Прилеп
                   
242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGX 18.440 2009g

Se prodavat moze komplet i odelno: MAN TGX 18.440 2009g Registriran...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 19:45MAN TGX 18.440 2010g

Se prodavat MAN TGX 18.440 2010g Mega Registiran do 11.03.2023 SC...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 19:45MERCEDES ACTROS 2544 2010g

MERCEDES ACTROS Tandem 2010g Registiran 21.06.2023 Vo odlicna sosto...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 19:45Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:30Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:30Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.bez potreba ne ...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:57Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:41Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:41GUMI 385/65/22.5 goodyear

Gumite se dobri 2 parcina


480 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:06Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


25.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:06BANDAZI 385 ZA DISK

Se prodavat 2 gumi i 2 bandazi komplet 385/65/22.5 PIRELLI


950 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:06Polovni gumi 315/70 r 22,5

4 Polovni gumi 315/70 R 22.5,Michelin protect


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 21:59RAMPA ZA IVECO KAMIONCE

Vo ispravna sostojba.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 17:07Gumi MICHELI

385/55/22.5 predna sara


120 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:06VOLVO FH 460 TOP...

SAMO VLEKAC Volvo 2005 euro 3 registrirano Novi Akomulatori so site n...


14.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:06SCANIA E 5 R 420 2007 g.

vo super sostojba reg, do 07.2023. ful servisirana. ...


11.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.000 €
Прилеп

Камиони

Вчера 09:43MAN TGX XXL

2009 Registriran 900 iljadi km. so novi gumi nova turbina,noci plocki...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 08:06Pistol na vozduh za kamioni

So priklucok na kamion


300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 08:06Iveco 450

Iveco 450 E5 2007 god manuelen menuvac registrirano


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 ное 15:22Iveco 450

Iveco 450 2007god manuelen menuvac registrirano 078988000


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 ное 15:18GUMI 385/65/22.5 kelly

Novi 2000 km vozeni


650 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 ное 14:30Gumi Sava 386/65/22.5 2 parcina

386/65/22.5 2 parcina


300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 ное 10:33iveco sasija 2007g

iveco sasija 2007g dupli trkala 2300cc od 9 do 19 caso. bez zam...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 ное 10:10iveco kiper

iveko kiper 2007g 2300cc od 9 19 caso . bez zameni ,bez poraki. be...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 ное 10:10MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 14:12Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 14:12MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 14:11MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 10:18MAN TGS 26.400 Ladilnik Termoking

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.400 ✅- Ladilnik Termo King MD-2 SR ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 10:18VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 10:18Rezervni magacinski delovi

Novi delovi za fap,mercedes i zastava kupeni od magacin. Se prodavaat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 10:13MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 ное 14:20MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 ное 10:00MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 ное 10:00MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 ное 10:00MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 ное 09:59Tam 130 T11

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/23 nosivost 6t, sandak 6.2m ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 ное 09:47Nov Nox Senzor za Volvo

Nov Nox senzor orginal od volvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 22:54Delovi za Volvo

Nov kapak za akomulatori,katalizator,branik nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 22:52Bandasi

Se prodavaat novi bandasi za balonka guma


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 22:49Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам