Подкатегорија:
                   
268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nespresso Citiz kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Nespresso Citiz


2.299 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30Продавам шпорет Горење

Шпоретот е во добра состојба,работи рерната и ринглите.


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 15:03Skoro nov bojler 80 litra

Prodavam bojler 80 litri, 6 meseci korisren. Bojlerot e seuste montir...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

Се продава eр фраер или ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ за готвење. Купен пре...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27Se prodava Robot Pravosmukalka Samsung Powerbot VR5050

Се продава робот правосмукалка, Samsung vr5050 samo 4 meseci koristen...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:38Samsung Robot Pravosmukalka Powerbot VR5000

Se prodava Samsung Robot Pravosmukalka (POWERbot Vr5000 Wifi- model) ...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49BEKO TOP RACEN MAL USISIVAC EVTINO

BEKO top racen MAL USISIVAC so adapter na struja.KUPEN OD NEPTUN SHOP


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:26ODLICNI USISIVACI CONTI. wet&dry 1600 wati

ODLICNI USISIVACI CONTI WET&DRY CISTENJE 1600 wati TOP SOCUVANI, zele...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:26STOLCHE ZA PEGLANJE

Ispravno malku koristeno


2.300 €
или предлог цена
Вчера 08:10PRODAVAM avstriski ventilator

PRODAVAM avstriski ventilator marka FIRST so tri brzini odlicno l...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09Prodavam Nov Boljer GORENJE

Doagja so 1 Godina garancija, Nov Gorenje Boljer, kapacitet 80 Litri,...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 06:57Робот правосмукалка Samsung

Продавам Робот правосмукалка Samsung, само неколку пати користена, мн...


По Договор
или предлог цена
04 јун 14:20Sporet Gorenje i mikrobranova pecka Gorenje

Sporet Gorenje i mikrobranova pecka Gorenje.Sporet 2700 den.Mikro 150...


2.700 МКД
или предлог цена
04 јун 10:42Delonghi EC680R Espresso mashina kafemat

Продавам користена, целоно исправна машина за еспресо Delonghi Dedica...


7.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.000 МКД
04 јун 10:07Prodavam

Mashina za shienje Bagat 706E Model Vishna so kabinet kako nova ne ko...


1 €
или предлог цена
04 јун 09:04Pegla na parea Philips(Stimer) 2000W nova ne otpakuvana

Prodavam nova Stimer - Pegla na Parea Philips. Peglata e nova ne otp...


200 €
или предлог цена
04 јун 07:56PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 01:41Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
02 јун 20:59SLOBODA TARA

Ispraven 3600 den 072 555 302


3.600 МКД
или предлог цена
02 јун 16:39plinski gor[lnici

za kazan za rakija za ajvar i zimnica idr cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
02 јун 16:36Vgradna skara NARDI

Italijanska 2400w cena 2500 den 072 555 302


25 €
или предлог цена
02 јун 16:35Skara na plin

Cena 3200 den 072 555 302


3.200 €
или предлог цена
02 јун 16:34Skara na plin

400x320mmso vulkanski kamenja cena 2200 den 072 555 302


2.200 МКД
или предлог цена
02 јун 16:33Sloboda TARA

Recisi nov mini sporet Tara Sloboda vo besprekorna sostojba cena 360...


60 €
или предлог цена
02 јун 16:33Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


2.500 МКД
или предлог цена
02 јун 12:20Frizider za dlaboko

Frizider za dlaboko LTH 400 litri, ispraven, raboti, vo super kondici...


4.000 МКД
или предлог цена
02 јун 09:36Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
01 јун 14:19Prodavam zamrznuvaci

Prodavam zanrznuvaci 150l vertikalen - 3600 den 200l vertikalen - 42...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 10:33Gotvac na parea готвач на пареа нео

Нов готвач на пареа не користен 9л


2.700 МКД
или предлог цена
01 јун 09:36Se prodava bojler 80L DELIGRAD za 2500den.

Se prodava bojler 80L DELIGRAD ispraven. Cena 2000den.


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 07:01Rovus електрична сушара за алишта

Се продава нова некористена електрична сушара за алишта Rovus. Без з...


6.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:26ARISTON LBF 51 MASINA ZA SADOVI

PRODAVAM MASINA ZA SADOVI ARISTON LBF 51 MNOGU MALCE KORISTENA I ...


6.160 МКД
или предлог цена
30 мај 20:03Sokovnik

Sokovnikot e vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 18:23Se prodava sporet Gorenje na struja

Se prodava Gorenje sportet, na struja.


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 16:10Gaggia Baby(stariot model) i melnica Gaggia mdf

Se prodava komplet kafematot i melnicata. Minimalno upotrebeni vo min...


260 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
290 €
30 мај 09:47Sokovnik Philips HR1889 skoro nekoristen so garancija ladno

Philips HR1889 / 70 Ако сакате да не ги губите ензимите цедејќи со...


11.500 МКД
или предлог цена
29 мај 22:17СЕ ПРОДАВА НОВ МИКСЕР СО РОТИРАЧКИ САД FUEGO CT-6503 B

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕКОРИСТЕН МИКСЕР СО РОТИРАЧКИ САД FUEGO CT-6503 B, 4...


1.000 МКД
или предлог цена
28 мај 11:11Pegla na parea

Se prodava pegla na parea, skoro nova


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 07:15Power Juiser

Prodavam sokovnik power juiser


5.000 МКД
или предлог цена
26 мај 10:35Bojler za kupatilo-poloven

Poloven bojler za kupatilo HIT 50 litra.Povfemeno pocna da prokapuva ...


2.500 МКД
или предлог цена
25 мај 08:35Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам