Прилеп
                   
2032 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 окт 22:42Промовирано

RENO CLIO РЕНО КЛИО ОДЛИЧНО СОЧУВАНО МАЛО ГРАДСКО ВОЗИЛО

СЕ ПРОДАВА RENO CLIO ОДЛИЧНО СОЧУВАНО, ФУЛ ОПРЕМА РЕАЛНА КИЛОМЕ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 ное 15:26Промовирано

Fiat doblo 1.4 benzin Patnicko 2011 dekemvri

Kolkata e vo top sostojba 1.4 benzin96ks napraven golem servis Sega c...


5.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:06Промовирано

Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:40Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:23Opel astra 1.7cdti 2006g

Voziloto e vo odlicna sostojba inf na 076 461 531


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:22Opel astra 1.6

Voziloto e vo odlicna sostojba atestiran plin


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:22GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:18Volkswagen Golf 7

Prodavam golf7 2014god 1.6tdi vo top sostojba gumi novi registriran z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:53Zastava 750 fico fiko

Prodava zastava fico restavrirano gumi novi registrirano 1985 odlicn...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:53Bmw x5 3.5d

Prodavam bmw x5 facelift 2011god 3.5d 286ps vo top sostojba plateni...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:53Opel Frontera 2.2

Voziloto e 100% ispravno bez nikakvi dodatni vlozivanja


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 19:30Mercedes-Benz slk (r170)

Se prodava Mercedes slk vo odlichna sostojba. Mozna e zamena za tere...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:16Audi a6

Se prodava audi a6 2007 god. 2.7 tdi 180ks Smeneto maslo filtri, reg...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:25mercedes E 212

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO VODNA POMPA,KAIS PLOCKI,AKUM...


9.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 18:09Audi A4 1.9 TDI

Vo odlicna sostojba


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:31Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. - Centralno zaklucuvanje so dalecinsk...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:30SE PRODAVA ZASTAVA 128

prodavam ZASTAVA 128 GTL vo odlicna sostojba bez nitu denar vlog toa ...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:27Golf IV

GOLF 4 1.9TDI 110PS REGISTRIRAN DO 5TI MESEC KLIMATRONIK EL NA STAKLA...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:13  НОВ ОГЛАС

BMW 530XD

BMW 530XD Servisna kniska do posleden servis vo bmw Perfekntna kako...


24.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:10VW PASSAT

VW PASSAT 2.0TDI 8V God.2005 Reg.15.09.2022


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:10RENAULT CLIO

Renault Clio 1.2 benzin God.1999 Reg.18.05.2023 Osnoven model Fa...


1.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:10Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:02PEUGEOT 508 2.0HDI 2012G

Peugeot 508 2.0hdi 2012 god Full oprema Reg so zelen karton Novi g...


8.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:55VW TOURAN 1.9TDI 7sedista Super sostojba

VW TOURAN 1.9TDI 7Sedista 2005godina vo sobrakajna! Super sostojba ...


4.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.550 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:54SE PRODAVA SHARAN 1.9 TDI 110ks

SE PRODAVA SHARAN 1.9 TDI 110ks SO 7 SEDISTA 1999GODINA PROIZVODS...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:41Jaguar xj supersport R portfolio

Odlicno ocuvan,kako nov,servisiran Poveke info 070 52 57 59 Jaguar...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:38Toyota 1.4 D4D

Toyota Yaris 1.4 Diesel Automatic steptronic Redovno servisirana i...


4.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:37Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:55Се продава Opel Zafira 1.8 / Бензин/Плин (Уникат)

Се продава Opel Zafira во одлична состојба со прекрасен надворешен из...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:28Audi A3

Se prodava Audi A3,registrirana do Avgust 2023 . Benzin-plin,vnesen v...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:06Mercedes E200CDI Bluetec 2015

Se prodava odlicno socuvan Mercedes E 200 CDI 100kW -136HP so full op...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:48  НОВ ОГЛАС

BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto!!! Bmw E92 320i Benzin 125kw/170ks 2009/2010 Potroshn...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:42SUZUKI SWIFT 1.3 CC BENZIN.. EKSTRA..

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI EL. NA RETROVIZORI ESP AIRBAG ...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:34BMW 118D.. 2.0CC..105KW..SPORT.. EKSTRA..

FULL OPREMA SO SERVISNI DUKUMENTI SPORT PAKET DVA KLUCA REGISTRAR...


11.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:34PEUGEOT 208 ..1.4 HDI 51KW ..2013GOD..NEUVEZUVQNO..EKSTRA.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI ESP AIRBAG 8 BOARD KMPJUTER T...


6.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.250 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:34RENAULT MEGANE 1.5 DCI.. PROBLEM MOTOR.

Problem so motor Pregrejan Karoserija top Se drugo e odlicno 1200...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:34MAZDA DEMIO TNG

Se prodava mazda demio 1.3 benzin plin 1999 god registrirana do juli...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:20MOTSUBISHI CARISMA 1.9 DIZEL

Se prodava carisma 1.9 dizel vo odlicna sostojba skoro novi gumi i a...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:20VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e vo odlicna sostojba i e so site navremeni redovni servisi vo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:52Opel Astra J 1.7 CDTI

Za poveke informacii 077 832 039


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:50Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин City волан Четири...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:35BMW 328i xDrive

BMW 328i xDrive. Luxury Model. Registrirano so zelen karton. Naprav...


21.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:33Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам