani malku korusteni tepisi 200*140 - - - 1500 den. 170*120 - -...


11.111 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 14:11  НОВ ОГЛАС

Sokovnik Philips HR1889 skoro nekoristen so garancija ladno

Philips HR1889 / 70 Ако сакате да не ги губите ензимите цедејќи со...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Електричен котел на струја VIESSMANN Vitotron 100

Електричен котел на струја 8 kw најновиот модел на VIESSMANN.Котелот ...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:42Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:33Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

Се продава користен кревет со душек 180x200. Дополнителни спецификаци...


32.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
33.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00Prodavam Sirio inverter za voda

Prodavam Sirio inverter za voda koristen 3 godini bez


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00klima 3.5kW split fuego

Klimata e ispravna demontirana e na 22.03.20023. Vnatresna,nadvoresn...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49  НОВ ОГЛАС

ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

Се продава Аир фраер или ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ за готвење. Купен пр...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:37Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
250 €
Вчера 12:19БОЛЕР 80 Л

Бојлер 50 литри/2000 w Исправен малку користен


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:42Magazine za KALEMENJE

Prodavam NOVI MAKAZI ZA KALEMENJE ovoski ili lozje.. Evtino.. moze I ...


800 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
810 МКД
Карпош / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 11:04Prodavam dupla volnena

Prodavam dupla volnena nekoristena crvena jambolija.Cena 1200den.Tel ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:30Prodavam tri volneni stazi

Prodavam tri volneni stazi novi nekoristeni.Ednata e dolga 3metri a d...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Останато

Вчера 10:29Prodavam

Prodavam nov nekoristen prekrivac dupli za spalna ,800 den.tel 07082...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29APARAT ZA VARENJE ZAVARUVANJE KUPUVAM

Baram kupuvam aparat za varenje Inf 077-560-008


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:51Montaza demontaza na site vidovi klima, klima

Montraza demontaza na novi i polovni klimi po najpovolni ceni. -07...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:28Drzaci za gredi tendi letnikovci

Drzaci za gredi za letnikovci


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Вчера 09:12Plinski boci

Se prodavaat 2 plinski boci I regulator od Makpetrol


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:06Se prodavaat skoro novi detski lusteri od Ikea.

Se prodavaat malku koristeni detski lusteri i stranicni svetla od Ike...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 07:27Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 06:11Trosed

Klik Klak, (rasklopen)


3.500 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 мар 23:37Detski krevet na izvlekuvanje

bez duseci (krevetite se rasklopen)


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мар 23:37Agolna garnitura

Ne e osteteno potrebno e hemisko cistenje Dimenzii 300x210cm


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
22 мар 23:36OGLASNI PLUTENI TABLI

OGLASNI PLUTENI TABLI


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

22 мар 22:38кутија за чување клучеви.

кутија за чување клучеви.


2.300 МКД
или предлог цена
22 мар 22:38Се продава кујна + фрижидер + шпоред

Се продава кујна, како нова, многу малце користена за ширина 2.80 м, ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

22 мар 20:32Se prodava masa

De prodava trpezariska masa od polno drvo so dimenzii 140(220)x100x80...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 19:07Se prodava masa za 1500den

Se prodava ukrasna pomoshna masa od polno drvo so fioka. Dimenzii 38...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
22 мар 19:07Se prodava poloven parket 18m2

Se prodava 18m2 poloven parket so dimenzii 35x250x20. Cena 4500 den. ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

22 мар 19:07Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам