Гази Баба
                           
551 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Artis Apartments (31m2 - 93m2)

Објектот Артис лоциран во општина Гази Баба представува објект кој ну...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Dvosoben stan vo naselba Cento ( Tri Kukji)

Se prodava dvosoben stan vo naselba Cento. Vo limenite zgradi pred be...


33.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 20:31Промовирано

Izdavam prazen stan vo Chento karshi Sharlota

Se izdava nov ne vselen dvosoben stan so terasa. Naselba Chento karsh...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Prodavam stan vo super sostojba vo Nova Kolonija

Stanot e celosno renoviran so smeneto nova elektrika i vodovod i nov ...


40.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 20:40Prodavame nov nevselen stan vo Nas. Cento

Stanot e so povrsina od 66m2 mansarda /3ti kat so lift,dve spalni sob...


950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 19:23СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЖЕЛЕЗАРА

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЖЕЛЕЗАРА ( Последна 16- ка) ОД 76М2 НА ПРИЗЕМЈЕ СО...


72.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:48Ш.7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ

ШИФРА - 7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ ОД 75 М2 НА 5 КАТ СО ПАРНО И Л...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:47Ш.7238 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО А.КОМАНДА

ШИФРА - 7238 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО А.КОМАНДА ОД 35 М2 НА 4 КАТ СО ПАРНО...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:47СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА-ГАЗИ БАБА

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ГАЗИ БАБА: -ГАРСОЊЕРА ОД 33-...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:12  НОВ ОГЛАС

Izdavam prazen stan vo Chento karshi Sharlota

Se izdava nov ne vselen dvosoben stan so terasa. Naselba Chento karsh...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Artis Apartments (31m2 - 93m2)

Објектот Артис лоциран во општина Гази Баба представува објект кој ну...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во Маџари Madzari

Se prodava stan vo Madzari na Blagoja Stefkovski karsi vulkanizerot. ...


820 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00EAST GATE LIVING

EAST GATE LIVING Ви го претставува новото срце на Скопје. Живеј удоб...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:07SE PRODAVA STAN 52m2 DVOSOBEN VO EAST GATE

Se prodava stan od 52m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:57СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА РЕМЕДИКА-102М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2- ПАРКИНГ МЕСТА ВО БЛИЗИНА НА...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:41СЕ ПРОДАВА ВСЕЛИВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА -102М2

СЕ ПРОДАВА ВСЕЛИВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА СО ТРИ СПАЛНИ СОБИ,ДВЕ БАЊИ ,ТЕР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:40SE PRODAVA STAN 58m2 VO KOMPLEKS CORNER RESIDENCE VEDNAS SPR

SE PRODAVA STAN 58m2 VO KOMPLEKS CORNER RESIDENCE VEDNAS SPROTI FON U...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:26КРАТОК ПРЕСТОЈ ЛУКСУЗЕН АПАРТМАН

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН АПАРТМАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ... АПАРТМАНОТ Е ЦЕЛОСН...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:34СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО ЏЕВАХИР

СЕ ИЗДАВА МНОГУ УБАВ АПАРТМАН ВО ЏЕВАХИР ХОЛДИНГ НА 20 КАТ КОМПЛЕТНО ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:34СЕ ИЗДАВА ЛУКС АПАРТМАН КРАТКОК ПРЕСТОЈ

СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН НА 24ТИ КАТ СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД В...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:33СЕ ИЗДАВА ЛУКС АПАРТМАН ВО ЏЕВАХИР

Се издава луксузно опремен апартман во Комплекс Џевахир со прекрасен ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:33PROSTRAN TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA, SO GARAZHA+PODRUM

ШИФРА-865 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава простран стан, с...


85.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 08:34CETVOROSOBEN STAN VO ZELEZARA, KAJ REMEDIKA

ШИФРА- 868 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава нов невселуван ...


1.399 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 08:34UBAVA SVETLA GARSONJERA KAJ MERCEDES 36m2

Agencijata nudi za prodazba NOVA ubava i svetla garsonjera vo moderna...


45.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 08:12Dvosoben stan vo naselba Cento ( Tri Kukji)

Se prodava dvosoben stan vo naselba Cento. Vo limenite zgradi pred be...


33.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 20:31Се изнајмува стан

Се издава, на подолг временски период, невселуван стан во нова зграда...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 20:28Се изнајмува стан во нова / Se iznajmuva stan vo nova zgrada

Се издава, на подолг временски период, невселуван стан во нова зграда...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 20:28Пентхаус во Автокоманда

Се продава прекрасен трособен стан во Автокоманда на 5 минути пешки о...


79.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 19:12Изнајмувам стан во Железара

Изнајмувам стан во Железара, со ПАРНО , за 2 ца студенти, наместен, 4...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 18:13НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО АВТОКОМАНДА - 106м2

⭕ АВТОКОМАНДА ⭕ Понуда на станови во градба на одлична локација во...


92.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 14:03Se prodava nov stan pozadi Mercedes 68m2

Се продава нов стан во Гази Баба (позади Mercedes) вселив за 3 месеци...


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:15СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН СО ЕДНА СПАЛНА ВО ГАЗИ БАБА-49М2

СЕ ПРОДАВА НОВ ВСЕЛИВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА, СО ЕДНА СПАЛНА СОБА ,БАЊА ,Т...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 11:10Se prodavaat stanovi Cento sproti Sarlota

Agencija prodava gotovi stanovi vednas vseliv so imoten listi vo C...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 10:50ИЗДАВАМ СТАН

Издавам нов наместен стан во близина East Gate Mall > Земјоделски и ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 10:33Stan vo Hipodrom 60m2

Се продава празен стан во Хиподром, Hipodrom, 60 м2, плус 5м2 подрум,...


870 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
880 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 09:07стан во Ченто

Продавам стан во Ченто 88,5 квадрати полунаместен со сопствено парно ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

20 мар 22:25Продаваме двособен стан во Ченто

-Станот е со површина од 58м2 на 1кат од 3ката без лифт и парно. -До...


46.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

20 мар 21:40Se izdava stan vo avtokomanda

Se izdava namesten stan vo Avtokomanda na prvi sprat.. Za podetalni i...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

20 мар 18:50СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ГРАДБА - КАЈ ФОН ФАКУЛТЕТ

ШИФРА: 2039S ЦЕНА: 73.750 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава двос...


73.750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

20 мар 18:41SE IZDAVA DVOSOBEN UBA STAN KAJ EAST GATE

SIFRA 4903 POVRSINA 50 KAT 1 Dnevna soba so kujna edna spalna soba...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

20 мар 17:41SE IZDAVA DVOSOBEN NOV KAJ EAST GATE

SIFRA 4903 POVRSINA 50 KAT 2 Dnevna soba so kujna edna spalna soba...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

20 мар 17:41STAN ZA IZDAVANJE

Se izdava NOV Stan so povrsina od 45 kvadrati (So pogled kon Univer...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

20 мар 15:16Se prodavaat stanovi vo gradba vo Avtokomanda

s 757 Se prodavaat stanovi vo gradba vo Avtokomanda so slednite kv...


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

20 мар 14:53Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам