Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka na Xidromasazni kadi djakuzi џакузи

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 €
или предлог цена
Денес 10:55Ogledalo ogledala so led tac

Izrabotka na ogledala po vasa mera so led osvetluvanje i moznost za v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Денес 10:55Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 10:55Polucizmi Ideal Standard

Продавам две получизми Идеал Стандард, користени само 1 месец, сочува...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

01 дек 18:04Hanter Douglas

Hunter Douglas za kupatilo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 ное 02:40Novo skafce-drzac za mijalnik, kupen po greska

Ukrasno skafce za mijalnik, dimenzija 60cm Kompletno novo, ganc! vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

22 ное 16:22PRODAVAM OGLEDALO

Podavam golemo ogledalo vo ubava drvena ramka moze da se zakaci horiz...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

21 ное 13:21Мијалник со чешма / mijalnik so ceshma

Се продава скоро нов мијалник IDEAL, со нова чешма, crvenkastata boja...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

19 ное 15:13Tus kada 90*90

Se prodava tus kada 90 * 90 . - 1.500 denari Se prodava i tus kabina...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

17 ное 22:18Umivalnik умивалник cesma i cizma

Prodavam skoro novi i neosteteni


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

15 ное 08:05Mijalnik so cesma

Poloven


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

03 ное 14:04Boljer Leov

Koristen boljer Leov 80l 2kw so nov greac i nema termostat inaku e vo...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

03 ное 09:45Биде

Биде – италијански порцелан со висок сјај - Цена: 1.700 денари д...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

23 окт 22:31Акрилна када со хидромасажа Kolpa-San 140x140

Kolpa-San словенска со маска ДИМЕНЗИИ 140 х 140 см


700 €
или предлог цена
23 окт 22:31ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ

ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ МИЈАЛНИЦИ: Мијалник вградлив ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

23 окт 22:31ПРОДАЖБА НА АКРИЛНИ КАДИ СО ПОПУСТ ДО 60% ОД ФАБРИЧКАТА ЦЕНА

1. Целата дебелина на ѕидот од кадите е акрил. 2. Високиот сјај ка...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

23 окт 22:31Izrabotka na ogledala za sminkanje ,led ogledala

Изработка на огледала за шминкање по мерка според ваши димензии Изра...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

14 окт 21:02Hanter daglas aluminumski sistem

Izrabotka na aluminumski plafoni po merka vo site boi,so montaza,SOPS...


1.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 сеп 13:06Izrabotka ili Renoviranje Kupatila, WC po model kluc na raka

Дали сакате модерно купатило со висок квалитет ? Ние нудиме: ➡ Нај...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

21 сеп 13:00Туш кабина со длабока када и параван

Када за туш кабина 90х90 заоблена висока 50цм и стаклени паравани со ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

16 сеп 17:45Prodavam dva boljeri tel.079411413 Tripun

Prodavam boljer,zvonete samo na ovoj broj 079411413 Tripun.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

14 сеп 14:45ЛАВАБО/БИДЕ СО БАТЕРИЈА

Се продава биде и лавабо со чизма и лавабо без чизма (51цм)


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

18 авг 11:21Agolna tus kabina polovna

Prodavam agolna tus kabina


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

14 авг 16:15Продавам ново преградно стакло за во бања

Преградното стакло е купено со погрешни димензии 120/200 ,8мм мат и н...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

10 авг 14:25Wc bide

Prodavam bide za kupatilo, mnogu malku koristeno


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

10 авг 14:04Se prodavat tus kadi 077 742 464

Se prodavat 2 tus kadi moze komplet dvete moze i odvoeno 1 tus kada 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

12 јун 19:31TUSH KABINA NOVAA

TUSH KABINA KORISTENA E DVA MESECA SKORO NOVAA.... VREDI DA SE VIDI.....


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

21 мај 13:51Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na hanter daglas aluminiumski spusten plafon po merka vo...


1.180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 09:51Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na spusten plafon hanter daglas.tip so lajsnai bez lajsn...


1.180 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 09:51TUS KABINA I TUS BATERIJA

Prodavam tus cabina 80x80 nova ne koristena, kupena od FRIGO SOP, I t...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

20 апр 07:06PLASTICNA KADA SO ARMATURA 1,80 M

PLASTICNA KADA


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

14 апр 13:56Изработка на огледала за шминкање,лед огледала

Изработка на огледала за шминкање по мерка според ваши димензии Изра...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

05 апр 20:45Мијалник

Половен, цена по договор 078 230 562 Златко


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

17 мар 19:52LED ogledala - ЛЕД огледала

LED осветлени огледала. Изработка на огледала по нарачка со позадинск...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

05 мар 19:42Neupotrebeni 2 VC Kadi

Broj za KONTAKT 071-356-473. 071-356-473. Petre


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

16 фев 14:45Cizma za umivalnik

Prodavam cizma za umivalnik


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

08 јан 12:57Roca mijalnik i bide

Se prodavaat novi 3 mijalnika i bide, ekstra socuvani, ne se koristen...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

18 дек 22:27PROTOCNA CESMA-BOJLER

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW CENA 1200 DEN, IMAME I CE...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Чешми

04 окт 13:03Plockar

Lepenje sekakov vid na plocki Kontak tel 075802240 miki 078364632 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 мај 17:16SE PRODAVA KOMPLETEN INVENTAR (SANITARII) OD KUPATILO (BANJA

SE PRODAVA KOMPLETEN INVENTAR OD KUPATILO (UMIVALNIK SO BATERIJA, OGL...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

02 фев 13:10Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам