Ѓорче Петров
                   
3049 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENO LAGUNA

Se prodava reno laguna 2.0 2010godina registrirana so zelen karton do...


5.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 21:02Промовирано

Poluprikolka niskonoseka GOSHA

Se prodava poluprikolka niskonosekja marka GOSHA nosivost 24t. Pov...


1 €
или предлог цена
23 јан 15:33Промовирано

Seat Ibiza *Registrirana*

Se prodava Seat Ibiza 1.2 benzin 2009god - Registrirana cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:00Промовирано

Моторче за брисачи

Половно моторче за брисачи Пежо 206 , Цитроен


200 МКД
или предлог цена
Денес 12:40VALEO SET

Сет VALEO потисна, ламела и друк лагер!!!


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:40Golf 5 /1.9/UNITED God 2009 77kw 105 ks

🏁Golf 5 /1.9/UNITED 🏁God 2009 🏁77kw 105 ks 📱Kontakt.: 0726596...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36Audi A3 1.9 tdi 77kw 105 psGodina 2009 Facelift

🏁Audi A3 1.9 tdi Facelift 🏁Godina 2009 🏁77kw 105 ks 📱 Kontakt...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36SE PRODAVA BMW 520 F10

SE PRODAVA BMW 520 god 2012 F10 SO NAJ FULL OPREMA


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36SEAT LEON GOD 2008 1.9 TDI 77 KW 105 KS

SE PRODAVA SEAT LEON GOD 2008 1.9 TDI 77 KW 105 PS TEL 072659677


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36  НОВ ОГЛАС

A4 AUDI 2007 / 2008 tdi 140ks 2.0 AVANT karavan FULL oprema

Prodavam audi a4 sega e REGISTRIRANO cela godina,proizvedeno 2007 god...


5.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:18HYUNDAI SANTA FE 2011

Hyundai santa fe 2011 2.2 crdi 197 ks 4WD Koza sedum sedista fabrick...


12.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:16Se prodava Opel Corsa C 1.0 benzin mozna e i zamena

Se prodava Opel Corsa C. * Motor 1.0 benzin, 44 kw 60hp na lanche. *...


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:11AMORTIZERI STARMANN-GERMANSKI

Se prodavaat Novi amortizeri Starmann Germanski originalni za site t...


1 €
или предлог цена
Денес 12:04Seat Ibiza *Registrirana*

Se prodava Seat Ibiza 1.2 benzin 2009god - Registrirana cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:00Debica 195 55 R15

Komplet 4 letni gumi


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 11:36Varta 60Ah

Varta blue dynamics 60 Ah vo odlichna sostojba, malku koristen Za po...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:36Se prodava Fiat Stilo

Se prodava Fiat Stilo 2004 godina. Kolata e vo solidna sostojba za ne...


2.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:35Delovi za Ford focus 98-2004 tddi tdci

Delovi za ford focus 1998 - 2004 070 513 975


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:17CELICNI BANDASI ZA GOLF SO DOBRI GUMI

GUMI,BANDASHI SO RATKAPNI ORGINAL. GUMITE SE DOBRI 2X SO DVE TIP NA G...


165 €
или предлог цена
Денес 11:08ALUMINSKI BANDASHI ZA GOLF 7 205/55/16

ALUMINSKI BANDASHI SKORO NOVI SO NOVI LETNI GUMI .BANDASHITE BILE NA ...


450 €
или предлог цена
Денес 11:08GOLF 6 2.0 110PS

🚀GOLF 6 2.0 110PS 🚀 FULL OPREMA GOD 2008 DIZEL REG 12.2023 GOD 200...


6.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:03SEAT LEON 1.9 105PS 2008 FULL

🚀SEAT LEON 1.9 105PS 2008 FULL🚀 FULL OPREMA GOD 2008 DIZEL 220000K...


4.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:03GOLF 5 1.9 105PS TOUR 2008/2007

🚀 GOLF 5 1.9 105PS TOUR 2008/2007 🚀 GOLF 5 1.9 105PS DIZEL 190000K...


111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:03GOLF 7 1.6 110PS DSG HIGHLINE 2016

⚫️GOLF 7 1.6D 110PS DSG HIGHLINE 2016⚫️ FULL OPREMA GOD 2016 DIZEL 1...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:03Prodavam aluminski Bandasi 17 5x112 orginal za W

Prodavam aluminski Bandasi 17 5x112 orginal za W,so gratis gumite za ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Денес 11:02Bandasi za Audi Q3, A4, Passat B6 B7 B8

Se prodavaat bandasi za Audi, Volkswagen 5x112-17 komplet so letni gu...


550 €
или предлог цена
Денес 10:51Bandasi za Audi Q3, A4, Passat B6 B7 B8

Se prodavaat bandasi za Audi, Volkswagen 5x112-17 komplet so letni gu...


550 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:51Chevrolet kalos

Chevrolet kalos 1.2 benzinec na delovi... Imame sve


1 €
или предлог цена
Денес 10:48Fiat brava na delovi

Se prodava fiat bravo na delovi.odlicen motor.1.2 59 kilowati.


1 €
или предлог цена
Денес 10:48Delovi od megane,mondeo,206,306,c 3,zx,xsara,megane,rover214

Se prodavat delovi od slednive vozila::: peugeot 306...


1 €
или предлог цена
Денес 10:48Se prodava ili zamenuva za Cross 450ka ili 250ka

Se prodava Yamaha fz1 fazer 1000cc 150hp mashina ima od R1 fabricki e...


4.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:35Yamaha fz 1000cc zamena za Cros

Se prodava Yamaha fz1 fazer 1000cc 150hp mashina od R1 ima fabricki ...


4.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:35Celicni bandasi 15ki i gumi

Челични бандажи 15ки 5х100 не се варени ни свиткани 2 Гуми мишелин ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:34Opel omega 2.6 v6 automatic

Se prodava opel omega 2.6 v6 automatic benzin plin Registriran No...


3.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:34Mercedes C220 CDI 98god

➡️ Mercedes c220 Cdi 98god ➡️ reg do 10 mesec zelen karton ➡️ sega ...


1.499 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.699 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:28Audi A6 (2.0)

Audi A6 full oprema 8 brzini Registrirana so godisen zelen karton do...


19.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:20VW GOLF 4 SKOLKA DELOVI 071 242 257

Se prodava Skolka BEZ DOKUMENTI VW GOLF 4 071 242 257


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Денес 10:20MERCEDES 811D PATAR FABRICKI KIPER 071242257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. PATAR SO FABRICKI KI...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 10:20Хитно се продава за кеш.

Citroen grand picaso c4 1.6hdi 2008 год.во добра состојба регистриран...


3.480 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.485 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:19AUDI A5 3.0tdi

AUDI A5 3.0tdi 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA UVOZ S...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:02AUDI A5 3.0tdi

AUDI A5 3.0tdi Quatro 2011g🇨🇭🇨🇭🇨🇭 PLATENI DAVACKI DO REGISTRAC...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:02SEAT LEON

SEAT LEON 1.4tsi 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA SO FUL...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:02BMW F10 530D

BMW F10 530d 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA SO NAJFU...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:02Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам