Делчево
                           
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka karabina nova gradba od 120m2 Delcevo

Се продава куќа - нова градба во населба Басарица. Куќа + дворно мес...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

Вчера 06:37Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo

Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткр...


169.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

28 јан 19:58Се продава плац со стара куќа во Делчево

Се продава плац од 165 м2 на ул. „Маршал Тито“ со маркица за граба 10...


19.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

27 јан 13:40KUKA VO CENTAR

STARA KUKA BR.PLAC - 43 IMOTEN LIST Br - 6519/1 400 M/2 TEL......


26.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

17 дек 21:14Kukja

Куќа во Делчево на убава локација, повеќе информации на овој број: ...


80.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

13 дек 01:47Vila Ocipala

Se iznajmuva vikendica vo sklop na Etno Kompleks Cardak za poveke inf...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

24 ное 09:14Krusevska ul.

Kuka e nova s podno grejenje Poveke info tel.WhatsApp viber : +417...


169.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

19 окт 07:02Se prodava kukja vo Delcevo

Лоцирана во првиот дел куќи спроти новата црква и споменикот Гоце Дел...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

11 окт 12:20KUKA MILKOVO BRDO

KUKATA SE NAOGA VO MILKOVO BRDO ULICA PERE TOSEV BR 40


43.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

04 сеп 14:45Se prodava kukja vo s.Trabotiviste i dve nivi

Se prodava kukja vo s. Trabotiviste. Ima i dve bavci za prodazba na ...


9.999 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

24 авг 10:51Se prodava КУЌА

Se prodava kukata Vo delcevo Poveke informacii na brojot vo opisot...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

14 авг 21:02Kuka vo selo DRAMCE

Se prodava kuka so dvorno mesto 2.100 metri kvadratni vo selo dramce ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

20 јан 00:23Se prodava stara kukja na ulica Solunska.

Se prodava stara kukja na ulica Solunska vo Delcevo sproti hotelo zad...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

05 мај 21:16Се продава куќа

Се продава куќа со 300м2 површина и 300м2 дворно место.


135.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

16 авг 12:52Куќа со најубав поглед на градот

Се продава куќа на ул. Иван Милутиновиќ, на само 5 минути од центарот...


100.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

03 дек 15:53Се продава куќа

Се продава куќа.


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

04 авг 11:04Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам