114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Гејминг Компјутер

Компјутерот е нов сеуште под гаранција ги поседува компонентите: Inte...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 19:20HP Pavilion 20 All-in-One Desktop

Се продава Hp Pavilion 20 All in One Desktop. Уредот е во супер хардв...


5.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.200 МКД
Вчера 18:20Polivni desktop komp.

Amd Intel x2


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22Dell core i7 3770 8 ram 500 hdd.

Dell Kukiste core i7 3770 8GB 500 GB HDD Windows 10 pro Office


150 €
или предлог цена
Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

Dual core kancelariski kompjuter so 500gb hdd

Intel pentium dual core e5700 3.0ghz 2gb ddr3 ram 500gb hard disk Int...


2.500 МКД
или предлог цена
04 фев 22:30Gaming PC

Se prodava odlicen gaming pc Specifikacii : CPU : Intel Core i5 65...


425 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
23.000 €
04 фев 21:11Dell All in One 7450 i5 7ThGen

Dell OptiPlex 7450 All-in-One Computer - Intel Core i5 (7th Gen) i5-7...


450 €
или предлог цена
04 фев 16:26Intel dual core, kancelariski kompjuter

Cena 2200den fiksna! Intel pentium dual core 2gb ddr2 ram 250gb har...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
02 фев 16:47Super Gamer pc core i9 12900K nov

Se prodava NOV extrem brz i jak kompjuter WINDOWS 11 Pro intel core...


По Договор
или предлог цена
02 фев 12:53Gaming PC

Se prodava gaming konfiguracija Asus Tuf B550 plus 32gb Hyperx fu...


1.300 €
или предлог цена
01 фев 20:19Gaming Kompjuter so 12GB ram memorija

Brz kompjuter so intel i3 -3.06 procesor Ram memorija kingston ddr3 ...


По Договор
или предлог цена
31 јан 22:57PC i monitor Asus All in One VA2231I i3-4005u 22"

Kompluter i monitor vo edno Asus All in One VA2231I i3-4005u 22", 6gb...


6.500 МКД
или предлог цена
29 јан 17:24Kompjuter so graficka i 3gb ram, odlicno zacuvan

Cena 2300den fiksna! Intel pentium dual core 3gb ddr2 ram 250gb har...


2.300 МКД
или предлог цена
27 јан 18:48Kompjuter pentium dual core ddr3

Intel pentium e6700 3.2ghz 2gb ddr3 ram 250gb hdd Asus p5g41t-m lga77...


1.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 МКД
22 јан 19:06Se prodava desktop kukjiste so i5 procesor OVERHEATING

I5 650 2core,2thread 3.2ghz ( pregreva) Asus p755m lga1156( upotrebl...


2.500 МКД
или предлог цена
22 јан 18:58ASRock Fatal1ty Z370 Gaming-ITX/ac i7-8700k

Polukonfiguracija vo odlična sostojba bez napojuvanje, kukjište, graf...


18.000 МКД
или предлог цена
20 јан 23:29Dell Kompjuter

Dell OptiPlex 3040 SFF Processor: Intel Core 6th Generation i5-6500 ...


200 €
или предлог цена
19 јан 19:03Dell All in One

Dell OptiPlex 7450 AIO 23" - Core i5-7500 - RAM 8 GB - SSD 256 GB W...


350 €
или предлог цена
19 јан 18:54Gamer kompjuter

Se prodava GAMER kompjuter. Mnogu malku koristen. Poveke info na 07...


150 €
или предлог цена
16 јан 11:03iMac 24 M1 Nov!

Apple M1 chip with 8-core CPU with 4 performance cores and 4 efficien...


1.600 €
или предлог цена
14 јан 10:54Se prodavaat dva komjutera

Se prodavaat dva komjutera bez monitoripo cena 1200den kom


2.000 €
или предлог цена
14 јан 10:26Hp Z420 Workstation Gaming!

Se Prodava HP Z420 so intel Xeon E5 1620 3.80Ghz 10 MB Cashe 32 GB Ra...


580 €
или предлог цена
10 јан 21:19Gaming Kompjuter

Gaming Kompjuter me Konfiguracione te ndryshme. PC-1 Core i7 4790...


500 €
или предлог цена
10 јан 21:19ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer

ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer 1.5 GHz Intel Celeron 1007U Dual-...


3.000 МКД
или предлог цена
09 јан 10:52Gaming Kompjuter

071337815


15.000 МКД
или предлог цена
06 јан 03:54Kompjuter Lenovo ThinkCentre M725s

Prodavam glanc nov kompjuter Lenovo model ThinkCentre M725s voopsto n...


170 €
или предлог цена
02 јан 19:10Kompjuter HP Compaq dc7900 ultra-slim desktop

Prodavam glanc nov kompjuter HP Compaq model DC7900 ultra-slim deskto...


90 €
или предлог цена
02 јан 19:10Gamer PC i7-8700K Asrock Z370 EVGA Hybrid GTX980 Ti 6GB

Gamer PC CPU - Intel Core i7 8th Gen - Core i7-8700K Coffee Lake 6-...


30.000 МКД
или предлог цена
02 јан 17:38Budget PC

Se prodava pc so slednava konfig: Gpu GTX 750TI,Intel Core i3 4150,8g...


10.500 МКД
или предлог цена
02 јан 12:05ODLICEN KOMPJUTER HP COMPAQ QUAD 500GB RAM 4GB proveri

SUPER SOCUVAN VISOKA KLASA HP COMPAQ 8000, CORE 2 QUAD RAM 4 GB H...


100 €
или предлог цена
31 дек 23:06Gaming PC i7 10700F 2.9GHz

MB - GIGABYTE MB B460M DS3H LGA1200 - garancija do 05.2023 CPU - Int...


900 €
или предлог цена
30 дек 08:42iMac 21.5 core i5 8 ram Late 2013

iMac 21.5 Late 2013 e donesen od CH i e vo super sostojba malku koris...


450 €
или предлог цена
29 дек 19:25se prodava PC

mnogu malku koristen


100 €
или предлог цена
28 дек 23:16Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB

Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB HDD Windo...


3.000 МКД
или предлог цена
28 дек 14:43Kompjuter za osnovna upotreba

Се продава половен компјутер за основна употреба. Сервисиран, спремен...


3.900 МКД
или предлог цена
12 дек 03:23Gaming Kompjuter

CPU Core i5 4570 3.20Ghz up to 60Ghz. Maticna: gigabyte Ultra Durabl...


500 €
или предлог цена
10 дек 22:56Dell 3090 i5 8Th gen

Dell 3060 i5 8th gen 8GB Ram 256SSD M.2 windows 11 pro Dell tastatu...


290 €
или предлог цена
10 дек 22:55Prodavam Monitor SAMSUNG

Vo dobra sostojba Samsung syncmaster 940b 1280 x 1024 hd 60hz (75 ove...


50 €
или предлог цена
01 дек 13:27High End Gaming PC so RTX

Se prodava Gaming PC so slednive konfiguracii: CPU: I5-8600k CPU Coo...


1.350 €
или предлог цена
30 ное 22:30DESKTOP PC + MONITOR PHILIPS + DODATOCI

Се продава десктоп компјутер со следниве конф: I3-7100 8GB RAM GTX...


18.000 МКД
или предлог цена
28 ное 22:23Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам