331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

SE PRODAVA PLAC ZA GRADBA I GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA!!!

Se prodava plac za gradba na stamben prostor, so povrsina od 112 m2 (...


10.000 €
или предлог цена
Денес 12:23SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari,GORNO SADOVO odalecena od gradot 2/km se n...


4.000 €
или предлог цена
Денес 10:36Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
Денес 01:55Plac cena po dogovor

Prodavam plac vo Prilep mnogu itno i povolno vo (varos industriska zo...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 18:11Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


650 €
или предлог цена
Вчера 13:37  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Вчера 12:47ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 12:11Se prodava plac/niva Novo Lagovo

Se prodava niva vo Novo Lagovo 25.000m2 zagradena so betonski stubcin...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:47Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:29Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:22Niva vo Oreovec

Atraktiven plac vo Oreovec na sredselo I dve nivi pred seloto levo ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:13Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
Вчера 06:00Се продава Нива 5000 m2

Се продава нива 5000м2 со три шахти во близина од хидросистемо со сре...


1 €
или предлог цена
26 мај 21:10Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


1 €
или предлог цена
26 мај 20:41Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
26 мај 19:09se prodava niva

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo o...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 18:48Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓ...


24 €
или предлог цена
26 мај 14:22Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
26 мај 13:12Povekenamensko zemjiste na atraktivna lokacija

Namena: G-lesna industrija i servisni dejnosti Povrsina: vkupno 3.99...


15 €
или предлог цена
25 мај 21:29СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац - КП 16326/1 со површина од 1.912 м2 до главниот пат ...


1 €
или предлог цена
25 мај 17:16Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
25 мај 17:00Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
25 мај 15:06Gradezna parcela

Se prodava gradezna parcela vo Trizla, so pravo na sopstvenost, cist ...


1 €
или предлог цена
25 мај 11:34Niva markova cesma pod ezero

Se prodava niva ,zapisana vo katastar kako pasiste so toa danok za pr...


5.000 €
или предлог цена
24 мај 10:42PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
23 мај 22:10NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
23 мај 22:10Се продава НИВА

Се продава нива од 75 000 м2 ,-Прилеп,погодна за фотоволтаици. Цена п...


По Договор
или предлог цена
23 мај 21:57Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
23 мај 20:05INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
23 мај 15:25Niva 22 dekari (22.000 m2) vo Sarika-Prilep, za FOTOVOLTAICI

Се продава нива во местото „Сарика“ Прилеп. Нивата е погодна за фотон...


По Договор
или предлог цена
23 мај 15:25plac vo industriska zona

se prodava ili iznajmuva placot se naoga na atraktivna lokacija u...


120 €
или предлог цена
23 мај 10:45NIVA,LIVADA

SE PRODAVA NIVA,LIVADA VO BLIZINA NA SELO LENISTE ,OD DESNATA STRANA ...


1 €
или предлог цена
23 мај 07:06Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
22 мај 15:38NIVA VO POVODENICI SO VIKEND KUKA

Se prodava niva so vikend kuka vo Prilep, mesto vikano Povodenici. Ni...


По Договор
или предлог цена
22 мај 14:05Se prodava niva 8124m2

Се продава или издава нива прва класа 8124м2 во близината на варош и ...


2 €
или предлог цена
22 мај 09:51Niva vo s. Malo Konjari

Se prodava niva 6.5 dekari vo s. Malo Konjari na 15 minuti od Prilep....


6.000 €
или предлог цена
21 мај 08:17SE PRODAVA NIVA - PLETVAR

SE PRODAVA NIVA VO PLETVAR 6307 M2. Poveke info na tel: 072 224...


1 €
или предлог цена
21 мај 07:53SE PRODAVA NIVA - DO SAMIOT PAT PLETVAR

SE PRODAVA NIVA - DO SAMIOT PAT PLETVAR POVRSINA 2867 M2. POVEK...


1 €
или предлог цена
21 мај 07:52SE IZDAVA NIVA - SHIROK PAT - VAROSH

SE IZDAVA NIVA SHIROK PAT - VAROSH. PATOT DO NIVATA E SO TAMPON I E ...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 00:35Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам