Куманово
                   
8029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz S 350 BLUETEC

➡️MERCEDES S350 BLUETEC KUPENO OD PRIVATNO LICE EXTRA SOSTOJBA BEZ UD...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:07Промовирано

AUDI A4 2,0 TDI / 190KS

AUDI A4 VO ODLICNA SOSTOJBA, 2.0/190KS, 2014 godina 12ti mesec, EURO ...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 13:52Промовирано

VW PASSAT 1.9 TDI

Se prodava VW Passat 1.9TDI 90ks 66kw.


1.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:41Промовирано

Opel Meriva 1.4 Benzin 140ks Swiss 2012 Novo Vozilo

Opel Meriva 2012/11 12 mesec 1.4 benzin 103kw/140ks najpogodeni i naj...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:54Ford Transit 2.4 dizel 140ks Swiss KLIMA 2009/8

Ford Transit 2009/8god 2.4 103kw/140ks najpogodeni i najmokjni dizel...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Куманово

Комбиња

Денес 14:54VW TOURAN 1.9 BlueMotion 2010

VW Touran 1.9 BlueMotion- 2010 UNIKAT. ▪️1.9 TDI BlueMotion. ▪️6 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:44  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1.6 tdi 2012G - mozna zamena

Mob 078238966 Audi a3 euro 5 - 1.6 tdi 105 hp - 2012 god - Start ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:41Renault Scenik2, 1.5dci, domacinsko

Se prodava Reno Scenik 2, 2005 god. 1.5 dci 78kw... -racen menjac so ...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:25Golf 5 1.9 215 ks GTD SPORT 2007 god registriran cela god

❗️❗️❗️Extra cena 5800evra❗️❗️❗️ Wolksvagen golf 5 GT sport 1.9 215ks ...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:22SETOVI REBRASTI PEUGEOT CITROEN 2500 DEN

Set rebrast+zategac,klizac +vodna pumpa 3500 den Set rebrast + zate...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:13Bmw e60 530 d facelift

Top sostojba reg i servisirana bez mana full oprema xdrive


9.890 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:12OPEL CORSA 1.6 16V GSI REDOK MODEL

prodavam Opel Corsa GSI 1.6 16v fabricka 110 ks za ljubiteli na retr...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:11Bombi sveri xantia NOVI 1200 ден парче

SUSPENSION SPHERE.C XANTIA (БОМБИ) Н...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:10Mitsubishi outlander 2.2 156ks

Hitno se prodava Registrirana so zelen karton Napraven servis sme...


65 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
88.888 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:04SKODA SUPERB 2.0TDI*DSG* NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

Prodavam Skoda Superb 2.0TDI DSG 2015/16god uvezena od Svajcarija kup...


19.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:04Mitsubishi outlander 2.2 156ks

Voziloto e bez zabeski registrirano I zelen karton. Servisirano sme...


65 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
8.888 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:04SE PRIDAVA TOURAN 2.0

SE PRODAVA TOURAN 2.0 2007 GODINA ,REGISTRIRAN CELA GODINA NOVI ZIMSK...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:44  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА MERCEDES-BENZ A160 CDI

Автомобилот е редовно сервисиран, во одлична состојба од опрема посед...


3.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:38Porshce Cayene 3.0D 2009g Fabrika Kesh Ekstra Cena

Tel 072 764 880 Kolla bez nitu edna mana Reg karton 1g Dva kluca Dre...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:29GolfVl 2.0Tdi Kola Bez Mana kesh Ekstra Cena

Golf VI 2.0Tdi 110ps Dva Kluca Novi 4 Gume Ganc Reg 1godina Shiber g...


6 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:28VW PASSAT VARIANT BLUEMOTION 2007 G.

Voziloto e uvezeno od austrija, site davacki plateni do registracija....


4.390 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:28BMW E46 320d

Se prodava BMW E46 320d MTech 1 2000god. od prv sopstvenik vo ispravn...


2.199 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:24Kawasaki z1000

Kawasaki z1000 Prva registracija 2019 kupen nov neuvezuvan 2018 godin...


12.990 €
или предлог цена
Денес 13:18Citroen C3 1.4HDI 2018

Lice za kontakt: Stefan 078291629 Se prodava Citroen C3 1.4HDI 75ks ...


9.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:18Skoda karoq 2020 god. prv sopstvenik 1.6 tdi

Se prodava Skoda karoq Facelift so STYLE oprema prva registracija 10....


23.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:03Lancia Delta 2008 190 PS

Se prodava Lancia Delta od 2008 godina, 140 kw/190 PS. Ima pominati...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Honda Accord 2.2 i-DTec 12/13

Kolata e donesena od Svajcarija so realni km i servisna kniska do pos...


11.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Mercedes-Benz CDI

Se prodava Mercedes-Benz 213KA CDI SPRINTER Voziloto e vo odlicna so...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00BMW E90 318D FACELIFT 2009 god. 143ks

Se prodavav bmw e90 facelift 2009 godina. od oprema poseduva: -Kozh...


7.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.250 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 116 Diesel

Voziloto e vo extra dobra sosotojba. Oprema: -8 Novi gumi letni i z...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 207 cc 1.6 benzin turbo 110kw SWISS

Peugeot 207cc kabrio 1.6 benzin turbo 110kw/150ks najdobrite i najpog...


3.890 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.950 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00AUDI A6 2.0 TDI 2014 Swiss Automatik

Audi A6 2.0 TDI Automatik F1 140kw/190ks mnogu ekonomicni motor 2.0...


19.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VOGE 500 AC

Поминато 0 км (нов од салон) Tехнички податоци: • зафатнина: .......


6.890 €
или предлог цена
Денес 13:00RBS 150

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 124...


1.550 €
или предлог цена
Денес 13:00TRITON 200

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 196...


1.790 €
или предлог цена
Денес 13:00CHILI 330

Oпис: Технички податоци: ▪ мотор: ______________ 270,5 cm3 /4-та...


4.490 €
или предлог цена
Денес 13:00VOGE 300 RALLY

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 292 ...


4.690 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam PEUGEOT 1007 1.8 Benzin Avtomatik 2008 god.

Prodavam PEUGEOT 1007 1.6 benzin avtomatik 2008 god. so pominato 128...


3.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW 420 GranCoupe

TEL 070211636 PERO Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 1...


22.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Citroen C-Elysee 1.6Hdi 73kw 2019 MK.TABLI NOVO

Citroen C-Elysee 2019god 1.6Hdi 73kw/100ks najpogodeni i najekonomicn...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Passat B7 2.0 TDI - MOZE ZAMENA

Se Prodava Passat B7 2.0 TDI BlueMotion 2012 103kw 140ks Kupen vo Po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Se prodava Daewoo Tacuma

Motor 1.6 so atestiran plin,servisiran registriran do 5 5 2023 so ful...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:54BMW 218d LUXURY 2017GOD NOV UVOZ OD CH AVTOMATIK

Prodavam BMW 218D LUXURY paket najvisoko nivo na oprema kupeno od pri...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50Страна 1 од 201

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам