Куманово
                   
2953 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A3 Sportback 2.0 TDI 150ks

Godina 2016 Registrirano so zelen karton Servisirano redovno vo Del...


17.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A5 S-Line 2.0 TDI 125 KW 2011 GODINA

Audi A5 2.0 TDI S-LINE Декември 2011 година, 125 kw / 170 ks поседув...


15.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:20Промовирано

HONDA CIVIC 2.2 DIZEL ODLICNA IZVOZ SVAJCARIJA

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 DIZEL 2007 god UVO...


4.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 јун 13:34Промовирано

Ford focus 1.8tdci

Ford focus 1.8tdci 2003 Novi gumi letni 4 Smenet zamaec set komple...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:34Chevrolet Spark 1.2 LT 82hp

Chevrolet napraven za 🇨🇭 Pazar. Registriran do 02/2023, servisiran ...


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:18Se prodava Chrysler Grand Voyager

Se prodava Chrysler Grand Voyager 2.5crdi 2001godina za 7lica pali vo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:13Fiat bravo 1.9 multijet

Prodavam fiat bravo 1.9 dizel 150 ks registrirano cela godina 2008 go...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:08Ford S Max

Prodavam S MAX mnogu zacuvan uvezen od CH registriran do 8 mesec avto...


6 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:08Se prodava Peugeot Bipper

Se prodava vo mnogu dobra sostojba


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:52Se prodava

Se prodava Audi a4 karavan Ima od oprema Klima klimatronik raboti ...


2.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:52MERCEDES A180CDI

Mercedes A180CDI klima elektrika plateno davacki do reg realni km ma...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:49Bora 1.9tdi

Se prodava Bora 1.9tdi klimatronik reg.do 01.2022god. 075-291-985


2.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:29Polo Clasic 1.9 sdi na delovi

Se prodavaat delovi za polo klasik 1.9sdi I seat Cordoba 1.9 tdi inf...


111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:28Mini One

Se prodava Mini One uvoz od Germanija 1.6 benzin/plin Bmw motor...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:28Se Prodava VW Volkswagen Derby Oldtajmer Kako Novo Odlicno.

Se Prodava VW Volkswagen Derby Oldtajmer kako novo odlicno. kompletn...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:24SKODA FILICIA DIZEL 1.9

shoda felicia sega ima napraven golem servis rebrasni komplet llamell...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:16OPEL ASTRA 2009 CDTI

OPEL ASTRA 2009 DONESENA OD AUSTRIJA GI IMA SITE OPCIJI KLIMA AIRBAGI...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:16PEUGEOT 4007 2.2 HDI 2009g 4x4 NAJFUL OPREMA Svajcarija

Se prodava PEUGEOT 4007 2.2 HDI PLATINUM 4x4 7-sedista - 2009god ...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:44VW GOLF 6 1.4 TSI uvoz Svajcarija 160hp NAJ FULL OPREMA

Se prodava VW GOLF 6 1.4 TSI 160hp - 2010god - 141.000km ( servis...


5.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:44VW GOLF 6 VI 1.4 TSI 160hp NAJVISOKO NIVO NA OPREMA

Se prodava VW GOLF 6 1.4 TSI 160hp - 2010god - 141.000km ( servis...


5.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:44Seat Mii VW up Skoda CitiGo 1.0 MPI Svajcarija 100.000km

Se prodava Seat Mii 1.0 MPI ben. od Svajcarija so parking originalni...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:43VW POLO 1.4i 2007g. uvoz od Svajcarija sostojba PERFEKTNA

Se prodava VW POLO 1.4 benzin - 2007god - 230.000km so servisna ...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:43Citroen C4 1.4 SX benzin kupen od MKD

Se prodava Citroen C4 1.4 benzin 65kw 88ks pominati 270.000km so serv...


1.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:43Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo benzin uvoz Svajcarija

Se prodava Alfa Romeo Giulietta 2011god 1.4 turbo benzin 120ks 170...


5.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:43PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 185 000 KM. ORGINAL MOZE I PROVERKA VAS I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:37VW GOLF V 1.4 TSI 92KW NAJNOV UVOZ CH

godina 2007-ma kilometraza 182 000 km. orginal so servisna kniska mo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:37Mitsubishi Colt

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2009g REGISTRIRANO UVEZENO OD SVAJCARIJA ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:01Opel Zafira 1.6 Benzin-Metan ( Fabricki) !!

Dosta dobro socuvana i ekonomicna so mnogu mala potrosuvacka !! 1600...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:00Daewoo Matiz

Smenet Kaish , Ulje, Filtri itd. Dosta dobro i ekonomicno !! Proverk...


900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:00Golf V 2.0 140ks

Prodavam Golf 5 2.0 140ks - 103kw 2004/2005 godina Registriran Lic...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:45Nissan Terrano

Nissan Terrano 2.7 tdi Dobro socuvan Novi gumi


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:44VW PASSAT 2.0TDI DSG 2010

Se prodava VW PASSAT 2.0TDI 140PS SO COMMONRAIL MOTOR 2010 GODINA DSG...


5.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:29AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 286 KS DIGITALCOCKPIT KAMERA 360 201

Амбиентално осветлување-Bluetooth-Камера за помош при паркирање напре...


55.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava Bmw 320d

Kolata e registrirana redovno servisirana so dobri gumi bez mana moz...


35 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

CITROEN C4 PICASSO 1.6 120 KS.2014 GOD.DIGITALCOCKPIT

Помош при паркирање напред-Мултифункционален волан-потпирач за рака-П...


10.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Subaru Libero 4x4 4wd

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 godina so atestiran plinski ured. ...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Mercedes ML FENOMENALEN

Mercedes Ml 280 cdi 140 kw ( 190 ks), NAJPOGODENIOT I NAJEKONOMICNIOT...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi A3 Sportback 2.0 TDI 150ks

Godina 2016 Registrirano so zelen karton Servisirano redovno vo Del...


17.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW X3 3.0d Avtomatik

Се продава или менува BMW X3 3.0d 2005г во одлична состојба. - Авт...


6.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Bmw 320 d

Kolata e registrirana cela godina redovno servisirana so dobri gumi ...


33 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C320 CDI

MERCEDES C320CDI SERVIS ULJE MOTOR, ULJE MENJAC , DISKOVI PLOCKI ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Peugeot 307 1.4i

Prodavam Peugeot 307 2007godina 1.4 benzin 90ks so atestiran plinski ...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:28FORD C-MAX 1.6 TDCI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:24Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам