228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG GALAXY S10E ISTO NOV FULL PACK

Se prodava Samsung Galaxy S10E White 128 / 6 GB RAM Malku koristen,...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Iphone 8

Iphone 8 prv gazda kupen vo avstrija 2018 godina za poveke informacii...


1 €
или предлог цена
Денес 00:25HUAWEI Y 6

Nov telefon Huawei Y6 2019 Kont tel 070 210 651


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 20:38Motorola E 40

Nov telefon Motorola E40 , kontakt tel 070 210 651


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 20:36Xiaomi Redmi 9a-so validna garancija

Nekoristen telefon vo kutija so zalepeno staklo. Telefonot e skroz n...


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33Xiaomi Mi 9T Pro

Se prodava Xiaomi mi 9t pro kupen pred 2 godini vo originalno pakuvan...


9.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 15:04SE PRODAVA Xiaomi Mi 11

Odlično sočuvan bez nikakvi oštetuvanja Raboti na site operatori So ...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54HUAWEI P30 PRO

➡️huawei p30 pro ➡️socuvan kako nov ➡️komplet kutija i polnac ➡️6g...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
04 окт 20:32Voopsto nekoristen Huawei Nova 8i

Se prodava, nov so garancija, nekoristen Huawei Nova 8i. Telefon so v...


9.500 МКД
или предлог цена
04 окт 19:24Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
04 окт 19:22Prodavam odlicno socuvan Samsing Galaxy J7

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se raboti


5.300 МКД
или предлог цена
04 окт 19:21Motorola Moto G-200 5G

- Motorola Moto G-200 5G - Stellar Blue - 108MP - 2160p - 8 GB RA...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
04 окт 11:03VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
11.000 МКД
03 окт 19:28iphone 13 pro

Vo odlicna sostojba


950 €
или предлог цена
03 окт 16:59Се продава Xiaomi Mi A1 Black

Се продава Xiaomi Mi A1 Black со полнач во исправна состојба и специф...


2.800 МКД
или предлог цена
03 окт 15:48Maska One Plus Nord 2

Prodavam zastitna maska za One Plus Nord 2 ne e koristena


600 МКД
или предлог цена
03 окт 15:35Samsung Galaxy A52 128GB 5G FULL PACK

Се продава Samsung Galaxy A52 128GB 5G во супер состојба. За повеке и...


13.000 МКД
или предлог цена
03 окт 11:29Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
03 окт 11:29Se prodava

Telefonot e vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
03 окт 07:56LENOVO Z6 PRO

prodavam lenovo z6 pro socuvan kako nov komplet so kutija i polnac 8...


9.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
11.000 МКД
02 окт 19:52REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
02 окт 18:27Telefon iPhone 11promax

Cisto Nov Ne koristen Za dubajski pazar 071314776 071314776 0713...


150 €
или предлог цена
02 окт 17:28Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.000 МКД
или предлог цена
01 окт 11:29СЕ ПРОДАВА САМСУНГ А12

Телефонот е купен на 31.05.2021 , сеуште има гаранција. Нема гребнати...


6.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:38PRODAVAM MOBILEN DORO 1370

Mobilniot e kupen na 11.11.2020 no ne e koristen ni ednaš.


По Договор
или предлог цена
29 сеп 13:03REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
28 сеп 19:52Iphone 12 pro max

Se prodava iphone 12 pro max , telefonot e bez grebnatina nikogas ne ...


750 €
или предлог цена
28 сеп 08:54LENOVO Z6 PRO

LENOVO Z6 PRO mnogu socuvan Kako Nov So 8gb ram I 128gb memorija


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
28 сеп 06:59VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
27 сеп 10:10Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Zamena za 11/11pro so moja doplata Ima nova baterija Ne mu e mene...


8.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:57Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


13.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
15.999 МКД
26 сеп 15:56Sony xperia

Ispraven so polnac se ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Samsung postar model GT-E1190

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Soni ericsson postar model GT-E1190

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:13Huawei y5 odlicen

Super telefonce


3.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:12** SAMSUNG GALAXY NOTE 20 MYSTIC BRONZE 256/8GB **

Se prodava Note 20 vo perfektna sostojba , nula grebnatinki , bez puk...


24.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 10:39VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


10.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:54Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
19 сеп 20:22IPHONE 8 PLUS 64 GB

Телефонот е во одлична состојба. Следи со целосна кутија


12.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 17:05PRODAVAM MOBILEN DORO 2404

.........................PRODADEN.......................... ...........


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:51Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам