Гази Баба
                           
1430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava kukja vo Trubarevo

Се продава самостојна семејна куќа во С. Трубарево, на мирна локација...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Dvosoben stan vo naselba Cento ( Tri Kukji)

Se prodava dvosoben stan vo naselba Cento. Vo limenite zgradi pred be...


33.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

21 мар 20:31Промовирано

kuka vo cento

kukata se naoga na mirno I tivko mesto...kompletna dokumentacja za ku...


90.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 10:41Промовирано

Se prodava deloven prostor vo Cento

Se prodava deloven prostor vo Cento 34m2 ,vednas do pazarceto kaj mar...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:58Плац за зграда во нас. Ченто

Се продава урбанистичка парцела за станбена зграда од 1300м2 (бруто...


390.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
410.000 €
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:19Се издаваат магацини 50м2-500м2 утоварна рампа видео надзор

Магацините се посебни просториии преградени со ѕидови и клуч од истит...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:45PRODAZBA NA GOTOVI STANOVI VO KERAMIDNICA OD 62m2

Се продаваат нови готови веднаш вселиви станови од 62м2 во населба Ќе...


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:38SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR NA PRIZEMJE OD 305 m2

Се изнајмува деловен простор на приземје од 305м2 и 10 паркинг места ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:38Plac-Niva 1800m2 s.Idrizovo

Se prodava niva na atraktivna lokacija. Nivata se naoga na glavniot ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:29SE PRODAVA STAN OD 56 KVADRATI SO 2 SPALNI - SKOPJE

Ve molam za kontakt na 076/633-355 od 8:00-22:00 casot! Se proda...


47.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Magacini i hali Madzari

nidime za iznajmuvanje delovni objekti za skladiranje vo industrisk...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Денес 13:05Moderen kancelariski prosotor 200m2 Avtokomanda

nudime na prodazba kancelariski prosotor 180m2m2 na 1 kat vo ponov de...


700 €
или предлог цена
- 53 % Попуст
1.500 €
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:03Izdavam prazen stan vo Chento karshi Sharlota

Se izdava nov ne vselen dvosoben stan so terasa. Naselba Chento karsh...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Artis Apartments (31m2 - 93m2)

Објектот Артис лоциран во општина Гази Баба представува објект кој ну...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00ZOARA BUSINESS CENTER

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL....


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Се продава стан во Маџари Madzari

Se prodava stan vo Madzari na Blagoja Stefkovski karsi vulkanizerot. ...


820 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Se Prodava kukja vo Trubarevo

Се продава самостојна семејна куќа во С. Трубарево, на мирна локација...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Ш.7238 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО А.КОМАНДА

ШИФРА - 7238 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО А.КОМАНДА ОД 35 М2 НА 4 КАТ СО ПАРНО...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:43Ш.7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ

ШИФРА - 7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ ОД 75 М2 НА 5 КАТ СО ПАРНО И Л...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:42СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЖЕЛЕЗАРА

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЖЕЛЕЗАРА ( Последна 16- ка) ОД 76М2 НА ПРИЗЕМЈЕ СО...


72.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:42Prodavam Montazžni limeni garaži

Montazžni limeni garaži


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Гаражи

Денес 12:06Se iznajmuva pod kirija

Magacinski i kancelariski prostor vo Keramidnica pozadi Pivara , na s...


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 12:06СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА СО 3 СПАЛНИ СОБИ-110М2

СЕ ПРОДАВА НОВ ВСЕЛИВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА СО ТРИ СПАЛНИ СОБИ,ДВЕ БАЊИ,О...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:46СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:46СЕ ПРОДАВА ВСЕЛИВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА -102М2

СЕ ПРОДАВА ВСЕЛИВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА СО ТРИ СПАЛНИ СОБИ,ДВЕ БАЊИ ,ТЕР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:46СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА РЕМЕДИКА-102М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2- ПАРКИНГ МЕСТА ВО БЛИЗИНА НА...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:45СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА-ГАЗИ БАБА

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ГАЗИ БАБА: -ГАРСОЊЕРА ОД 33-...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:45Се изнајмува стан

Се издава, на подолг временски период, невселуван стан во нова зграда...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:34Се изнајмува стан во нова / Se iznajmuva stan vo nova zgrada

Се издава, на подолг временски период, невселуван стан во нова зграда...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:34NIVA ZA PLACEVI 5000m2 CENTO

PRODAVAM NIVA ZA PLACEVI VO NASELBA CENTO 5000m2 VO BLIZINA NA S-MARK...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:18SE PRODAVA SEMEJNA KUCA VO n.CENTO/КУЌА н.Ченто

SE PRODAVA kuka vo n.Cento pozadi stadionot na "Boris Trajkovski",so ...


85.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:41PLAC OD 2.150 m2 VO INDUSTRISKA ZONA VO MADZARI

Se prodava plac so kvadratura od 2150m2 vo industriska zona vo Madzar...


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:40SE PRODAVA STAN 52m2 DVOSOBEN VO EAST GATE

Se prodava stan od 52m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:27SE PRODAVA UBAV STAN CETVOROSOBEN 114m2 KAJ FON

Se prodava stan od 114m2, edna golema roditelska spalna so sopstvena ...


1.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:27SE PRODAVA STAN OD 52m2 DVOSOBEN KAJ FON

Se prodava stan od 52m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:26Izdavam stan

Izdavam stan namesten vo Avtokomanda 58 m2, so 2 balkoni, podrum, par...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:49Se prodava baraka

Se prodava baraka 70m2 na ul tovarnik 30a vo cento so dvorno mesto o...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 09:38Se prodava KUKA vo Cento

Se prodava kuka vo cento, blizu es marketot


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:31Se izdava stan vo Hipodrom

Se izdava 1,5 stan vo Hipodrom. Prizemje, renoviran polunamesten. 8...


8.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 08:49Plac Stajkovci 701m2

Плацот е на одлична локација,се наоѓа на ќош,во населено место..


20.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:57Se prodava plac

Se prodava plac vo Ilinden br.parcela 1435/2 blizu Belvi pomegu kuki...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:06Magacin, Hala

Se prodava skoro nov Magacin izgraden 2019ta godina vo Indzikovo (Cen...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Вчера 22:00Dukan vo T.C Biser

Se prodava dukan vo Aerodrom T.C Biser 20m2 na vtor sprat cena 30000...


31.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Вчера 22:00Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам