Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 13:59Zupcanici osovini obrabotka

obrabotuvam zupcanici osovini sekakov vid


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

Вчера 09:41KUPUVAM TRAKTOR TRAKTORI IMT 533 539 OD CELA MK

VRSAM OTKUP NA TRAKTORI IMT 533 539 OD CELA MK TOP PROCENKA ☎️🤝 075 ...


9.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 08:32se prodava Kombajna FaHar 1002

se prodava Kombajna FaHar 1002 so dupli lanec br 070628607 na ovoj br...


6.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

29 јан 09:06IMT-507

Se prodava kultivator imt-507 diesel Original imt


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

26 јан 22:42prodavam blok za zmaj142

prodavam blok za zmaj 142 so radilica na nego


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

20 јан 10:26Traktor plugovi korpa prikolka (spediter) moze zamena kola

СЕ ПРОДАВААТ moze zamena


2.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

05 јан 08:24prodavam heder za zmaj 133

prodavam heder poloven za zmaj


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

29 дек 00:19Traktor IMT 533

Se prodava traktor IMT 533 1978 g.registriran plus plugovi,brana i p...


5.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

10 ное 21:39prodavam baliracka mf maser ferguson 124 vo odlicna sostojba

se prodava baliracka maser ferguson 124 vo odlicna sostojba


3.700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

06 ное 18:30Se prodava motokultivator

Se prodava moto kotivator vo odlicna sostojba imt-506 so orginal kosa...


800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

06 окт 17:53TRAKTOR IMT 539 vo odlicna sostojba

Traktor IMT 539 vo odlicna sostojba. Ne e vozen mnogu i e garaziran c...


9.299 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

04 окт 13:06KOSILICA HAKO

КОСИЛИЦА ТРАКТОР ХАКО ГЕРМАНСКА КОСИЛИЦА ХАКО СО ДВА НОЖА СЕДНИ К...


24.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

10 сеп 10:07Tanjiracha 35 diska i plug dvobrazden

Se prodava Tanjiracha so 35 diska i plug lesen dvobrazden Cena za...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Приклучни машини

15 јул 10:20Prodavam traktor

Fijat 411 Traktorot e vo pehcevo Imfo na tel 075 235193


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

04 јул 23:57Trobrazdeb plug za tomavinkovic

Продавам тробразде плуг за трактор томавинкович.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

12 јун 08:57Imt 506

Imt 506


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

10 јун 18:10Kultivator Ferari motokultivator italianski 8.5 ks

Kultivatorot e maksimalno socuvan .Motorot nema kapka ule nigde kako ...


10 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

07 мај 18:32Masina za secejne drva 21

Masina za secejne drva 21


1.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Шумски машини

02 апр 17:05Traktor Ferguson 539

Prodavam Ferguson vo odlicna sostojba, kako nov.Komplet 10 000 evra. ...


10.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

21 јан 18:11Imt 506

Imt 506


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

24 окт 12:43Imt 533 prikolka plugovi

Dobra sostojba


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 окт 16:45Toma vinkovic 1985

Top sostojba


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 окт 16:44KLIPOVI KARIKI ZA SITE TRAKTORI

Klipovi KARIKO DIKTONI ZA SITE TRAKTORI 077583324


99 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

23 апр 08:14Traktor IMT 539 92god.

telefon 078438034 Traktorot e vo odlicna sostojba vredi da se vidi...


4.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

22 окт 22:51Filter za vozduh za Honda gx160

Filter za vozduh za Honda gx160 za kultivatori i gradezni masini, pum...


650 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

23 јун 20:04Imt 506

Se prodava, funkcionalen, bez trkala so freza


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

20 мај 08:10Motor IMT.539

Prodavam motor za traktor IMT 539 vo ispravna sostojba,moze da se zap...


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

16 јан 17:34Traktor

Se prodava traktor so trobrazden plug 100 ks. Tel.075 262 892


8.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

30 дек 22:29ITNO,HITNO,PRODAVAM ZAMENA,TRAKTOR MOTOKULTIVATOR

Traktorot e pali vozi ne e mnogu raboten cuvan e za svoja dusa mozi z...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

10 авг 12:44Mf 158 zamena

Ekstra zamena za djip ili kes 4000e


3.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

24 јун 20:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам